A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
°°Hall°° EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
°°Hall°° EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
°°Hall°° EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
°°Hall°° EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
°°Hall°° EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
°°Hall°° EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
°°Hall°° EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
°°Hall°° EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
°°Hall°° EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
°°Hall°° EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
°°Hall°° EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
°°Hall°° EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
°°Hall°° EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
°°Hall°° EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
°°Hall°° EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 °°Hall°°

Go down 
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Júl. 29, 2011 6:17 am

A Hotelbe belépve máris itt találod magad. Itt kap helyet a recepció, innen érheted el a lépcsőket, lifteket, éttermet, a bárt, és innen nyílik az igazgató irodája is. Itt várakozhatsz akkor is, ha nem vagy a hotel vendége, de dolgod akad itt.



Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Nov. 04, 2011 3:36 am

Marion



Az első munkanapom következik itt a Hades Hotel, Cerberus bárjában. Tetszett a hely, és a melót is elég gyorsan megkaptam, nem kellett sokat vacakolnom érte vagy jó pofizni. Bár ebben az is közrejátszik, hogy ismerem a tulajt, vagyis, a személyiségé nem annyira, mint egyéb más khöm… részeit? Na, jó, vegyük úgy, hogy egy egészen érdekes szituációban találkoztam vele, ami érdekes véget is ért, és utána meg egy ismerős ajánlására néztem be ide és lám, pont akkor lett kirúgva a másik éjszakás csapos, és én bekerülhettem a helyére, de nem csak a két szép szemem miatt, hanem mert értek is ehhez a munkához. Ráadásul szeretem is.
Öltözékem, laza, nincs benni semmi extra leszámítva a cowboy csizmám, ami lábszár középig ér, és fekete, de azt a nadrágom szára úgy is eltakarja, csak az orra látszik ki. Lábamon, egy csípő szabású kék farmer feszül, ami nem a lezserfajta, hanem ott simul, rám ahol kell, és ott bővül ahol már sok lényege nincsen. Hozzá fekete bőr öv, aztán van rajtam egy fekete ing, ami könyékig fel van gyűrve, elől hanyagul gombolva, azaz a fél mellkasom kilátszik belőle. Egy ilyen bárban ez szinte alapkövetelmény, hogy villantani kell ezeket a kockákat, nem mintha zavarna, elvagyok én így is, tekintve, hogy vértigris vagyok. Hajam kócosan áll mindenfelé, nem fésülködtem, ugyan minek, akkor is olyan lesz, mint egy szénakazal.
Éppen a cigi szünetemből tartok visszafelé a Hallon keresztül. Oké, a műszaknak még nem kezdtem neki, csak körbejártam, és mivel volt még időm, kint elszívtam egy cigit, és megejtettem a vacsorám is, mert hát üres hassal nincsen sok értelme neki kezdeni dolgozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Nov. 04, 2011 4:30 am

Bon Tempsi motelem nem tetszett a nevelő anyámnak, így átköltöztem egy másikba, és várost is váltottam. Ennek a résznek viszont nem kötöttem rá az orrára, hogy miért. Még csak az kellene, akkor ide jönni. Táncolni fogok és kész, és egy vámpír bárban. Nem érdekel ki mit mond. Én akkor ott, amikor elnyertem a felvételt, és magamra vontam a figyelmet nagyon is jól éreztem magamat.
Élveztem ,hogy valamilyen módon uralkodhatok másokon, jól éreztem magamat, vidámnak. És pont erre van most szükségem. Így legalább nem fogok gondolkozni, hogy mi lett volna ha, vagy hogy mihez kezdjek az életemmel stb. De egy lakás is jól jönne, mert nem lakhatok mindig egy szállodában.
Bon Tems is remek kis hely volt, de ez is az. Amint beköltöztem, és rendbe szedtem magamat egyenesen lefelé indultam. Jól esne valami vacsora, aztán pedig egy ital, és legalább megnézem, hogy milyen is itt az élet.
A lépcsőn lefelé haladva mélyen beszívtam a levegőt, és nem kis meglepetésemre ismerős illat csapta meg. Egy tigris álldogált lent. Nem volt ismerős, de ami késik az nem múlik ugyebár. Elindultam felé, ha más nem legalább útba igazítást kérni.
- Szép jó napot, merre találom az éttermet? - álltam meg mellette, és le sem vettem róla a szememet. Kíváncsi voltam a reakciójára. Ritkán találkoztam fajtám bélivel, és amióta ott hagytam a nagyvárost nem is volt rá alkalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Nov. 04, 2011 4:43 am

A Hallban ácsorogtam egy kicsit, körbenéztem és az embereket figyeltem, miközben a cigim betettem az egyik farzsebembe és az öngyújtómat meg a másikba. Ám ennek a mozdulatnak a közepén maradok, mert megérzek valamit, amit már jó ideje nem tapasztaltam, egy pillanattal később már egy hang is társul az energiához és illat kombinációhoz. Megfordulok, és le kell, nézzek, mert a lány alacsonyabb, mint én, viszont ő is fajtám béli, egy vértigris. Kissé meglepődök ezen, és ez az arcomra is kiülhetett, aztán rendeztem is a vonásaimat, mikor értelmeztem a kérdését.
- Hello, az a nagy kétszárnyas ajtó, jobbra mögötte, a mögött fogod megtalálni az étterem részt, bár most igen csak zsúfolásig tele van. – Válaszolom neki vissza, majd alaposan végig mérem magamnak. Meg kell hagyni igen csak csinos.
- Honnan jöttél? – Kérdezem tőle, mivel, ha már itt van ebben a hotelban, akkor nyilván nem idevalósi lehet, arról tudnék, Veronciatól, ha másik vértigris is dolgozna itt. Kikérdeztem, hogy vannak-e itt olyanok, mint én, és az volt a válasz, hogy én vagyok az első tigris. Ráadásul a lány nem is úgy nézett ki, mint aki dolgozni jött és a miatt keresi az étterem részt. Aztán persze kapcsolok, hogy nem ártana a mancsom nyújtani neki.
- Chrispin a nevem, na és a tied? – Kérdezem tőle kíváncsian, egy gyanú is megfogalmazódik bennem, de gyorsan elvetem, nem hinném, hogy pont azzal a lánnyal futottam volna össze, akit menyasszonyommá jelölte ki, így jobban megnézem magamnak az arcát, és nyugodtan megállapíthattam ez a lány fiatalabb, mint az a lány. Aztán a lány feje felett felpillantok a nagy órára, és még nyugtázom, hogy legalább fél órám van még mielőtt be kellene állnom a bárba és váltanom a nappalos csapost.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyVas. Nov. 06, 2011 8:03 am

Már idejét se tudtam, hogy mikor találkoztam fajtám bélivel. Mostanában nem igen, és a környékben is ő az első. A fene se gondolta volna, hogy egy várossal errébb találkozom egy másik tigrissel, ráadásul szállodán belül. Ahogy én meglepődtem, úgy ő is. Legalább így egyikünk se gondol olyasmire, hogy a másik esetleg rávadászik vagy valami hasonló dolog.

- köszönöm, és várhatóan mikor lesz kicsit csendesebb? – érdeklődtem tovább, mert nincs kedvem ahhoz, hogy most oda bemegyek, és megbámul mindenki.

- New Yorkból, és te?- kérdeztem vissza, mert valami azt súgta, hogy ő se idevalósi. Ha így lenne, akkor már az itt létem alatt több tigrissel kellett volna találkoznom, de nincs így. Ergó a közelben tuti nincs nagy falka, vagy összetartó.

- Marion. Nincs valami ötleted, hogy mivel, vagy hol üthetném el az időt, amíg kicsit kiürül az étterem? – tettem fel neki a kérdésemet, mert jó lenne addig valahová beülni, vagy csinálni valamit. Annyira még nem néztem körül az épületben, hogy mit kínálnak, de nagyon nem is kellene költekeznem.

- Rajtunk kívül is vannak a környékben még nagymacskák? – tettem fel a kérdésemet végül neki, mert jó lenne tudni, hogy van e falka a közelben vagy nincs. Semmi kedvem valami okoskodó vezérbe belefutni, aki aztán még jobban beleszólna az életembe. Elég most nekem kizárni az édesanyámat, akkor is ha szeretem őt. Egyedül akarok lenni, és megpróbálni megállni a lábamon, úgy ahogy én akarok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyVas. Nov. 06, 2011 8:22 am

Gyorsan végig pörgettem az emlékezetemet, de mióta eljöttem Washington-ból azóta nem futottam bele másik tigrisbe, csak hallottam, hogy egy bengáli tigris hím járt New Orleansban, nem sokkal előttem, de ő a másik irányba ment tovább, mint én. Valami rendezvényszervezős fickó volt. De édes mind egy, mert még egy bengáli társaságára sem vágytam, szóval sejthető abban az időben egy tigrisbe sem akartam belefutni. Ma már nincsenek ilyen gondjaim, kétlem, hogy haza tudnának citálni. De ezek most nem fontos dolgok egy cseppet sem, azt már megállapítottam ez a lány fiatalabb, mint az, akit menyasszonyomnak neveztek ki. Szóval, ezen a téren fellélegezhetek teljes nyugalommal.
Ahogy elnézegettem magamnak a lányt ő is meglepődött azon, hogy velem találta magát szemben, nyilván nem számított arra, hogy pont itt fut bele majd egy másik tigrisbe.
-Úgy saccolom, hogy körülbelül még fél óra. – Mondom neki elgondolkozva. - Még nem tapasztaltam ki, az itteni menetet, csak az előző munkahelyemből tudok kiindulni. Itt ma lesz az első munkanapom. – Válaszolom neki, és meg is indoklom, hogy miből gondolom és miért.
- Washington DC. – Mondom neki, kicsit megkönnyebbülve, mert a „menyasszonyom” pedig Los Angelesben lakott. A kettő pedig nem egy és ugyan az, szóval teljesen megnyugodhatok, hogy ez a lány itt velem szemben nem lehet az a lány.
- Talán a bárban. – Válaszolom neki a kérdésére. Aztán az ajtó felé biccentek, ahol a Cerberus van. – Amúgy is ideje lenne leváltanom a kollégát, ha érdekel, akkor megmutatom merre van. – Nézek rá. Egy pillanatot még várok, de utána el kell induljak, mert a váltás nem egyik pillanatról a másikra fog történni, és ehhez kell majd pár perc, hogy elrendezzük a sorainkat a kollégával.
- Úgy tudom falka nincsen. Mivel ha még igazak a nagyszüleim általi információk, akkor alig egy maroknyian maradhattunk még tigrisek a világon. Egy bengáli tigris hímről tudok, hogy itt van a kontinensen, de ő sem falkával van, és valami cégnek dolgozik, mint rendezvényszervező vagy mi. – Mondom neki el amit én tudok az itteni helyzetről, aztán kíváncsian fürkészem őt. Érdekelne, hogy ő milyen tigris, szibériai mint én vagy bengáli mint a másik?Bár ha jobban belegondolok, nem is olyan fontos ez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 4:11 am


- Addig azt hiszem még tudok várni – válaszoltam mosolyogva, végül is nem vagyok még farkas éhes, és nem minden nap futok össze másik tigrissel. Amióta ott hagytam a családomat nem is futottam tényleg össze egyel sem.
- Most kezdtél dolgozni? akkor ezek szerint te is friss hús vagy erre felé – jegyeztem meg hangosan a dolgot, bár nem így akartam, de már mindegy. Ez így sikerült.
- Az se itt van a közelben – tettem egy újabb megjegyzést, de ez már sokkal normálisabb hangnemben sikerült, és kicsit rá is csodálkoztam. úgy néz ki,hogy a tigrisek nem tudnak egy helyben a fenekükön maradni, vagy csak a nagyváros űzi el őket.
- Ez remek ötlet – mosolyodtam el a bár hallatán, ma még amúgy sem ittam még. Szóval….bár enni készültem, de ettől előtte még lecsúszhat pár pohár itóka is.
Figyelmesen hallgattam, mert kicsit érdekelt a dolog. Jó lenne valami bandához oda csapódni, talán akkor valami irányt kapna az életem, és nem azt csinálnám, amit. Valahol vágytam arra a régi életre, ahol minden rendben ment, de egy másik énem meg élvezte azt, ami most van. És hogy melyik az erősebb, vagy melyik fog győzni magam sem tudom.
- Hm… jól szét vannak szóródva, akkor a fajtánk béliek – mondtam neki halkabban,hogy más ne hogy meghalja véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 7:29 am

Egy kicsit örülök annak, hogy nem szalad el, rögtön az étterem irányába, hanem itt marad velem beszélgetni. Hiszen nem sűrűn botlok bele olyanba mint én, vagyis, ha belegondolok, akkor mióta eljöttem otthonról, nem is találkoztam egyel sem, csak egyről hallottam, de ő vele sem beszéltem. Így valahol érdekel ez a lány, különösen, hogy biztosan nem ő volt az aki menyasszonyommá jelöltek ki.
Kicsit elhúzom a szám, hogy felcsattan, hogy friss hús vagyok itt.
- Húsnak nem nevezném magamat. – Mondom neki fanyalogva, aztán már normálisabban válaszolok neki. – De amúgy, új vagyok valóban. Bár már jó pár hete annak, hogy itt lakom, csak a munkahely az, ami igazából új. – Mesélem neki.
- Nem, de pont ez volt benne a lényeg. De gondolom te is így lehetsz ezzel, nem? – Kérdezem tőle, mert ő is messze került az otthonától, ebben teljesen biztos vagyok. Már korábban megállapítottam, hogy a mily fajtánk, nem egy társasági lény, legalább is nem kifejezetten keresi a hozzá hasonlók körét. Legalább is, ahol felnőttem ott se nagyon voltak tigrisek, és nem is jártak össze, ha még is arra költözött egy vagy egy család.
Elindulok a bár felé, és közben utat török egy kisebb tömegen is akik az ajtóban verődtek össze, többen is megnéznek, maguknak. A lányok sóhaját egy mosollyal jutalmazom. Nos, ezzel már most megcáfoltam azt, hogy én nem vagyok társasági lény. Hiszen én nagyon is szeretem a nyüzsgést és a pörgést, nem véletlenül szeretek klubokban dolgozni.
- Eléggé, úgy tudom, hogy már csak nagyon kevesen vannak. Alacsony a születési szám is. – Fogom halkabbra a hangom, mikor mellém ér és így válaszolok neki, majd a pult felé biccentek, hogy nekem ott a helyem, ha gondolja akkor jöjjön oda, mert a boxokat és az asztalokat pincérek szolgálják ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyHétf. Jan. 02, 2012 11:36 pm

Elhúztam a számat, amikor neki állt fanyalogni. Nem kellene mindent szó szerint érteni.
- én se úgy gondoltam rád, hogy hús darab lennél – forgattam meg kicsit a szemeimet. De ez azért nagyon jól esett a részéről. De vajon miért értette így a dolgot? Talán valaki úgy kezelte ,és ide oda rakosgatta, vagy irányítani akarta volna, vagy csak szimplán érzékeny a megjegyzésekre, amiket még félre is ért.
- Értem, ezzel magam is így vagy. Nem rég érkeztem erre, és munka után kutatok, és azt hiszem ha találok valamit, akkor lakást is kellene – kétlem ,hogy a fizetésemből tudnék folyamatosan hotelben lakni, azt meg nem akarom ,hogy az otthoniak ellássanak pénzzel. Azt hiszem csak így fogok tudni lábra állni egyedül, bár még ebben se vagyok igazán biztos.
- De, valahogy én is így vagyok ezzel – mosolyodtam el picit, majd elindultam utána a bár felé. És persze, hogy valami csoport most futott be, és keresztül kellett rajtuk vágnunk. a lányok sóhajaira csak elmosolyodtam.
- Úgy látom sikerült pár hódolót szerezned – mosolyodtam el újfent.
- Nem tudtam, hogy ennyire rossz a tigrisek aránya – bár lehet ,hogy csak azért furcsa nekem, mert ahonnan jöttem ott az a pár család összetartott valamelyest.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyKedd Jan. 03, 2012 10:43 pm

-Tudom, csak ha valaki vámpírok között mozog, akkor kicsit másképp értékeli ezt a mondatot. Tudod az első estém a környéken két vámpírral telt el. – A harapásnyomok a nyakamon már begyógyultak, de nem mutogattam büszkén. Nem szeretek más vacsorája lenni, és az a kettő is engedély nélkül harapott meg. Ráadásul az egyik, most a főnököm is, jó mi?
- Milyen területen keresel magadnak munkát? – Kérdezem tőle, mixerként sok mindenki szóba elegyedik velem, így hallok dolgokat. Na meg aztán érdekelne, hogy egy fajtársam milyen területen is van. Lehet még később is felkeresném, mivel nem sűrűn fordulunk elő mi tigrisek.
- Szóval te is a saját lábadon szeretnél megállni, és egyedül boldogulni. – összegzem az eddig hallottakat. Nem is olyan könnyű ez, de ha elhatározod magad, és lelkes vagy, na meg optimista akkor semmi sem állhat az utadba.
- Elő szokott fordulni. – Mondom neki mosolyogva. Aztán a válla felett vissza nézek az előbbi kis csoportra és újra mosolyogom, azt hiszem jó forgalom lesz ma este a bárban, és lehet én sem fogok teljesen egyedül aludni, már ha nem csak néznek, hanem be is váltják azt amit a tekintetük ígér.
- Eléggé, valami miatt nagyon lassan és nehezen nő a szaporulat, vagyis inkább azt mondhatom, hogy csökken. Legalább is az elmondások alapján, de ki tudja, lehet a nagyanyámék csak kiszínezték a dolgot, hogy belemenjek a házasságba. – Megvonom a vállam. – Bár, én sem találkoztam rajtad kívül másik tigrissel. Szóval lehet még is igaz. – Az ajtót kinyitom neki és előre engedem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 10:58 pm

Ebben igaza volt, vámpírok társaságában teljesen máshogy szólna ez a dolog, és más értelmet is nyerne.
- Ott igen csak másképp lehet értelmezni az ilyet. Sok vámpír él a környéken? – kíváncsiskodtam picikét. Nem mondanám,hogy utálom őket, csak azt nem szeretem ,ha az engedélyem nélkül harapdálnak. Régi időkből nagyon is emlékszem még arra milyen az, ha engedem egynek, hogy megharapjon, vagy ha nem. Igen csak van különbség a kettő között, ráadásul az engedélyezettet lehet fokozni is, és úgy csinálni,hogy ne csak én adjak,hanem kapjak is.
- Azt hiszem bármi megfelel. Nem ismersz valami bárt a közelben esetleg? Az se gond, ha vámpíros, csak kordában tudja tartani a fogait, és ne tekintsen a tulajdonának, és véradónak – de szerintem ezzel mindenki így van. Gyűlölik,ha erőszakkal harapdálják őket, bár a mai világban biztos akad egy – két mazochista, aki élvezi.
- valami olyasmi. A nevelő szüleim állandóan a nyakamon lógnak, hogy segítenek nekem. Egy darabig még elfogadom, mert nincs más választásom, de jó lenne a saját lábamra állni – tényleg csak kényszerből fogadom el, hogy még most támogatnak. Azért is jöttem ilyen messzire tőlük,hogy ne tudjanak állandóan iderohanni, ellenőrizni stb. Remélem, egyszer megértik, hogy csak így találhatok vissza részben magamhoz, mert olyan már nem leszek, mint akkor voltam mikor Ő velem volt.
- Nem tudom, hogy áll a helyzet, de remélem a meglévő tigrisek nem dugják össze a fejüket tanácskozásra, hogy fel kellene szaporítani a fajunkat, mert akkor azt hiszem bajban leszünk. Én pedig semmi kényszert nem akarok, főleg nem gyereket – szinte érzelem mentes volt a hangom, de valami árny még is átsuhant az arcomon, majd a szívem mélyén belém mart.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Jan. 13, 2012 8:20 am

-Eléggé, minden második lény, aki éjjel mozog az vámpír, legalább is a saját tapasztalataim szerint. Rajtad kívül más kéttermészetűvel még nem futottam nagyon össze. Van itt néhány kolléga, de velük még nem volt alkalmam beszélni. – Eddig csak ő volt az egyetlen kéttermészetű, akivel három mondatnál többet tudtam váltani. Ezen túl eddig csak vámpírokba botlottam bele, kettővel közelebbről is megismerkedtem és ebből egyik most a főnököm, és valljuk be, érdeklődöm iránta, és ahogy elnéztem ő is irántam. De ettől függetlenül nem akarok megint vérdonor lenni, az az egy alkalom bőven elég volt, ráadásul engedély nélkül haraptak meg, mikor a legkevésbé számítottam rá. Ez egy kicsit visszatart attól, hogy a főnökömmel cicázzam.
- Még nem vagyok erre ismerős, Bon Tempsben vettem házat, így még ezt a várost nem jártam be. Egyedül csak a Fangtasiaról hallottam. Bocs, de ebben nem tudok segíteni, viszont a bárban, ha hallok valamit, azt szívesen megosztom veled. – Bemegyünk a Cerberusba, ahol pár szót váltok a kollégámmal, és átveszem tőle a műszakot. Marionnak intek, hogy a pultnál foglaljon helyet és akkor tudunk még beszélgetni is.
- Sok sikert hozzá. – Nem könnyű megállni a saját lábunkon, még nekem sem volt könnyű, holott nekem pénzem is volt, amit arra költhettem, hogy utazzak és házat vegyek magamnak belőle.
- Azt én is nagyon remélem, nem azért jöttem el Wahingtonból, hogy utána itt akarjanak szaporítani. Kikérem magamnak, fogságban nem szaporodok! – Mondom neki vigyorogva, és közben befut egy rendelés, amit el is intézek, majd mikor végeztem vele, akkor vissza megyek Marion elé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyKedd Ápr. 10, 2012 6:00 am

Ma jobbára egész nap a hotelben voltam, nem akadt semmi fontos dolgom, senkit nem kell megölnöm éppen, így körbejártam az egész bár területét és a hotelt, most már pontosan tudom mi merre és hol van. Bejártam az egész területet, bár nem vittem túlzásba az öltözködést. Fekete farmert húztam és egy kék-fekete kockás inget, amire a zakókabátom vettem fel, egy egyszerű bőrszerű fekete darab mindenféle dísz nélkül. Éppen az egyik felső emeletről sétálok lefelé, és intek az ittenieknek. Ma megismertem a szobalányokat, és a londínereket meg a recepciósokat, és Vera ígéretéhez képest egész szép szobácskát adott nekem. Persze átmenetileg jó hely ez. Lassacskán megyek át a hallon, és a recepciónál megtámaszkodom és épp az ügyeletes kis szőkével kezdek el beszélgetni, egész jó tudok lenni ha akarok, és ez itt kérem szépen, megérne egy éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyKedd Ápr. 10, 2012 6:36 am

Solomon



Előző éjszakai megékezésem kellemesen telt. Ajándékot kaptam a sheriffemtől, és meg kell mondjam, kedvemre való volt a meglepetése...
Ébredés után valaki kopogtatott.
- Tessék! - kiáltottam ki, miközben megcsodáltam saját magam a háló falára akasztott méretes tükörben. Elégedett voltam a látvánnyal, mint mindig.
- Felség, ő itt Jamie. Megfelel?
Egyetlen pillantással mértem fel a vacsorámat. Fiatal, fekete hajú férfi, kisfiús pofival. Andre mindig el tudta találni az ízlésemet. Elégedetten mosolyodtam el, és csak a kezemmel intettem drága testőrömnek, hogy elmehet.
Nem vacakoltam sokáig az evéssel, néhány korty Jamie belsőcombjából és máris sokkal jobban éreztem magam. Kiküldtem a vacsorámat, szinte sértetlenül a szobából, majd Andre elintézi az anyagi részét a dolognak.
A gardrobehoz libbentem és kiválasztottam a ma éjszakai öltözékemet. Egy csodálatos hófehér nadrágkosztümre esett a választásom, aminek fantasztikusan finom, szintén fehér színű csipkedíszítése van. A nyakamba akasztottam egy nyakláncot amit természetesen gyémántok díszítenek, a foglalata pedig titánium. Lábaimra pedig egy 12 cm-es magassarkú tűzvörös cipő került.
- Andre! Andree!
- Igen felség?
- Mond csak van már információd arról a dologról? - és közben kényelmesen elhelyezkedtem az egyik fotelben.
- A farkas nem végezte el a munkát. Ez a hotel még mindig azé a nőé.
- És nem pedig az enyém... - tettem hozzá elgondolkodva. Veronika Salisbury szállodája az egyik legnagyobb adót fizette az ötös körzetben. Hallottam hírét, hogy nem akarja eladni, és ha nem hajlandó pénzzé tenni, gondoltam majd az egyszerűbb megoldást választom. Imádom a pénzt, a jól jövedelmező vállalkozásokat meg még jobban. Így felbéreltettem egy farkast, hogy végezzen vele, de azaz idióta nem tette meg. Vagy a vámpír volt ennyire jó?
- Ráadásul a farkas itt dolgozik. Ő a biztonsági főnök. - folytatta Andre. Bár nem mozdultam meg a szemeim azonnal a testőrömre szegeződtek.
- Ez komoly?
- A legteljesebben.
- Akkor tudom mi lesz a ma esti program. Így viszont megint nem tudok a sheriffhez menni. - sóhajtottam fel bosszúsan, majd felálltam és Andre-nak intettem.
- Gyere nézzük meg ezt a farkast. Hatalmas pénzzel tartozik nekem az el nem végzett munka miatt. Gondolom nyeszlett kis darab lehet.
A hallon keresztül érkeztünk meg Andre-val, aki árnyékként követett, hiszen ez volt a dolga.
- Hé te! - kiáltok a recepciónál álldogáló szőke nőnek, akivel épp egy fiatal szőke férfi beszélget.
- A biztonsági főnökkel akarok beszélni! Itt van?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptyPént. Ápr. 13, 2012 10:56 am


Lassacskán befűzöm a szöszit hogy randizzon velem, illetve pontosabban igyon meg velem valamit a munkaidő után de ráérünk beszélgetni mivel nincs itt egy balhés alak sem. Kellemesen telik az idő, és kezdem úgy érezni hogy ez a csaj nem is olyan szőke mint mutatja magát, de erről megint eszembe jut Avaline. Na persze, a menyasszonyom, miért ne jutna ha már így elcseszték nekem az egészet... Tök jó de komolyan. Felsóhajtok, és mikor indulni készülnék, hogy elintézzek valamit egy vörös hajú nő lépdel végig a hallon. Jézusom, ez a királynő...De hogy ez élőben még inkább r*bancnak tűnik mint képeken... A kérdésre felvonom a szemöldököm és fleé fordulok.
- Az én vagyok, felség - szólalok meg, de semmi tisztelet nincs a hangomban, csak kimért távolságtartás. Tudom miért keres engem, de már megtörtént a visszautalás csak még ezek szerint nem ért oda.
- Miben lehetek segítségére? - kérdezem, egy fél foknyi gúnnyal a hangomban, nem félek tőle, csak... olyan... nem esztétikus na.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 5:41 am


Ahogy közelebb érek a pulthoz, ami mögött a szőke kis liba áll, elindul felém a fiatal szőke hím és akkor megüti az orromat a 'farkasszag'. Miután kimért hangsúllyal közli, hogy ő az, akit keresek, kérdőn nézek Andre-ra. Ez komolyan egy kiskölyköt bérelt fel arra, hogy elbánjon egy több, mint kétszáz éves vámpírral??! Ebben a pillanatban nagyon dühös vagyok Andre-ra. Ennyire azért nem szokott mellényúlni. Sőt, szinte soha nem nyúl mellé. Csupán csak a szemem villanásából látszik, valami halvány indulat, amikor Andre-ra nézek. Vele majd később számolok, de előbb beszédem van ezzel a kölyökkel itt. Feltéve, ha valóban az, akinek mondja magát. Ránézek a szőke fiúcskára.
- Te lennél a biztonsági főnök? - vonom fel az egyik szemöldököm, majd végigmérem a kölyköt.
Nem különösebben tetszik a hangnem, amiben beszél, de egyenlőre semmi olyasmit nem mondott, ami megérné a felesleges feszültséget, így átsiklom a dolog felett, és ezt egyetlen pillantással jelzem Andre-nak is.
- Ha valóban az vagy, akinek mondod magad, akkor pontosan tudod miben lehetsz a segítségemre. Beszédem van veled, de nem fültanúk előtt. - a hangom rideg és teljesen indulatmentes. Összeszűkült szemekkel figyelem meg kisfiús arcát. Ez a farkas valóban bérgyilkos lenne? Vagy csak a 'reklámja' túl jó? Valahogy hihetetlennek tűnik, hogy tényleg az a mestersége, hogy likvidáljon bizonyos személyeket...
Vagy a csinos pofi valóban egy profi gyilkost rejtene? De hát azzal a vámpírral sem bírt el, aki miatt felbéreltettem. Most meg neki dolgozik... Megáll az ész...
Keresztbe fonom magam előtt a kezeimet és úgy nézem a velem szemben álló fiút.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 6:15 am

Nekidőlök háttal a pultnak, és onnan méregetem a nőt, meg aki vele van. Ch, talpnyaló... Bár mivel ő a királynő megteheti hogy ilyenekkel veszi körbe magát, de ellenem nem sokat érne egyik ősrégi testőre sem. Elszoktak már a harctól, utána néztem őfelségének is, amikor Nika éppen nem figyelt, a dolgai közt találtam egyetsmást, nem véletlen végeztem informatikusként. Élvezettel nézem, hogy a vöröskének villog a szeme, de nincs tőle félnivalóm ami azt illeti.
- Mint már az előbb is mondtam, igen én vagyok a biztonsági főnök - ismétlem meg, egy kis szájhúzással, mert ha süket, arról nem én tehetek, én érthetően beszélem a nyelvet. Vagy csak nem akarja elhinni, hát van ez így, de nem érdekel a véleménye, még életben vagyok, ez a lényeg.
- Az vagyok, és fogalmam sincs miben lehetek a segítségedre, mivel azt ami miatt kereshetnél már napokkal ezelőtt elintéztem. A intéződ megbízhatatlanságáról nem én tehetek - vonok vállat egy flegma mozdulattal, és igazolni tudom az átutalást, a banki bizonylattal, sőt az sem érdekel ha felhívja a bankot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 7:01 am


Szóval újabban kiskölyköket is alkalmaznak biztonsági főnöknek?! Mindegy, ez most nem érdekes, bár ami azt illeti, határozottan kezdek kételkedni afelől, hogy ez a hotel valóban teljes biztonságot nyújt-e a fajtánknak, tekintve, hogy a város legjobb vámpír szállójaként hirdeti magát. Ehhez képest pedig egy kis suhanc ül az egyik legfontosabb pozícióban. Komolyan, ez teljességgel érthetetlen.
Mikor valamelyik vámpíromra tesz megjegyzést, Andre előrébb lép, éppen csak annyit, hogy most már mellettem legyen, de nem szólal meg.
Felvont szemöldökkel hallgatom a mondandóját. Ennek elment az esze? Hogy jön ide a vámpírjaim megbízhatósága? Tán azt hitte, hogy majd helyette fogják elintézni a pénz visszafizetését? Egyik bankom szerint sem érkezett akkora átutalás a számláimra, mint amivel ő tartozik.
- Pedig kellene, hogy legyen róla fogalmad. Semmi sem bizonyítja, hogy elintézted volna azt, ami miatt most beszélünk. És ehhez mi köze lenne bármelyik alkalmazottamnak? Veled ellentétben ők elvégzik, mi több jól végzik a munkájukat, amire megbízást kapnak. Amivel pedig tartozol, az nincs nálam, ez tény... Szóval 'kedves biztonsági főnök', hogyan oldjuk meg a mi kis problémánkat? - teszem fel a kérdést továbbra is kimért hangsúllyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° EmptySzomb. Júl. 28, 2012 5:47 am

Játékos törlés miatt lezárva
Szabad terület
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





°°Hall°° Empty
TémanyitásTárgy: Re: °°Hall°°   °°Hall°° Empty

Vissza az elejére Go down
 
°°Hall°°
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - LOUISIANA :: SHREVEPORT :: Hotel Hades-
Ugrás: