A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Citrom vagy aranymálna díjas alkotások

Go down 
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika

Hozzászólások száma : 570

Citrom vagy aranymálna díjas alkotások Empty
TémanyitásTárgy: Citrom vagy aranymálna díjas alkotások   Citrom vagy aranymálna díjas alkotások EmptySzer. Júl. 13, 2011 5:12 am

Ide bármi jöhet, film, sorozat, zene, könyv, vers, játék, bármi, ami szerinted égbekiáltóan borzalmas. Annyira, hogy ezt meg kell osztanod valakivel Smile
Vissza az elejére Go down
http://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Citrom vagy aranymálna díjas alkotások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Citrom vagy aranymálna díjas alkotások   Citrom vagy aranymálna díjas alkotások EmptyPént. Szept. 02, 2011 5:50 am

Twilight könyvek. Sajnálom azt az időt, amit arra pazaroltam, hogy ezt a szutykot olvasgattam.
Zenében mindenevő vagyok, de szerintem ez a ma nagyon divatos mizu-mizu, meg rágógumi és justinbieber izé azért már mindennek a legeslegalja.
Film: Teszkóban, Korában és egyéb bevásárló központokban 299-599 HuF-ért kapható horrorfilmnek álcázott önparódiák. Vigyázzatok velük Very Happy
Vers: a saját verseim mindenképpen. Ezért is van az, hogy csak én olvasom őket...többször, mint egészséges lenne Very Happy
Ha lehet még új kategóriát akkor borzalmas színésznő szerintem Megan Foxx, bár a kinézete gyakran elfeledteti velem ezt a tényt. És ott van a Twilight főszereplője, Bella is, viszont ő nem tud olyat mutatni, amitől ezt elfelejteném. Férfi színészek közül most nem jut eszembe egy sem. Velük amúgy is elfogultabb vagyok Very Happy

Vissza az elejére Go down

Citrom vagy aranymálna díjas alkotások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal