A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Mera és Ethan lakása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Júl. 23, 2012 9:56 am

Beállok a zuhany alá és hagyom, hogy minden kosz, mocsok, alvadt vér és hímfarkas szag eltűnjön a lefolyóban rólam. Élvezem a forró vizet a bőrömön és egy darabig elnézem, ahogy a saras, vértől kissé rózsaszínes víz eltűnik. Nem hallom még Jesse-t megérkezni, mondjuk az is igaz, hogy a víz ott zubog a fülembe és alatta állok, a hajamra és a fejemre is folyatom és állati jól esik. Ezután már csak egy kiadós szunya kell és helyre is állt a világ rendje. Aztán valami kaparászás félét hallok, de igazából az ismerős szag az amire felfigyelek és a párás zuhanykabin ajtaján keresztül látom, hogy a fekete farkas is csak megérkezett végül. Ledobja a ruháit és csak utána vált alakot. Nem tudom, szerintem egyszerűbb lett volna emberként behozni a cuccait és nem a fürdő ajtaját kaparászni míg kinyitja azt, és bejut rajta. Hallom a hangját, de mivel eszem ágában sincs még kimászni a víz alól, inkább kinyitom a kabin ajtaját.
- Ha akarsz még meleg vizet, akkor gyere be, mert én ugyan ki nem megyek, az fix! - és azzal nyitva is hagyom az ajtót és tovább folytatom a tusolást. Eddig csak hagytam, hogy a víz lefolyasson rólam mindent, de most jutok el oda, hogy tusfürdőt is használjak. Végig kenem magam vele, aztán jöhet a sampon, meg a hajmosás is. Közben pedig végig gondolom a napomat. Aztán Jesse is bejön, kicsit arrébb állok, hogy ő is lemoshassa magát. Addig gyönyörködöm egy kicsit a testében, mert meg kell hagynom elég dögös. Hát na! Mera mondjuk ezt simán mondhatta volna, meg azt is, hogy milyen egy "lenyűgöző" modora van egyébként. Mondjuk miután bocsánatot kért, egész jó fej volt. Remélem most már nem lesz, vagy nem annyira lesz olyan, mint amelyen az este folyamán volt. Megnézem a hátát és büszkén vigyorgok, hát ezek a nyomok nem fognak reggelre eltűnni, az is biztos! Így járt, nem vagyok az a finomkodó típus, de úgy tűnik ő sem.
Megnézem a csípőmet és a combomat, és máris éktelenkedik rajta néhány kék folt. na remek. Majd később a tükörben meg fogom lesni a hátam is, fogalmam sincs mennyire horzsolódott le, de szerintem nem nagyon. Kicsit még hozzáférek a vízhez én is.
- Ha már úgy is itt vagy, mosd meg a hátam légszi. - kérem meg, és fordítok is hátat neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Júl. 23, 2012 10:28 am

Lehet emberi formámban egyszerűbb lett volna, de hát, na. Ilyen volt a kedvem, bundás formában maradtam és így jöttem be a fürdőszobába, a bejárati ajtót a fejemmel nyomtam be, hogy bekattanjon a zár, de nincs bezárva. Nem is nagyon izgatom magamat emiatt. Ugyan ki merne betörni, egy olyan helyre ahol két vérfarkas van? Mondjuk, nem mintha az emberek tudnának rólunk, de nem is nagyon izgatom magamat miatta.
Megmosom a fogamat és utána szépen én is beállok a zuhanykabinba. Nem fogok szemérmeskedni, se vacakolni, én is le akarok tusolni, és még meleg vízben. Ha ennek ez az ára, hogy most vele együtt kell itt lennem, akkor nem érdekel. Kollégiumban laktam, és volt, hogy nem működött a saját tusolónk, ás át kellett menni máshova és osztozkodni. Szóval én ilyeneken már nem zavartatom már magamat.
Ahogy belépek, úgy helyezkedek, hogy még ő szappanozza, magát addig leáztassam magamat, hogy utána cserélhessünk, szándékomban áll nekem is megint hajat mosni, mert sem az ő szagát, sem a sarat nem kívánom magamon hagyni és a sebeimnek is jót fog tenni, ha kimosásra kerülnek. Mikor azt kéri, mossam, meg a hátát megteszem, majd visszafelé és behajtom rajta, mivel a kabin ne valami nagy, és ugye spórolunk a vízzel is.
- Megvagy. Na, most pedig kérem vissza a szívességet! – Közlöm vele, miután lemostam a hátát és így engedéllyel le taperolhattam megint és még ki is nézelődhettem magamat, most én tartom neki a hátam, hogy ha már osztozunk, akkor ő is átmoshatja az én hátam és a sebeimet is. Közben én a hajamat kezdem megmosni, hogy addig is haladjunk valamerre, mert nem szeretek hideg víz alatt ácsorogni.
- Belül vagy kívül akarsz aludni? – kérdezem tőle, miközben kiöblítem a sampont a hajamból. Aztán mikor ezzel megvagyok, akkor kilépek, a zuhanyfülkéből szárazra dörgölöm a hajam, vagyis amennyire csak lehet és megtörölközöm, utána előhalászom a boxeromat, ennél többen nem fogok aludni. Száradni rakom a törölközőt a ruháimat meg beviszem magammal a szobába, és még az ablakba kiülök a fekete boxerban, hogy elszívjak egy szál cigit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyHétf. Júl. 23, 2012 10:58 am

Enged a kérésemnek, és megmossa a hátam, én meg élvezem, miért ne tenném, ha egyszer jól esik. Persze közben le is taperol, de ha ez zavarna nyilván nem kértem volna, hogy segítsen megmosni a hátam. Sőt eleve nem engedtem volna be a zuhanyba, amíg én is ott áztatom magam. Miután alaposan lemosta a hátamat kéri vissza a szívességet. Legyen, a legkevésbé sincs ellenemre nekem is végig tapizni őt és megnézni hátulról.
- Kösz. Akkor fordulj meg és add ide a tusfürdőd. - és ő szépen hátat fordít nekem. Nem sietem el a lefürdetését, örömömet lelem a dologban, szóval, jó néhányszor siklanak végig a kezeim a bőrén, követve az izmait és az alakját.
- Kész. - közlöm vele és mivel már elég tiszta vagyok, kilépek a tus alól, amíg ő a haját öblíti le. Megtörölközöm, a hajamat is megtörlöm és hagyom, hogy úgy vizesen lógjon, ahogy van. Nem szeretem a hajszárítót, sosem szerettem. Aztán elgondolkodom egy pillanatra a kérdésén és addig fogkrémet teszek a fogkefémre.
- Belül. - válaszolom neki vissza, majd megmosom a fogaimat. Miután végeztem, megcsodálom a hátamat a tükörben, tényleg nem olyan vészes, de kell egy-két nap, mire a horzsolás nyomok teljesen eltűnnek majd. Egy gyors vigyor a tükörbe, tiszták a fogaim, szóval irány a szoba. Keresek egy másik, tiszta francia bugyit, egy fekete csipkéset sikerül is kihalásznom a táskámból, és egy fekete atlétát is. Én ebben alszom majd. Igen szeretek otthon bugyiban és trikóban feszíteni, mert állati kényelmes. Felkapom mindkettőt a szobában, nem nagyon érdekel, hogy Jesse közben az ablakban dohányzik, mondtam már, nem vagyok szégyellős, ráadásul elég hülyén is nézne ki, ha az erdő, meg a közös tus után most kezdenék el szemérmeskedni. Na azt már nem. Bevetődöm az ágy belső oldalára, a fal mellé. Elrendezem a párnám, hogy kényelmes legyen és a hátamra fekszem, az egyik kezemet a hasamra a másikat meg a fejem alá teszem. Idebent elég meleg van, szóval még nem kell a takaró. Egy darabig a plafont nézem, majd megcsörren a telefonom. Ki a fene lehet az. Előhalászom a mobilt az éjjeli szekrényről. A hívást kinyomom, mert az exem az, és semmi kedvem vele beszélni. Ekkor látom meg, hogy egy sms is vár. Mera írt.
- Mera azt írja pár nap múlva kerülnek csak elő Ethannel. És, hogy maradjunk, használjunk mindent, majd jönnek. - jegyzem meg miközben még mindig a teló képernyőjét bűvölöm. Aztán visszateszem az éjjeliszekrényre és lehunyom a szemeim. Befordulok a fal felé, hogy háttal legyek majd Jesse-nek és kicsit felhúzom a lábaimat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 12:03 am

Még a zuhany alatt állunk, addig a képemről letörölhetetlen kaján vigyor ül ki, egyszerűen ezt másképp nem lehet kibírni, a helyzet részben abszurd, bár az erdő is az volt. De ha azt nézem, hogy ott mind a ketten levezettük a felgyülemlett feszültséget akkor lehet nem is olyan abszurd a helyzet és ezután meg fogunk majd férni egymással. Ez majd kiderül, ha itt végeztünk. Megmossa a hátam, és viszonozza a pluszt is, ez várható volt egy ilyen szituációban és nem is zavar a dolog, ha zavart volna, akkor már régen kitettem volna a szűrét a fürdőből, hogy az az enyém lehessen.
Mikor azt mondja, készen van a hátammal, utána kimegy, így én még maradok egy kicsit és leöblítem a fejemről a sampont teljes nyugalommal, aztán elzárom a vizet és kimegyek, hogy szárazra dörgöljem magamat. Vele ellentétben én hamarabb végzem és megyek vissza a szobába, hogy az ablakba kiülve elszívhassak még egy szál cigit. Kifelé fújom a füstöt, ám hamutálat nem szereztem, így az is szépen megy kifelé, a csikket azonban majd a kukába fogom beletenni.
Nézem, ahogy elrendezkedik odabent. Bár pofátlanul azt is végig néztem, ahogyan felöltözik, de ha egy napnál hosszabb ideig leszünk szobatársak, akkor ez mindennapos esemény lesz.
- Remek, akkor, ahogy elnéztem muszáj lesz besétálnunk a városba és hozni pár dolgot holnap. Ha van ebben a koszfészekben egy automata, ráleshetünk a bankszámlámra is, hátha van még rajta valami. Te, hogy állsz anyagilag? – Kérdezem tőle, mert én tudom, hogy nem valami jól, talán maradt még valami a számlámon, nem néztem meg mikor eljöttem a koleszból, csak szedtem a cuccaim, kiiratkoztam és leléceltem onnan. Készpénz nem volt nálam, csak pár cent, de az nem volt elég arra, hogy buszjegyet vegyek, így maradt nekem a stoppolás. A cigim lassan a végére ér. A kaja lenne a kisebbik gond, mert farkasként tudnánk enni az erdőben, de mind a ketten dohányzunk, és vannak más dolgok is, amik kellenek, és nem lehet farkas formában azt megoldani. Szóval ki kell találni, hogy szerzünk pénzt. Bár ha van, olyan bár ahol pultost keresnek, akkor lehet, meg lesz oldva minden, azt az egyetem alatt is csináltam és van benne gyakorlatom. Nem vagyok mixer, de azért én is össze tudom állítani az italrendeléseket.
Leszállok az ablakból és a csikket kiviszem a konyhába, hogy a kukába dobjam. Utána kiveszem a kulcsot a zárból, másoltatnunk kell majd kulcsokat, hogy nekünk is legyen. Aztán visszamegyek a szobába és én is befekszem az ágyba. A derekamra rakom, a takarót egyelőre nem akarok betakarózni jobban, hasra fekszem és a párnám a fejem alá gyűröm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 12:59 am

Na igen, ez Mera. Ír egy rövid üzenetet, amiben közli, hogy a hamarosanból egy nap, az egy napból pár nap lesz, szóval ne várjuk őket haza, mert eltart egy darabig, míg hazaesnek. Gondolom valahol vagy a falkával nyomulnak, vagy betéptek, vagy a falkával téptek be és együtt lézengenek, ami szintén nem lenne meglepetés. Cooter droggal és V-vel üzletel, a falka nagy része pedig partner ebben. Engem nem különösebben zavar, mindenki úgy él, ahogy tud, meg ahogy akar. Jesse még az ablakban füstöl, közlöm vele a hírt, hogy pár napig még csak egymás társaságára számíthatunk. Gondolom őt sem lepte meg, hogy Mera még nem fog előkerülni néhány napig.
- Van még pár száz dolcsi a számlámon, de nem túl sok. Abból egy rövid ideig elleszünk, hacsak nem szán meg az aberrált nagyapám és nem küld pénzt, majd holnap felhívom. - válaszolom neki és közben a fal felé fordulok. Asszem nem úszom meg az öreggel való beszélgetést, amit nem akarok Jesse füle hallatára bonyolítani, mivel pontosan tudom mit kell a vén kéjencnek mondanom ahhoz, hogy megszánjon vagy, hogy egyáltalán legyen kedve segíteni. Ez viszont kényes kérdéseke vetne fel, amikre nem biztos, hogy nagyon szeretnék válaszolni. Aztán Jesse is az ágyba kerül és végre mindketten elalszunk.

Reggel arra ébredtem, hogy a szemembe süt a nap, előző este nem húztuk el függönyöket. Kitörlöm az álmot a szememből és felkelek. Halkan kimegyek a szobából és betámadom a konyhát, hátha tart itthon Mera kávét. Némi kutakodás után meg is találom amit keresek, és ez most egyenesen felér egy életmentéssel. Felteszem a kávét főni és addig visszamászok a szobába a telómért. Gyors fejszámolás után megállapítom, hogy Angliában hány óra is van most, szóval nyugodtan telefonálhatok. A kávé lefő, kerítek egy nagy bögrét, amibe kiöntöm, de marad még a kávéfőzőben Jessenek is, ha esetleg kér. A kávémmal, meg a telómmal együtt kiülök a verandára, veszek egy nagy levegőt és felhívom a vén szivart. Nem izgulok, vagy ilyesmi, százszor játszottam ezt már le vele. A telefon kicseng, felveszi és én belekezdek egy hosszas telefonsz*xbe a saját nagyapámmal, miközben a forró kávét szürcsölöm azért, hogy megkapjam a pénzt.

Közel fél óra alatt sikerül is megszereznem. Király. Utal az öreg, azt csak meg kell várni, és máris nyertünk még egy pár hetet, amíg elleszünk valahogy. A kávémat megittam, bemegyek a lakásba, leteszem a bögrét, aztán a szobába, magamra kapok egy nagyon rövid farmerszoknyát és a részemről készen is állok arra, hogy a nyakunkba vegyük a várost.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 8:38 am

Az üzenet tökéletesen jellemző Mera-ra, sőt ha időben itthon lettek volna az lepett volna meg és akkor el is kezdek gyanakodni, hogy valami nincs rendben, és a lelépést kellene, fontolgassam. New Yorkban sem volt más szóval, nála ez a normális. Én nem osztozom a szenvedélyükben, sosem vonzott a Vé, egyszer kipróbáltam, mert miért is ne, frissen szabadultam a falkámból, a magántanulásból, ki kellett próbáljam, mindent, ami tiltott volt. Nem jött be. Azóta nem is próbáltam, és nem is izgat a dolog, emiatt azt hiszem nem lesz túl meleg fogadtatásom ebben a falkában, de csak vannak itt is olyanok, akik nem függők? Ha meg nem akkor megköszönöm Meranak a vendéglátást és tovább állok.
- Képletesen vagy szó szerint kell érteni, hogy aberrált? – Sandítok felé, miközben lehuppanok az ablakpárkányról és kisétálok a konyhába, hogy kidobhassam a csikket. Nekem mindenképpen kelleni fog egy automata, hogy megtudjam van-e valami pénzem még, és nem is ártana valami munka után néznem, hogy ne pisiljenek körbe a kutyák, ahogy felénk szokás mondani.

Kényelmesen és kellemesen alszom attól függetlenül, hogy hálótársam is van. Külön takarók és párnánk van, ennek köszönhetően se ő se én nem ráncigálom le a másik takaróját. Nem nagyon szoktam forgolódni alvás közben.
Később ébredek mint ő, és én még egy kicsit az ágyban maradok és a plafont nézem, kicsit elgondolkozom mihez is kezdek magammal a mai nap folyamán, elsőnek kell majd egy doboz cigi, kaja és még néhány apróság ami kifogyóban van, aztán munka után is kellene nézzek, olyan aminél nem gáz ha egy hónap múlva felmondok, mert épp nem bírom itt ezzel a falkával sem. Közben elgondolkozom azon is, hol van olyan város ahol nincsenek vérfarkasok, vagy nincs falka. Ahol kényelmesen el lehetnék, ha itt nem tudok megmaradni. Aztán megérzem a kávé illatát így kimászom az ágyból és elsőnek a fürdőszobába megyek, ott elintézem a dolgaimat, és utána átballagok a konyhába, kerítek egy bögrét magamnak, és kiöntöm a kávét, azután megállok a pultnál és belekortyolok, majd valami megüti a fülem, így közelebb araszolok az ablakhoz és hallgatózom. Rose telefonbeszélgetése igen csak érdekesre sikeredett. A végét csíptem csak el, de azt hiszem a kérdésem tárgytalan. Ha tényleg azzal beszélt, akivel gondolom, akkor nem képletesen kellett érteni, hanem szó szerint.
Én még boxerban dőlök, neki a konyhapultnak mikor besétál és elkezd öltözködni, nem sietek sehova sem. Így komótosan szürcsölöm el a kávémat és hagyok magamnak időt teljesen felébredni.
- Neked sem lehetett valami komplett a családod. – húzom el a szám, mikor mellette besétálok a fürdőszobába, hogy tiszta ruhát válogathassak magamnak össze. Szürke farmert, és egy fehér pólót veszek magamra, majd ezután bújok bele a weskócsizmáimba is, napszemüveget illesztek az orromra, amin nem lehet átlátni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:13 am

Hallom még kérdését, de ebbe most nincs kedvem belemenni, így csak legyintek egyet és gyorsan el is nyom az álom. Én sokat mozgolódom, mocorgom alvás közben, ez mindig is így volt és azt hiszem már így is marad. Nagyon jót alszom, fáradt voltam, az előző nap túl sok minden történt.

Reggelre teljesen kipihentek ébredek, ám ha a nap nem süti ki a szemem, akkor talán tovább is bírtam volna még szunnyadni. Nem sokat teketóriázom a felkeléssel, a kávé az ami most nagyon kell, ezért neki is állok a megszerzésének. A legnehezebb, amin át kell esnem, az a telefonálás, de pénz kell, és ez az egyik legkönnyebb módja, már ha könnyűnek lehet nevezni ez az egészet.
A verandán ülve, unott fejjel beszélek és hallgatok, közben pedig hagyom, hogy a fekete kávé minden koffeinjével együtt helyre tegyen és felébresszen. Miután befejezzük a beszélgetést és ígéretet kapok arra, hogy pénzt is küld, kinyomom a telefont és megiszom az utolsó korty kávét is. Felállok és bemegyek a lakásba. Jesse is felébredt már és kávézik. A pultnak dőlve figyeli, ahogy bejövök és leteszem a bögrém, majd bemegyek a szobába a szoknyáért. Amikor kijövök, akkor kérdez, miközben a fürdő felé indul meg, és rögtön egyértelművé válik, hogy hallgatózhatott. Na remek. Pont arra vágytam, hogy ő meghallja ezt az egészet. Pont annyira kellett, mint egy púp a hátamra. Levágom magam a kanapéra, keresztbe pakolom a lábaimat és csak azután válaszolok neki.
- Hát nem. Sosem voltak azok és már nem is lesznek. Ez van. - zárom rövidre a dolgot. A megfogalmazása alapján arra következtetek, hogy valószínű az övé sem lehetett egyszerű eset. Amíg ő a fürdőben öltözködik, vagy tollászkodik, vagy a jó ég tudja, hogy mit csinál, addig felveszek egy vászoncipőt, majd vissza a szobába és kifésülöm a hajamat, nem lógjon kócosan össze-vissza.
- Ha kész vagy, bemehetnénk a városba, egy csomó minden kellene. - ha zséje nincs is, legalább segítsen elhozni ezt azt, pl. kaját, mert ha nem akarunk éhen halni, akkor kéne vásárolni is. Na nem nagy dolgokat, mert én ugyan nem főzök, csak, ha nagyon muszáj, jó nekem a kínai is, de azért nem árt, ha van itthon mondjuk kávé, meg kenyér, meg valami pia is. Plusz nem lejmolhatom le Mera összes fürdőszobás cuccát, szóval olyasmit is vennem kell. Én a magam részéről indulásra készen állok, szóval elindulok, hogy nyakamba vegyem a várost, és remélem Jesse is jön majd.
Felteszem a napszemüvegem, egy övtáskába beszórom a cuccaim, amik kellenek és keresztbe átvetem magamon. Nem szeretem az övtáskát a derekamon/csípőmön hordani, sokkal inkább a hátamon.
Meraék nem laknak túl közel a központhoz, ezért beletelik némi időbe, míg üzleteket is fel lehet lelni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:43 am

Jót aludtam azt meg kell hagyni, most végre csend volt és nyugalom körülöttem. Rose forgolódása fel sem tűnt, vagyis nem volt olyan vészes, teljesen nyugodtan tudtam aludni mellette. Évek óta nem volt egy nyugodt éjszakám sem, na jó, csak akkor ha nem a koleszban aludtam hanem valahol máshol. A kollégiumban mindig pörgött az élet, állandó volt a hangzavar és a bulik, ha nem a mellettünk lévő szobában volt valami, akkor vagy nálunk, vagy a folyosón máshol. Szóval most ez a csend nagyon is pihentető volt a számomra. Vérfarkasként egy koleszban nem egyszerű az élet, pláne ha nyűgös vagy és aludni akarnál.
A kávé nagyon is jól esik, és kezdem magamat emberibbnek is érezni, ahogy végigszáguld le a torkomon. Már nem forró, de még meleg mikor az első kortyot lenyelem. De még mindig jobb lenne mintha kihűlt volna. Hallom, hogy odabent megcsörren valahol az én mobilom is, de mivel a csengőhangomból tudom, hogy a családom az így nem szándékozom felvenni. Valahogy nincs kedvem arról vitázni, hol vagyok, mit csinálok, és miért nem megyek haza. Miért nem teszem meg azt, ami a kötelességem. Miért? Mert ott van három nővérem arra, hogy szaporodjanak és tovább vigyék a vérvonalat. Ráadásul úgy is valamelyik nővérem lesz a falka vezére, az ahova születtem ilyen, hímvezetést nem tűrnek meg. Feminista banda.
Pont akkor jövök ki a fürdőből, mikor ő válaszol nekem. Csak elhúzom a számat, hogy neki sem a szíve csücske a családja, hát igen mindenkinek megvannak a maga rejtegetnivalójai.
- Már huszonöt éve készen vagyok, szóval felőlem indulhatunk. – szúrom neki oda, már csak azért is, de az ajtóban gálánsan előre engedem, és megnézem a fenekét. A szoknya nem valami hosszú. Ő övtáskát vett, nekem meg egy olyan kis szütyőm van, amit a nadrág övére lehet akasztani, és egy szíjjal a combodon rögzíteni, hogy ne mozogjon el, abba tettem a tárcám a papírjaim és a mobilom is miután megnéztem, hogy ki keresett. Megan a legkisebb nővérem hívott.
- Nem tudom, neked mi kell, de én megelégszem egy nagyobb áruházzal is.- Ruha meg egyéb most nem kell, az, ami most nálam van bőven elég, majd ha valami elhasználódik, akkor veszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 3:31 am

/Előzmény Walmart/

Szívesen megyek még egy kört Jessevel az áruházban, míg ő is összeszedi, ami neki kell. Igaz, ami igaz, jól elhülyültünk a víz fröcsköléssel, és meg kell állapítsam, talán, de csak talán, nem jól ítéltem meg eddig. Ha akar, tényleg tud jó fej is lenni. Ha akar... No mindegy, lényeg, hogy most az. Megegyezünk abban, hogy jön nekem eggyel, ha fizetek helyette. Királyság. Aztán kitessékelnek minket és Jesse beszólásán jót derülök. Nem lenne rossz ötlet visszamenni és egy slaggal rémítgetni a népeket odabent.
Lehűlt a levegő és ez így csurom vizesen nem olyan nagyon kellemes, de hát ez van. Azért abból a szempontból nem rossz, hogy Jesse megint megnéz magának, és meg kell mondjam ez baromi jó érzés. Ki az akinek ne simogatná az egoját, ha egy dögös pasi méregeti.
- Akkor próbáljunk meg hazaérni az eső előtt. Nem szeretnék jobban megázni, bár ahogy elnézem mindkettőnket, lehet már mindegy lenne. - mosolygok, ahogy végignézek rajta is, meg magamon is.
- Akkor lehet ide be kellene majd nézni. Egész jó helynek tűnik, már amennyit látok belőle. - jegyzem meg, ahogy a bár előtt elhaladunk és elmeséli, hogy mégis milyen melót szeretne. - Ha tényleg ilyen jól fizet, lehet nekem is meg kellene próbálnom. Ha épp nem volt se pasim, és a nagyapám sem akart pénzt küldeni, akkor csak kimentem az egyik parkba és portrékat, meg karikatúrákat rajzoltam a turistákról. Egész jól elvoltam abból is, de ez határozottan jobban hangzik. - állapítom meg és eldöntöm, talán rákérdezek, hogy felvennének-e felszolgálónak. Na majd meglátjuk.
Elindulunk végre vissza a ház felé, lassan kiérünk a város forgatagából, de azért még így is kell egy jó darabon mennünk.
- Ide jártam gimibe, miután a nagyapám elküldött hazulról, tekintve, hogy majdnem sikerült ivartalanítanom az első váltásom alkalmával. Az apám itt élt akkoriban a családjával, szóval ide költöztem és Mera-t a suliban ismertem meg. Ő akkor volt másodikos én elsős. Minden szabad időnket együtt töltöttük, illetve azt is, ami nem lett volna szabad, de mi azzá tettük. Rengeteg őrültséget csináltunk együtt, minden balhéban és baromságban benne voltunk. Jó volt. Aztán mikor leérettségizett, én is befejeztem a középsulit egy évvel korábban, mert nem akartam nélküle ott savanyodni az utolsó évben. Ő fősulira, én egyetemre mentem, és azóta csak nagyon ritkán volt alkalmunk személyesen találkozni, de azon túl minden eszközzel tartottuk a kapcsolatot, de ezt már meséltem. Hát röviden ennyi lenne. - foglalom neki össze egy kicsit terjengősebben, mint kellett volna, de mivel az út hosszú, nem akartam egyetlen szóval válaszolni, legalább így is telt az idő, míg a ház felé tartottunk. Mire a mondandóm végére érek, persze elkezd esni az eső. Remek.
- Futás a házig? - nézek rá, de közben meg sem várom, hogy mit mond rá, mert én neki iramodok a szatyrommal együtt. Nem akarok még jobban megázni, mint amennyire már egyébként is vizes vagyok.
A házba érve már bőrig áztam futás ide, vagy oda. Kiveszem a zacsiból a Chivast és töltök mindkettőnknek, mert úgy gondolom Jessenek is jól fog esni a hideg eső után egy kis belső melegítő. Mikor megérkezik a kezébe nyomom a poharat, aztán majd eldönti, hogy megissza-e, vagy sem.
- Egészségedre! - majd felhajtom a magam adagját.
- Én a magam részéről megpróbálok kiolvadni a tus alatt. Te jössz? - tusoltunk már együtt, szóval ha esetleg ő is vágyik a forró vízre, akkor nekem semmi kifogásom az ellen, hogy velem tartson. Elindulok a fürdőbe, előbb kiveszem a zacskóból a tusfürdőmet, majd folytatom az utam a fürdőszoba irányába és közben elkezdem levenni a felsőm, a szoknyám, meg a többit is. Mire beérek csak a vizet kell megnyitnom és már élvezem is, hogy felolvadok a kinti hidegből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:12 am

A beszólásomon jót derül, és valahogy elképzelem a jelenetet, hogy egy slaggal visszamegyünk, és képen locsoljuk a facsali biztonsági őrt. Megnézném utána az arcát, de slag híján ez az ötlet nem fog megvalósulni, helyette inkább elindulunk hazafelé.
A hűs szél engem is megérint, és noha rajtam több a ruha, mint Rose-on akkor is megérzem, hogy lehűlt a levegő, és a vizes pólóban már nem is annyira vicces az utcán ballagni, de nem fogok ilyen miatt elkezdeni hisztizni.
Rose kifejezetten kellemes látvány így vizesen és csapzottan, minden tekintetben, és a pláne, hogy fázik. De ahogy nézem, ezzel hasonlóképpen lehet ő is velem kapcsolatban.
- Szerintem már most mind egy, de ne mondd nekem, hogy nem élnél túl egy kis esőt? Tegnap nem úgy tűntél, mint aki cukorból lenne. - szurkálom meg egy kicsit vigyorogva. Teljesen mind egy már szerintem, hogy ázunk még vagy sem, nekem a farmeremen is látszódik, hogy lecsapatott vízzel, a szürkén nem veszik el, így csak abban reménykedhetek, hogy nem hülyén fog megszáradni.
- New Yorkban jól fizetett az a hely. Amúgy meg jól mondod, be kell jönni és meg kell nézni, mert függ a forgalomtól és az emberektől is. Én az ösztöndíjamból éltem, és mikor az nem volt elég, akkor elkezdtem éjjel dolgozni a Zöld Méregben, hogy legyen pénzem fizetni azt amit nem tudok kiperkálni az ösztöndíjamból, aztán ahogy romlott az átlagom úgy csökkent az ösztöndíjam is, még végül megvonták. Akkor már nagyon kellett az a meló. – Magyarázom neki, hogy miért kezdtem el dolgozni egy ilyen klubban. Igazából a munka és a bulik elvitték az időmet a tanulásról, és emiatt leromlott az átlagom, és utána az utolsó két évemben nyári egyetemre jártam, mert különben hamarabb csaptak volna ki.
- Én szerettem ott dolgozni. Jól elvoltam, pörgött az élet, nekem is csurrant cseppent valami, és sokszor nem is kellett a piám fizetni, mert előszeretettel hívtak meg valamire. – Nem egy eset volt, hogy mire végeztem a melóval, már eléggé részegnek is mondhattam volna magam, pontosabban egy ember addigra már detoxba került volna. Még szerencse, hogy vérfarkas vagyok, és így jobban bírom az italt.
Végig hallgatom amit mesél nekem, hogy együtt jártak suliba és akkor lettek jó barátnők, hát igen ez régebbi ismeretség mint az amit én kötöttem Meraval és más jellegű is, de végül mind a kettőnk útja ide vezetett hozzá.
Közben az eső elkezd szemerkélni, majd szakadni, és Rose feldobja, hogy fussunk a házig, osztom a véleményét, és vele együtt futni kezdek, de a háznál előre engedem. Így az ajtón csak mögötte lépek be. A Chivast el fogadom és bele is kortyolok, én nem szeretem csak úgy lenyomni, a whisky nem rövid ital, így én azt kortyolni szeretem és kiélvezni, hogy égeti a torkomat, a csizmáim lerúgom, és a konyhapultnak támaszkodva iszom, majd mikor Rose neki kezd, vetkőzni hajlok, hogy menjek vele, de a telefonom elkezd csörögni.
- Hagyj nekem is melegvizet. – Azzal én a telefonom kotrom elő, miközben leveszem a vizes pólómat, aztán felveszem a kontaktust a hívó féllel és meg is bánom. A legfiatalabb nővérem az, és számon kér, miért csapattam ki magamat és miért nem mentem haza és a többi.
Kisfarkasnak szólít a telefonban, aztán mikor goromba vagyok vele, akkor édes öcsém leszek. Szépen elvitatkozom vele, hogy nem fogok haza menni, aztán felnevetek, mikor közli, nem támogatnak. Erre én mondom meg neki, hogy eddig sem támogattak. Vitatkozunk még egy adagot, sok minden máson is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:49 am

- Valóban, nem cukorból vagyok, de ázott farkas sem szeretek lenni. Bár ez most már lényegtelen. - vigyorgok rá, mert eszembe jut az előző este, aztán meg elnézem a másik ázott farkast, aki - meg kell valljam - még mindig nagyon dögös. Aztán beszélgetünk kicsit a melójáról, illetve ő mesél és én meg hallgatom. Majd fordítva, mikor Meraról van szó.
Együtt futunk Mera házáig, de végül az eső olyan kérlelhetetlenül rákezd, hogy mire visszaérünk teljesen elázunk. A whiskyt elfogadja és lassan kortyolja, én viszont lenyomom, mert fázom, mennék tusolni, majd a következőt kiélvezem, de csak azután, hogy kiolvadtam. Nem bántam volna, ha velem tart, de ehelyett a telefonját veszi fel, és utánam kiált, hogy hagyjak neki meleg vizet. Majd meglátjuk. Beállok a forró víz alá és élvezem, hogy lassan, de olvadok. Közben pedig hallom Jesse telefonálását és a vitát. Farkas vagyok, jó hallással, de persze csak abból ítélem meg, hogy vita van, amit és ahogyan Jesse mond. Biztos családi dolog lehet, mert többször is elhangzik, hogy nem megy haza. Hát ennél azért jobban élvezte volna, ha inkább velem tart, de hát ez van, a család az fontos dolog. Bár én igyekszem csak arra korlátozni a beszélgetéseket, amikor kell valami. Hát nem szép dolog, de az sem volt az, amit a nagyapám éveken át csinált. Szóval ez van. Egy darabig folyatom magamra a vizet, aztán mikor végre kiolvadok, elzárom a vizet, és egy törölközőbe csavarom magam. Mikor végig megyek a nappalin a szoba felé, Jesse még mindig telefonál. Bemegyek a szobába és feltúrom a táskámat. Lassan nekem is mosnom kell, meg venni ezt azt, vagy felhívni az exem, hogy küldje utánam a cuccaim. tegnap reggel csak azt pakoltam be, amit hirtelen, mérgemben megtaláltam. Ez viszont nem túl sok holmi. Végül találok egy zöld miniruhát. Ez most jó lesz, majd alváshoz meg átveszek egy másik pólót, vagy passzos atlétát, vagy valamit. Magamra kapom a ruhát, a hajamat megtörlöm, de hagyom úgy vizesen lógni, ahogy van. Mikor már nem hallok beszélgetést, akkor megyek ki. Nem akartam belehallgatózni a telefonjába. Lassan valami kaja kellene és megegyeztünk, hogy felváltva főzőcskézünk, hát akkor lássunk is hozzá.
- Akkor a te családod sem egészen kerek. - jegyzem meg, de csak azért, mert korábban ő is megjegyezte miután beszéltem a nagyapámmal.
- Nem vagy éhes? Én igen, szóval paradicsomos spagetti jó lesz? - kérdezem meg tőle, miközben bevetődök Mera konyhájába és elkezdem keresgélni az edényeket. Nincs affinitásom valami bonyolultabbat készíteni, szóval max ezt tudom neki most összeütni. Gondolom, barátném még mindig nem egy tökéletes házi tündér, de azért csak tart egy pár edényt ő is. Némi kutakodás után végül sikerül is kiismernem magam a konyhájában és felfedezni, hogy hol mit is tart. Bár a lábasok között nem nagyon tudom, hogy miért tart egy csörgőórát, de ezt nem is kell megfejtenem. Csak azt szedem elő, amit kell, a vásárolt cuccok nagy részét meg bepakolom a hűtőbe. Töltök magamnak még egy whiskyt és azt már jóval lassabban fogom meginni.
Közben pedig remélem, hogy hamar eláll az eső, mert nagyon vágyom megint futkározni. Főleg, hogy Mera ennyire kint lakik és itt gond nélkül lehet is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:12 am

A nővéremnek beígérem, hogy ha nem hagynak lógva, akkor telefonszámot fogok cserélni, és nem adom meg nekik, csak azok fogják tudni akikkel napi kapcsolatban vagyok. Elvitatkozunk még egy jó darabig, ő haza akar parancsolni, én ellenállok, és nemet mondok neki. Aztán anyánk jön a telefonhoz, és mint alfám óhajt haza hívni, ezen jót röhögök, hiszen a New Yorki falkavezér volt a legutóbbi alfám, anyám már csak anyám, és nem a falkám vezére. Próbálnak felbőszíteni, hogy elköpjem, kinek vagyok a területén, de eszemben sincsen elmondani nekik. Nem értem meg miért nem hagynak lógva, ott van három lánya, akik vetélkedhetnek a falkavezéri postért, én amúgy is kakuktojás vagyok, mert nálunk nincs hímvezetés, akkor meg minek mennék haza jó nekem így, hogy kóbor lehetek, és ha kell, akkor valahova becsatlakozom ideiglenesen. Ezt meg is kérdezem megint, hogy miért nem hagynak nekem békét, de megint csak falba ütközöm. Mint mindig, most sem kapok egyenes választ, hanem csak valami ködösítő szöveget, és utána a kötelezettségeimet emlegetik.
Még vitatkozom velük, mikor Rose kijön a fürdőből és elmegy, a szobába ahol mind a ketten dekkolunk, utána nézek, de még nem végeztem a telefonnal. Végül az én türelmem is elfogy és a telefont az asztalra teszem. Utána elkortyolom a maradék Chivast, és a pultot támasztom.
- Nem. Inkább egy diliház. – Jegyzem meg neki válaszul, és most én indulok el a fürdőszoba felé.
- Teljesen jó, nem vagyok válogatós. – Mondom, neki azzal bevonulok a fürdőszobába, végül törölközőbe kijövök és áttúrom a táskákat a saját fürdős cuccaim után, amiket frissen vettünk. Aztán megyek szépen vissza és csukom magamra az ajtót. Még Rose a főzésnek kezd neki, addig én is a forró víz alá állok be, és áztatom magam egy kicsit. Azt hiszem a Chivas el fog fogyni ma este. Nem tudom, meddig akar esni az eső, de ez a telefonbeszélgetés után kivágyom a szabadba, bundában négy mancson és szabadon. Tus után én is törölközőben ballagok ki a fürdőből, hogy kerítsek magamnak száraz és tiszta ruhát, ami megszáradt az bedobtam az üres szekrénybe. Három részből áll két oldalt 4-4 polc van, külön ajtókkal, középen pedig tükör, és egy kis akasztós rész, én a jobb oldali részbe hajítottam be a polcokra a ruháimat. Azt a farmert vettem fel, amiben jöttem, a kéket, ami olyan kopott mintha fehér lenne, és hozzá egy bordó pólót, aminek az ujjait könyékig felgyűrtem.
- Nem bánnám, ha rövidesen elállna az eső. – Felbontok egy üveg ásványvizet és meghúzom az üveget.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:43 am

Hát nincs egyedül a fura és nehéz családdal. De ahogy látom ő is egész jól viseli az egészet. Sokan lennének úgy az enyémmel, hogy már rég diliházban kezelnék őket. Én nem veszem az egészet véresen komolyan, amolyan nem érdekel állásponton vagyok. Meg végül is az apám nem volt olyan rossz fej és kamasz koromat nála töltöttem, szóval az úgy nem volt gáz. Míg a konyhában vacakolok, ő is beveti magát a tus alá és akárhányszor ellibben előttem törölközőben, annyiszor nézem meg magamnak. A tészta már fő és a paradicsomszószt fűszerezem, mikor végez a tusolással és bemegy a szobába öltözködni. Mire ott végez, addigra a vacsi is elkészül. Imádom a passzos cuccait. Hát igen, nem csak a pasik vannak oda azért, ha egy jó testen paszentos cucc van. Közben veszek elő tányérokat, meg evőeszközt is. Mera konyhájában a pulthoz is lehet ülni, bárszékre, szóval én oda pakolok le, nem szeretek normálisan asztalnál enni, bár azt nem tudnám megmondani, hogy miért nem.
- Kész a kaja, ha éhes vagy. - közlöm vele, majd a magam részéről felteszem a fenekem a bárszékre és szedek a kajából. Jó illata van, és mindjárt elválik az íze is jó-e. Megkóstolom, nekem ízlik, szóval én már boldog vagyok.
- Arra azért kíváncsi lennék, hogy merre tekereghetnek Meraék, bár ahogy ismerem a csajt, azért van egy-két tippem. - jegyzem meg. Közben a whiskyből is kortyolok. Az eső még mindig dobol, de már sokkal halkabban, mint korábban, talán el is fog állni nem sokára.
- Örülnék én is neki, ha elállna, szeretnék ma is futni egyet. - teszem hozzá egy korábbi megjegyzéséhez. Mikor befejeztem a kajálást, megkeresem a cigit, amit ma vettem, és megkínálom belőle Jesse-t is. Tegnap ő segített ki vele, ma rajtam a sor. Aztán kimegyek a verandára, hogy rágyújtsak és remélem Jesse is követ. Viszem magammal a harmadik pohár whiskyt is. Nem rossz ez a Chivas, de onnan ahonnan én jövök, ott is igaz, hogy a házi sokkal jobb. Persze ez az egyik legjobb a piacon, ezt nem vitatom, de megint más, mikor valakinek aki maga is készíti, a pincéjéből kerül elő egy finom whisky. Gondolom ezzel mindenki így van, akinek a hazája egy kicsit híres valamilyen piáról. A házi a legjobb.
Megint felülök félig a veranda korlátjára.
- Most már csak az a kérdés mit csináljunk, amíg eláll az eső? - ami persze még mindig esik. Ahogy végig nézek Jesse-n, azért lenne pár ötletem, úgyhogy egy kicsit fantáziálgatok, míg elszívom a cigit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 9:30 am

A családom nem éppen normális, és sok stiklijük van. Maradjunk ebben és ne bolygassuk a dolgot. Megvan az okom arra, hogy miért nem akarok vissza menni, és engedni nekik. Az okom elég sok, amit felsorolhatnék, de egy olyan van, ami miatt soha az életben többet látni sem akarom az otthonom ahol születtem. Kifejezetten élvezem a Kóbor farkas életet. Igaz, hogy engem nem véd falka, és egy területen csak addig maradhatok, még megtűrnek, és most kérdéses, hogy Coot megfog-e tűrni a területén, úgy, hogy nem akarok csatlakozni a falkájához. Nekem az nem fekszik, amit csinál, és én ebben nem is akarok részt venni. New Yorkban működött, ott megengedték, hogy maradjak, és a peremen lehessek, nem voltam tiltó listán, csak egy-egy hely volt ahova nem tehettem be a lábamat csak úgy. De azokat a helyeket el is kerültem. De ez legyen a holnap baja, ne a máé.
Passzos cuccaim vannak igen, és akkor mi van? Ha nekem egyszer ez a kényelmes, nem szeretem ha valami lóg rajtam, mint tehénen a gatya.
- Megyek! – Kiáltok ki, miután még egyszer megdörgöltem a hajam, és egy fésűvel végig is szántottam rajta. Azután kiballagok, és én is egy bárszékre telepszem be. Az ízlésünk ebben közös, nem szeretem a nagy asztalnál való evéseket, a családias hangulatot. Hidegrázásom van tőle, szóval előbb látsz az ablakban ülve, tányérból vagy dobozból enni, vagy pultnál vagy állva mint a lovak, mintsem egy étkező asztalnál.
- Nekem is, ha a falkával vannak, akkor valami motoros kocsmát szokott emlegetni, ahol pörögnek a Vé-re. De még pár helyet én is tudnék feldobni. – Montom, e-maileztünk Meraval, és volt, hogy megejtettünk egy -egy telefont is. Én a Chivast megtartom a cigi mellé, a kajához csak vizet iszom. Aztán mikor arról beszél, hogy szeretne ma is futni egyet, akkor megmozgatom a hátamat, érzem még a karmolás nyomokat. Így oldalt sandítok rá, aztán inkább a kajámra figyelek, ez a tészta olyan, hogy lazán leeheted magad.
Én szedek még magamnak még egy adagot, mivel eléggé éhes vagyok a reggeli és az ebéd is kimaradt nekem így tisztességes vacsorára vágyom, szóval én még eszek amennyit jól esik, és csak utána pakolok és mosogatok el magam után. Egy tányér és villa még belefér nekem. Utána elfogadom a cigit, és a Chivasommal kimegyek én is a teraszra, most a ház falának támasztom a hátamat, és így velem szemben ül a korláton Rose.
- Én elszívom a cigim és megiszom a whiskym, rövidtávú tervek. – jegyzem meg neki, miközben két slukk cigi között egy korty Chivas is lecsúszik. Közben elnézek a másik irányba és az esőt kezdem el figyelni. Tudom, hogy Rose néz, van perifériás látásom, és igazság szerint nekem is van tippem mit is kezdhetnénk egymással, még el nem áll az eső.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 10:02 am

Mikor azt említem neki, hogy futnék egyet, tulajdonképpen abszolút a futás jár a fejemben, csak mikor fészkelődni kezd, akkor jut eszembe a tegnapi futásnak is mi lett a vége. Jót somolygok magamban, de a tegnap az tegnap volt. Ami hozzáteszem nagyon is jó volt. Megvárom míg megeszi a kajáját, lassan eszem, szóval kb. egy időben fejezzük be az evést. A különbség csak annyi, hogy ő még elmossa a tányérját, mert a villát, én még nem, tök ráérek vele, minek siessek?! A verandán szemben van velem és naná, hogy megnézem magamnak, amíg teszek egy röpke utazást a mocskos fantáziám birodalmában.
- Hát oké. Asszem én eltakarítok magam utána konyhában. - fűzöm hozzá, majd elnyomom a csikket és kidobom azt a szemétbe. Basszus Mera valahol csak tart valahol egy nyomorék hamutartót, majd megkeresem hol is lehet. Aztán amíg Jesse az esőt figyeli, addig bemegyek és elmosogatok és közben lazán énekelni kezdek, a Wherever You Will Go-t. Nem is tudom, hogy jutott eszembe ez a szám, de szeretem nagyon és hát nekem szokásom, hogy olykor dalra fakadjak. Bár gondolom a dalra fakadásomban, azért lehet némi szerepe a piának is, amit eddig leküldtem. Máskor, ha éppen olyanom van és valami zenét is benyomok, akkor meg még táncolni is szoktam, csakúgy. Hát igen, érzések és benyomások alapján élem az életem és mindig azt csinálom, amihez éppen kedvem van. Nekem ugyan senki ne mondja meg, hogy mikor mit tegyek. Ahhoz túlságosan is szabad lelkű vagyok. Teszem, amit teszek és akkor amikor éppen úgy érzem, hogy tenni akarom. Elmosom a tányért, az evőeszközt, meg amit a főzés során elhasználtam, nem sietek vele, mert nincs hová, akkor meg minek kapkodjak, mint valami eszetlen? A kaját, ami megmaradt, berakom a hűtőbe és ezzel nagyjából el is pakoltam magam után. Szuper. Ezután levágom magam a kanapéra és belenézek a tegnap is olvasgatott magazinba. Ha Jesse akar valamit majd szól. Nem túl bőbeszédű, és az ég mentsen meg attól, hogy dumálásra késztessem, ha éppen azt nem akar.

Feltűnik, hogy már egyáltalán nem hallom az esőt. Felkelek és kinézek az ablakon, tényleg nem esik már. Persze odakint minden csupa víz és sár, ha nem ázom el, akkor nem érdekel, ha a lábam, meg a kezem kicsit koszos lesz. Nekem sem kell sok, eldöntöm, hogy én ma is bundásodom. Egyszerűen kell. Ha napokig nem tudok váltani, utána igyekszem bepótolni a hiányt.
- Juhé! Nem esik, én elmentem futni. - közlöm, majd a szobába megyek, leveszem a cuccaim, mert kint csak vizes lenne, de alakot csak a verandán váltok, manccsal elég nehéz ajtót nyitni. Kint át is alakulok, majd a ház felé fordulok és várok kicsit, hogy Jesse akar-e jönni. Érdekes dolog, de együtt jobb rohangászni, mint egyedül. Ezért is élünk általában falkában, mert jó a másik vérfarkas közelsége. Imádom az eső utáni tiszta levegőt. ma csak egy kört szeretnék futni és annyi, de kell a mozgás, meg a váltás öröme. Plusz így végre kezdek magammal valamit. Jó pofa Jackson széle, ez a nagy természet meg minden, de mivel évekig éltem nagyvárosokban, kicsit furcsa, hogy nem állít be 5 percenként valaki, valami klassz programmal. De ha itt akarnék bemenni a városba, az meg macerás, mert messze van. Tényleg szereznem kell egy járművet valahonnan, mert ezt sokáig nem fogom bírni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 10:19 am

A tegnapi futás végkifejlete ellen semmi kifogásom sincsen, de ma én is úgy érzem, nem ez kell, legalább is elsőnek nem ez fog kelleni. Tényleg ki akarom nyújtóztatni magamat, kell az üldözés öröme és annak az adrenalinja, amit jelent, hogy a vér dobol a fülemben, forr bennem, hogy lopakodok, majd a préda után vetem magam és űzöm. Perceken át, teljes erőből futva. Már nagyon vágyom egy ilyenre. Utána majd meglátom mihez lezs még kedvem, de mint korábban is mondtam Rose-nak, rövidtávú célok érdekelnek csak, legalább is ma. Ergo előbb kaja, cigi, chivas, utána jöhet a váltás és majd elválik, mi jöhet még szóba.
- Kell, hogy legyen valahol egy átkozott hamutartó. – Mondom cigivel a számban, miközben azt nézem, hol fogom majd elnyomni a csikket.
Rose odabent takarít el maga után és még az esőt figyelem, miközben a cigim elszívom, és megiszom a maradék italomat. Ütemesen dobol a veranda tetején, és áztatja a talajt, én mg idekint maradok, még Rose odabent van, most valahogy nem bírnék megmaradni a négy fal között, mehetnékem van.
Nehezen oldódok fel és nem mindig jár a szám, ha nincs mondanivalóm. Így most Rose-al sem tudok mit kezdeni. Lehet, ő beszélgetne, de nekem most nincs mondanivalóm, ahhoz még kell pár pohár, hogy feloldódjak.
Ahogy lassan eláll az eső bemegyek én is, és feltúrom a konyhát, egy átokverte hamutartó után, és sikerül is találnom egyet, ami üvegből készül.
- Na, végre éppen ideje volt! – Jelentem ki, és megmutatom Rosenak is a fogást, mikor elmegy mellettem.
Aztán én is megyek vetkőzni, hogy válthassak és a ruhám ne tegyem tönkre vagy éppen vizessé. Az ajtót becsuktam, hoztam magamnak ki egy törölközőt, és utána pillanatokkal később már a bundásabbik formámban báztam ki a fekete bundám. Ez amolyan rossz szokás nálam, hogy váltás után megrázom magam, mintha vizes lennék. Aztán a levegőbe szimatolok bele, és végül az aranyszín szemeimet a vörös nőstényre szegezem, aki nem messze van előttem. Én vagyok most az aki előbb elrugaszkodik, és beveti magát a fák közé, nem várom meg, hanem egyenesen előre iramodok, ha velem jön akkor együtt megyünk, ha nem akkor én eltűnök a lombok és az avar között. Modtam, én kóbor vagyok és nem falkatag.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 11:02 am

Bólintok, mikor előszed egy hamutartót, a konyhát feltúrva. Szuper, tudtam, hogy lennie kell valahol legalább egynek. Aztán befejezem, amit éppen csinálok. Úgy tűnik neki is lesz kedve bundásodni, mert bejön és vetkőzik, mint én, de én gyorsabb voltam nála, mert nekem kell rávárnom egy kicsit. Aztán jön is, vált, megrázza a fekete bundáját, rám néz és el is rohan. Megyek utána, futok amerre ő, persze nem kell a nyomába szegődnöm teljesen, érzem a szagát, tudom merre fut. Én most is játékos vagyok, farkas és ember formámban is egyaránt, szóval hiába, hogy csak egy futásra vágytam, a kergetőzés érzése most is megvan, csak most én kergetem őt és nem ő engem. Imádom, ahogy egyre gyorsabban ver a szívem, és azt, ahogy az adrenalin árad szét az izmaimban.
Az erdő illata teljesen betölti az orromat, érzem, hogy merre milyen állatok vannak, amik csendben, szapora szívveréssel figyelik, ahogy két farkas veszi birtokba azt a területet, ahol ők élnek. Rajtunk kívül más vérfarkas nincs errefelé, ami jó, tekintve, hogy még nem tettük tiszteletünket Cooternél. Közben teljesen besötétedett, csak a növekvő Hold világítja meg az utunkat, de igazából látunk anélkül is jól. Jesse szagát is érzem, itt van valahol a közelben, nem teljesen mögötte jöttem, szóval most nem látom, de így felébred bennem az ösztön, hogy bújócskázzam vele. Elindulok az orrom után és aszerint megyek, ahogyan az visz. Rövid idő után fedezem fel, hogy hol is van és mit is csinál. Persze farkas ő is, túl nagy meglepetést nem fog jelenteni, hogy felbukkanok. Játék az egész, így ez nem is olyan lényeges. Amúgy is van annyi eszem, hogy ne hozzam rá a szívbajt és ne támadjam be, mert még a végén csúnyán jönnék ki a dologból. Kisebb vagyok nála és több, mint valószínű, hogy gyengébb is, eszem ágában sincs saját magam ellen dolgozni, és félek, ha megijesztem, támadni fog.
Így nem meglepetésből, de elé ugrok. Az, hogy kicsi vagyok és könnyű, abban nagy segítségemre van, hogy emiatt nagyon gyors vagyok. Úgy csinálok, mint bármelyik játékos farkas, a mellkasomat leengedem és onnan figyelem, de a füleim most nincsenek hátracsapva, sőt még a farkincámat is csóválom és várom, hogy vajon mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:59 pm

Szeretem a másik természetem. Mondjuk úgy nekem ez a mentsváram az ellen, hogy becsavarodjak, ha semmi más nem áll a rendelkezésemre. Bár a vége mindig ugyan az váltok, és utána szabadon járok kelek. Most is ez van, felhúztam magam a telefonbeszélgetésen, de nem mutatom ki, csendesen magamban őrlődtem miatta, de most fogom magam és levezetem a dühömet. Előre rohanok az erdőben, csendes fekete árny suhan, a fák közözz, az erdő hallgat, és figyel, valahol mögöttem van Rose, nem tartja az iramot. Futni azt tudok, megtanultam gyereknek vagy gyorsabb vagyok a nővéreimnél vagy megjárom, és néha keményen, olyan dolog miatt, amit nem értek, és nem értem Charlotte miért gyűlöl ennyire. Egy dolgot tehettem, meg tanultam gyorsabb lenni náluk, és egy idő után emiatt is gyűlölt. Anyánk az egekbe magasztalt, a nővérem meg majd felrobbant dühében.
Kizárom az emlékeket a fejemből, nem akarok ezekre gondolni, le akarom vezetni a feszültséget, nem pedig megtörtént dolgokon merengeni. Átugrom egy fatörzsön, azon, aminek tegnap jártunk a tövében.
Az erdő elsötétedett, és egy ember már nem tájékozódna jól, de én most nem is vagyok ember, persze megmaradtam annak is, de most farkasként rohanok a tájban, így a látásom is bundám formámra jellemző, így mit nekem az alkony és az éjszaka? Szaladok még egy darabig, aztán már nem hallom Rose puha tappancsainak hangját, valahol lemaradt mögöttem. Nem tudom, merre jár, és nem is számít nekem igazán, csak egy valaki, nem a falkám tagja, nem kötődöm hozzá, csak osztozom vele egy szobán és egy ágyon. Így nem is keresem. Ahogy falkát sem keresek magamnak. Megállok, lihegek, a nagy rohanástól, a vér a fülemben dobol, hegyezem, forgatom a füleimet. Próbálom belőni, hogy merre vagyok, mi van körülöttem, és mikor már úgy érzem, kapok normálisan levegőt, akkor felvonyítok, hosszan hangosan, kerül bele valami mellékzönge is. Valami, ami nem vidám. Ez most olyan, mint mikor emberként mész ki valahova és ordítva adod ki a dühödet. Aztán hallgatom, ahogy elhal a hangom, és valami más felkelti az érdeklődésemet, így az orrom az avarhoz közelítem és szaglászni kezdek, nyúl ment el itt nem régen. Majd neszezés üti meg a fülemet, oda fordítom a fejem és fülelek, aztán Rose bukkan fel előttem, láthatóan játszani szeretne. Nincs benne támadó szándék, nem úgy, mint tegnap akkor mind a ketten hátracsaptuk a fülünket.
Végül is, miért is ne? Felpattanok, és mellé ugrom, most én csípem meg a nyakát, és iramodok el egy másik irányba, lássuk csak mekkora is az erdő? Van még itt pár kidőlt fa, amit át lehet ugrani, vagy végig rohanni rajta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 11:52 pm

A szagmintán túl a hang is segít a tájékozódásban, hogy megtaláljam Jesset. A vonyításában van valami más is is, mit egy szimpla farkashang, nem is tudom mi, csak ösztönösen ugrom elé játékos szándékkal. Ma a vízipisztolyozás is bejött, szóval rá lehet venni a mókára, meg a játékra, csak nem is tudom, nem úgy, mint általában bárkit. Ha meg akarunk férni egymás mellett, ki kell találjam, hogy hogyan legyek vele, mert ha nem vagyok elég kreatív, megint marni fogjuk egymást. Még egy problémás pasi. Remek. Gondolatban megint elküldöm Merat melegebb éghajlatra, amiért nem figyelmeztetett, ha előre tudom, hogy Jesse milyen, akkor nem cuccolok be Merahoz, hanem máshogy oldom meg a lakhatás kérdését. De ahogy mondani szokás, ez már veszett fejsze nyele, szóval jobb ha okosan ügyesen alakítom a dolgokat, mielőtt tényleg egymásnak ugrunk.
Ott állunk egymással szemben, én játszani akarok, ő előbb csak figyel, de végül belemegy a mókába, mellém ugrik, belém csíp és elszalad. Utána iramodok, de most mögötte maradok szorosan, mondtam már, kicsi vagyok és könnyű, és ennek köszönhetően elég gyors is, ha akarok. És most akarok. Rohanok utána, egyre gyorsabban, felszabadultabban mozgok, az elém kerülő bokrot átugrom, segít a táj, egy-egy fa törzséről, vagy rönkről könnyebben ugrok nagyobbat, és végül sikerül is beérnem a fekete farkast. Mellette rohanok, majd oldalra kapok, hogy érezze, meg van. Aztán hirtelen állok meg, megint ugyanúgy, mint korábban, egy rövid ideig figyelem mit csinál, de megfogtam, tehát most ő a fogó.
Eliramodok a másik irányba, tudom, hogy ő is gyors, és nincs túl sok időm, mielőtt belém csíp újra. A ház felé veszem az irányt, lassan jó lesz visszamenni, ilyen eszeveszett rohangálás után.

A házhoz érve váltok, bemegyek. Jesse majd előkerül, ha akar, én a magam részéről jót futkároztam. Veszek egy gyors zuhanyt, lemosom magamról a koszt, majd előkerítek egy topot meg egy alsóneműt, ebben fogok majd aludni. Megfogom az egyik vizes palackot és vagy az üveg felét magamba öntöm, na igen, megszomjaztam a futástól. Aztán újra töltök a whiskyből, még nem akarok aludni, helyette csak jól ellenni. Még mindig bennem van a váltás izgalma, ha akarnék sem tudnék most elaludni. Leülök a kanapéra és iszogatok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 1:08 am

Idekint kicsit ellazultam és sok minden megfordult bennem, a nyulakon, a vadászat és a rohanás élvezetén túl. Többek között az, hogy valahogy kedvesebb is lehetnék az új szobatársammal, mert ha huzamosabb ideig fogunk egy szobában ellézengeni, akkor valahogy meg kell majd férnünk egymás mellett anélkül, hogy állandóan egymást marnánk. Az senkinek sem lesz jó, de félő Mera is kivág majd minket a házából, ha ez megy majd folyamatosan. Arra jutottam, hogy majd valahogy nyitni kellene felé, és kedvesebbnek is kellene lennem, elvégre én kezdtem a morgást és nem ő. Ő csak magát, adta amit én nem épp a legjobban reagáltam le, de hát eléggé nyűgös voltam és éhes is. Most már mind egy a dolog, annyira már nem számít.

Rose beugrik elém, és játszani hív. Miért is ne mehetnék bele a dologba, így kergetőzni kezdünk, de ő hamarabb fárad el, mint én. Abból ítélve, hogy ahogyan megfogott, már spurizik is vissza a ház felé, én még kicsit vacakolok az erdőben, és megkergetek egy nyulat is csak úgy a magam szórakoztatására. Viszont nem sikerül elkapnom, bár annyira nem is akarom, ettem ma már, és nem is volt az olyan régen, hogy éhes legyek. Addigra érek vissza a házhoz, mire Rose lehuppant a kanapéra és a pohara már félig üres. A verandán leülök, és vakarózok egy kicsit, aztán a levegőt szimatolom, és meg kell állapítanom, hogy az eső csak szünetel, és lesz még, ekkor a távolban villám fényét lehet látni, és egy perccel később meg is jön a hangja, még csak halk morajlás, de a szél abból az irányból fúj. A tappancsaim mind sarasak, és a bundám egy része is, szóval mehetek én is a zuhany alá, hogy lemossam magamról a koszt. Lassan többet fogok fürdeni, mint egy hal!
Bevetem magam a fürdőszobába, és miután végeztem felöltözve jövök ki, és kerítek magamnak egy tiszta poharat, amiben töltök magamnak a chivasból. Az első üveg ezzel ki is fogyott, így a hűtőből kivettem a másodikat is. Letettem a pultra, és előkotortam egy doboz piros malborot is, majd, meglengetem Rose felé, hogy jön-e kifelé dohányozni. Ha igen akkor a hamutálat, a chivast és a poharamat is viszem kifelé, a vihar nem a követező 20percben fog ide érni. Én pedig kint akarok még maradni a verandán.
- Ha jössz, akkor öltözz fel. – Szólok neki hátra és a szurkálódó megjegyzést most nem fűzök hozzá. Helyette, a korlátra pakolok, és felülök én is az egyik oszlopnak döntve a hátamat, a lábam előtt a hamutál és a chivas meg a poharam egymás mögött sorban. A korlát elég széles ehhez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 7:35 am

Elvagyok a whiskymmel míg Jesse visszaér. Ő is a tus mellett dönt, nem csoda, kint minden csurom víz és csupa sár, egyértelmű, hogy ő is összekoszolódott. Közben az eső megint rákezd. Olyan mintha az ősz máris beköszöntött volna... Mialatt Jesse a fürdőben tölti az idejét, megiszom a maradék piámat és töltök még egyet. Úgy nézem egy pohárnyi még van benne, aztán szépen ki is ürült ez az üveg. Aztán előkerül a farkas a fürdőből, pohárba tölti a maradék italt, aztán előhalássza a hűtőből a másik üveget is. Cigit vesz elő, megkínál, elfogadom, és míg kipakol, rám szól, hogy öltözzek fel.
- Miért, talán a verandára költözöl? - vigyorgok rá. - Ezek szerint enyém az egész ágy? - viccelődök tovább. Tudom, hogy úgysincs olyan mázlim, hogy megkapjam az egészet. Nem mintha nem férnénk el tök kényelmesen az ágyon ketten is minden gond nélkül. Ennek ellenére felkapok egy farmert, had örüljön, bár nem tudom miért, eddig úgy tűnt tetszik neki, ha hiányos ruhában lát.
Kimegyek utána a verandára, viszem a magam poharát is, és megint felülök a korlátra. A hamutálat bestoppolta maga elé, de ez így nem jó, mert nem érem el rendesen, szóval, fogom magam és lazán elveszem onnan.
- Nem ér így bestoppolni a hamutálat. - öltök rá nyelvet, és kettőnk közé, középre teszem le, hogy elérjem én is.
Rágyújtok én is.

A cigi után nekem eszem ágában sincs kint maradni a verandán, így fogom az üveget és beviszem magammal. Nem látom be miért kellene az üvegnek kint dekkolnia, ha egyszer én bent vagyok.
- Ezt bevittem magammal, ha kell belőle gyere be! - és azzal lazán bevonulok, de most nem a nappaliba, hanem a szobába. Előkeresem a zenelejátszóm, a fülembe teszem a fülhallgatót és benyomom a kis készüléket. Ahogy elindul a zene, énekelni és táncolni, néhol ugrálni kezdek, a piás üveg meg a kezemben van, a poharamat valahol a lakásban már elhagytam. Jól van na, már megittam egy csomó piát és hát egy idő után sajnos nekem is meg tud ártani az alkohol.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 8:43 am

- Egyszóval sem mondtam, csak korábban is fáztál kint a verandán. – Válaszolom neki kifelé menet, aztán felköltözöm a korlátra, én szeretem az esőt, bőrig ázni nem szeretek, de a veranda teteje alól, cigivel és Chivassal szívesen elnézem és hallgatom. A villámok és a dörgés sem zavar, és valahogy furcsán megnyugtató érzés. Gyereknek is szerettem az esőt, akkor a megázással sem volt komolyabb bajom, bár most sincsen, ha utána át tudok öltözni. Az eső mindig mentsváram, szakadó esőben Charlotte sosem jött utána, mindig is finnyás volt az ilyenekre. Na, jó, ha semmi olyan nincs nálam, aminek bajt okozna, az eső akkor szívesen kint vagyok, ha van, akkor már nem szeretem. Tudom hülye szokás, felfogás, de hát mindenkinek vannak dilijei, nem?
Kicsivel később Rose kijön a verandára, és elcsaklizza a hamutálat, közelebb raktam magamhoz ez igaz, nem hittem, hogy ki fog jönni. Még ő is rágyújtott én addig kiürítettem a poharam és újratöltöttem, majd beleszívtam a cigibe és félig ürítettem a poharam. Az ital már fejbe vágott, és valami miatt megosztok vele magamról egy kis információt.
- Szeretem az esőt, ha nincs nálam olyan, ami megázva tönkre menne… Megnyugtató, régen is az volt… Charlotte gyűlöli az esőt, sosem jött utánam, ha kiszaladtam, helyette csak kizárt… - Vágok egy grimaszt, és kiürítem a poharam, aztán a cigimre koncentrálok, mert Rose épp lelép a Chivassal, úgy vagyok, vele előbb elszívom a cigim és csak utána fogok bemenni. Aztán visszaszerzem tőle az üveget, és én is kérek még a whiskyből. Nehogy már megigya az egészet.

A cigim elfogy, én meg megyek beváltani a magamnak tett ígéretemet, visszaszerezni a piát. Rose odabent táncol, kell egy kicsit sakkoznom, hogy ki tudjam kapni a kezéből az üveget, aztán gondolok, egyet homlokon puszilom.
- Csinosan riszálsz. – Közlöm vele, és az üveggel együtt kivonulok az esőbe. De előtte még a konyha rádióját bekapcsolom és felhangosítom, hogy kifelé is lehessen hallani. Odakint a ház előtti fűben sétálok, és beleiszok az üvegbe, még egy vérfarkasnak is megárt, az erős viszik, különösen, ha már lassan fejenként egy üveggel megy le. Nem tudom Rose utánam fog-e jönni, da ha inni akar akkor jönnie kell, a ház felé fordulok és bal kézzel simítom ki a hajam az arcomból. De hiába az eső vissza mossa.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 9:15 am

- Jól van, csak vicceltem. - válaszolok vissza mielőtt kimegyek utána. Aztán kint ücsörgünk, dohányzunk, iszunk. Dörög az ég, és nagyokat villámlik közben. Sokat ittunk eddig és mindkettőnknek szándéka még inni. Egy darabig csendben vagyunk mindketten, majd hirtelen Jesse megszólal. Meghallgatom, amit mond.
- Ki az a Charlotte? Meraval annak idején gyakran lógtunk kint az esőben is akár, csak ne kelljen unalmas órákra járnunk. Volt cigink, piánk, jó humorunk, és persze benne voltunk a létező összes balhéban. Egyszer egy osztálykiránduláson, leléptünk a többiektől, kisurrantunk az ablakon, hogy elmehessünk bulizni, pasizni egyet. Közben pedig nagy vihar tört ki, és persze minden osztálytársunk bezárkózott a kis faházakba, ahol a szállásunk volt, az ablakokat is bezárták és édesdeden lefeküdtek mind. Mi meg a buli végeztével úgy döntöttünk most már ideje lesz visszamenni a többiekhez. A szállás felé tartó úton aztán bőrig áztunk mind a ketten, és hiába akartunk visszajutni a kis faházakban, mindegyiknek az ablakát bezárták, szóval az ajtón kellett visszamennünk, de persze azzal meg lebuktunk. Az egészből nagyon nagy botrány lett, minket haza is küldtek. - fejezem be a röpke kis történetet és közben valahol a múltban járok és huncut fény csillog a szememben. Na meg az alkohol, az is ott fénylik. Sok jó balhéban voltunk benne Meraval, és valahogy egyet sem bánok. Azt hiszem mind nagyon megérte, akkor is, ha ezekért a kis akcióinkért kaptunk is a fejünkre. Egyszer majdnem ki is csaptak minket... De az már egy másik történet.
Aztán bemegyek a Chivasszal együtt és elvagyok egy darabig zenét hallgatva. Csukott szemmel táncikálok, mint egy eszement, mikor azt veszem észre, hogy valaki csórja a piát. Sőt még homlokon is puszil. Hát ez meg? Kinyitom a szemeimet és kiveszem a fülemből a fülhallgatókat. A szemeim meg elkerekednek.
- Hé! Az üveg! - nyögöm ki. A dicséret mellett elsiklok, mert lenyúlta a piát. Na, de ez meg milyen dolog már? Megyek utána, hallom a konyhában hangosan szól a zene, Jesse meg épp a bejárati ajtón libben ki.
- Na várj csak! Kérem vissza az üveget! Hallod?! - és már trappolok is utána bőszen. Az esőbe áll ki a házzal szemben és az üveget húzza meg, kisöpri a haját az arcából és úgy látom esze ágában sincs visszaadni az üveget. Na egy kis víz ugyan el nem tántorít, szóval megyek én is az esőbe.
- Add vissza, hallod?! - közben pedig próbálok az üveg után nyúlni, de basszus több, mint 20 centivel magasabb nálam....
Hallom a zenét és nem tehetek róla, de elkezdek rá kint mozogni, miközben próbálom az üveget visszaszerezni. Aztán újabb ötletem támad, talán ha megcsikizem - hátha csikis - akkor le fog hajolni, ahogy összeugrik és végre visszaszerzem a piát. Mindkét kezemmel az oldalát csikizem meg és remélem, hogy sikerrel járok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 9:42 am

Az eső és az erdő felé réved a tekintetem, és látom magam előtt azt az esetet, mikor először rohantam ki az esőbe a nővérem elől. Már nem emlékszem mivel haragítottam magamra, csak, hogy folyik a könny az arcomon, valami miatt hatalmas taslit kaptam tőle, és még kaptam volna, ha nem iszkolok ki előle, hat vagy hét lehettem. Emlékszem, hogy elcsúsztam a nedves füvön és el is hasaltam, hallom, hogy a nővérem rühes kis dögnek hív, aztán egy dörgés elnyomta a hangját, és csak az ajtócsapódást lehet hallani. Akkor zárt ki elsőnek. Az esőbe sosem jött utánam, mindig is utálta az esőt, és gyereknek félt a villámlástól. Arra már nem emlékszem anyánk miért nem volt otthon és miért Charlotte-nak kellett mindannyiunkra vigyáznia. A garázsban tudtam magamat meghúzni, és ott vacogtam…. Aztán Rose hangja visszaránt az emlékből, és egy slukk után válaszolok neki.
- A legidősebb nővérem. – Aztán ő kezd el mesélni, és hallgatom, a történetet, az osztálykirándulásról és az esőről. Közben azon gondolkozom, hogy az előzőből el is mondtam valamit hangosan vagy csak én gondoltam át? Huh… azt hiszem így hírtelen sok pia ment le.
- Az egyetemen, sikerült egyszer kizárnunk magunkat, kegyetlen nagy vihar volt, jég ugyan nem esett, de az eső úgy szakadt, hogy akár annak is beillett volna, mi meg ott áztunk az ablak alatt és tanakodtunk, hogy jussunk be, hajnalban. Az ajtó zárva, a kulcsok belülről voltak benne, mert a másik szobatársunk a csajával volt odabent. Az ajtón a dörömbölés mit sem ért, az üveget nem akartuk betörni, végül a szomszédos lányos szobába kéredzkedtem be, ott töltöttem a másnapot. – Meséltem most neki én. – Virágmintás törölközőben, mert a ruháimból csavarni lehetett a vizet, a hülye szobatárs meg késő délutánig nem jött el. Persze utána alaposan megszívattuk. Szétszedtük nálunk a zuhanyzót, hogy át kelljen mennie máshova, persze mentünk utána, és elszedtük a ruháit és a törölközőjét is, azt visszahoztuk és őt kizártuk. Fél napra. – Ez után vettem fel a másik szakom is, és kerültem át egy másik koleszba, új szobatárs, és ez már apartman jellegű volt. Két szoba, nappali, ami tanulószoba is volt és egy közös zuhanyzó.

Ő bevitte a piét, én meg kihoztam aztán kiballagtam vele az esőbe, és néhány perccel később már nevetve táncolunk az esőben és felváltva iszunk az üvegből. Ő csikizni próbált, de nem jött neki össze, mert a hasam és az oldalam nem csikis. De nem hagyom magam már csak azért is vissza csikizem, én is őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 10:23 am

- És miért zárt ki a saját nővéred? - kérdezek megint. Ilyenkor már nem tudok figyelni az alapvető udvariasságra, meg arra, hogy ebbe talán nem illene belekérdeznem. Ő hozta fel, engem meg érdekel, aztán majd eldönti, hogy akar-e rá válaszolni, vagy sem. Aztán elmesélem a Mera sztorit, és most ő egy koleszosat. Jót derülök rajta.
- Azért csini lehettél virágmintás törcsiben! - nevetem el magam. Egyébként is az, de erre azért befizettem volna, hogy így megnézzem.
Nekem több kizárós emlékem nincs, de azért olyan van, mikor nem bántam volna, ha inkább ki vagyok zárva, mint bezárva a nagyapámmal együtt egy szobába.
- Tudod én gyerek koromban azt hiszem szerettem volna, ha inkább ki vagyok zárva, mint be. Ráadásul a degenerált nagyapámmal, meg az örökös taperolási mániájával. Tudod a simogatás, meg a fogdosás egy dolog, de az megint más, ha már tovább is megy a kezével, az ujjaival a saját unokája felfedezésében. Akkor talán jobb lett volna, ha kizárnak a kastélyból. De ez nálunk nem fordulhatott elő. - szalad ki a számon a történet. - Szóval miért zárt ki a nővéred és mikor? Hány éves voltál? Vagy ez rendszeres volt? - faggatózom tovább. Milyen érdekes, hogy némi pia és cigi mellé az ember képes a legbelsőbb dolgait is kibeszélni. De egye fene, ami történt, megtörtént, a múlton már változtatni nem lehet. Nem volt könnyű, nem volt jó, de túléltem, itt vagyok, és köszönöm jól vagyok, szóval a nagyapám megcsókolhatja a hátsóm!

Táncolunk a zenére, itt ott letapizom, úgy álcázva, mintha a piát akarnám elvenni tőle. Végül mégsem kell megharcolnom az üvegért, mert magától adja ide. Beleiszok, élvezem a zenét, meg, hogy elvagyunk az esőben. A csikizésről persze nem mondok le, mert vicces, szóval megpróbálom, hátha bejön. Mindkét kezemmel próbálom megcsikizni két oldalról, de be kell lássam, ez nem jött be. Hajjaj! Asszem vissza fogom kapni, és az nem lesz jó, mert én állati csikis vagyok! Próbálok menekülni, elszaladni, de félek nem fog menni és kegyetlenül visszanyal a fagyi, én meg visíthatok, hogy Ne! Ne!....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mera és Ethan lakása   Mera és Ethan lakása - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mera és Ethan lakása
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: Lakóövezet-
Ugrás: