A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Játszótér EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Játszótér EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Játszótér EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Játszótér EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Játszótér EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Játszótér EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Játszótér EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Játszótér EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Játszótér EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Játszótér EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Játszótér EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Játszótér EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Játszótér EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Játszótér EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Játszótér EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Játszótér

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Játszótér   Játszótér EmptyHétf. Júl. 18, 2011 2:50 am

Egy viszonylag nagy füvesített terület, homokozóval, csúszdával, és egyéb játékokkal, sok-sok paddal, faasztalokkal és jónéhány nagy, árnyékot adó fával.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Okt. 01, 2011 4:40 am

~ Chrispin - Lucy ~

Semmi érdemleges nincs errefelé. Mióta David elment azóta semmi érdekes nincs velem. Lehet, hogy a helyváltoztatás jó ötlet lesz.
Nem is tudom hová kellene először ellátogatnom. Bon Temps-be vagy Shreveport-ba. Talán Meglátogathatnám azt a híres nevezetes Eric Northment akiről már annyit hallottam. De Előbb inkább keresek valami kis nyugis helyet. Erre pedig inkább Bon Temps az alkalmasabb, úgyhogy irány a nyugis kisváros.
A reptérnél lévő autót. Nem volt nehéz felismerni. Pontosan olyan volt amilyet szerettem volna. Sötétített üvegekkel, kellemes színben és nagyon kényelmes is. Pontosan olyan amilyet elképzeltem. Elég ritka, hogy a magunk fajta nem sofőrökkel fuvaroztatja magát, de egyszerűen imádok vezetni. megnyugtat és így legalább senkinek nem kell magyarázkodnom, hogy, hová is akarok menni.
Beültem az autóba, bekapcsoltam az övem és már indultam is. Gyors és viszonylag zökkenőmentes volt az utam, persze azt az egy kis kitérőt kivéve, amit annál a kamionos pihenőnél tettem. De most mit is tehet az ember lánya, ha megéhezik? Hát akkor megáll és harap valamit. Egy kicsit igaz, hogy a Bon Temps-be vezető út egy kicsit döcögős volt, de most már legalább megjöttem. Az első dolgom az volt, hogy végre leparkolhassak valahová és kinyújtóztathassam a lábaimat. de az is lehet, hogy elmegyek abba a Merlotte’s-ba és ki tudja találkozok valami intelligens lénnyel is a környéken. De előtte azért szétnézek. Ki tudja, mi minden van itt elrejtve.
A nagy sétálgatás közepette teljesen elbambultam, úgyhogy szinte már majdnem csak az utolsó pillanatban vettem észre a velem szembe jövő férfit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:57 am

Lucy



Motorral mentem be a városba, kicsit körbejártam, és megnéztem magamnak alaposabban az utcákat. Ma este is felfedeztem pár újdonságot, mint például, hogy van egy pékség is, ahonnan nagyon finom illatok terjengenek. Aztán még egy játszótér mellett is elmentem, úgy gondoltam ide még visszajövök, de előbb kerítek magamnak egy benzinkutat, ahol nem olyan drága az üzemanyag, ennek köszönhetően jó ideig keringtem a környéken, nem Bon Temps-ben néztem meg, hanem a környező kis településeken is. Eljutottam egy fura kis településre is ami egy kereszt út köré épült, éreztem, hogy dalol ott a természet feletti, és nem is tévedtem. Vérpárduc kolóniába futottam bele, egy sráccal váltottam pár szót, aki érdeklődve jött felém, tetszett neki a gépem, így az ellenséges hangvétel hamar baráti lett.
Azután visszajöttem Bon Temps-be és a játszótér felé vettem az irányt. Gyerekkoromban nagyon szerettem hintázni, szóval gondoltam megnézem erre mi is a helyzet, az éjjel kellős közepén ugyan kibe is futhatnék bele, aki megszólna amiatt, hogy én is kipróbálom a gyerekjátékokat? Ugyan már hajnali kettő van, tuti nem jár erre egy lélek sem.
A motoromat letettem egy fa mellé, és gyalog jártam körbe a játszóteret, mindeközben figyeltem a környezetem is, de csak addig füleltem nagyon még bele nem mélyedtem a gondolataiban. Aztán egyszer csak valaki nekem jött. Felé kapom a fejem, és utána kapok, megtartom, hogy ne essen el. Megérzem az illatát, miszerint egy újabb vámpírral van dolgom.
- Még, hogy ebben a városban kevesen vagytok. – jegyzem meg, majd egyenesbe állítom a lányt. – Mióta itt vagyok, te vagy a negyedik, akivel összefutok. – Mondom neki, aztán kapcsolok. – Amúgy, Szia! - Villantok rá egy szép és széles mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyVas. Okt. 02, 2011 6:13 am

Teljesen elmerültem a gondolataimban és abban, hogy a várost figyeljem, úgyhogy teljesen váratlanul ért amikor abba a pasasba ütköztem. Nem szoktam én ennyire figyelmetlen lenni. Sőt az sem igazán jellemző rám, hogy csak úgy hagyom, hogy valaki hozzám érjen. Nem, határozottan nem. Mióta David nincs, velem szinte senkit nem engedek magamhoz közel, csak akkor, ha játszadozni támad kedvem. Így aztán gyorsan el is rántottam magam a férfitól. És hátrébb léptem egy lépést. majd beszélni kezdtem hozzá.
- Nem igazán értem, hogy miről is beszélsz, de én most érkeztem szóval valószínűleg ez lehet az oka. – feleltem neki.
Nem tudom miért, olyan fura ha valaki találkozik egy magunkfajtával. Könyörgöm arral, hogy előjöttünk ez várható volt. Néha annyira kiakasztóak tudnak lenni az emberek, de még az ilyen vérállatok is mint ez a pasas.
- Amúgy neked is helló. – mondtam egyhangúan.
Tényleg lehet akkor valami abban, hogy Bon Temps-ben sok a természet feletti, ha még neki is feltűnt.
- Figyelj ha már így egymásba botlottunk, nem tudnál nekem valami helyet mondani ahol meghúzhatom magam majd napközben? Úgy is van addig még egy kis időm. – mondtam miközben felnéztem a csillagos égre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyVas. Okt. 02, 2011 9:37 am

Kezdem úgy érezni magam, hogy valami vámpír radar lettem, vagy nem is tudom, hogy ezen a héten már a sokadikba futok bele. Bár tegyük azt hozzá, hogy hét közepén volt egy boszorkány is, ami egy kissé üdítő volt a vérszopók után, de már megint vámpíros szezon van. Na meg, ahogy elnézem a morc vámpírok szenzonja. Elhúzódik tőlem, és el is veszi a kezét, mintha olyan nagy gond lenne, hogy megérintettem. Szimplán az érintéseket utálja, vagy engem tart méltatlannak erre?
- Valószínűleg. Bár tényleg nem tehetsz arról, hogy eddig szinte csak a te fajtádba botlottam éjjelenként. Lehet ebben a városban valami, ami számotokra nagyon vonzó? – Ez utóbbi már megint csak költői kérdés, elvégre én is itt vásároltam magamnak házat, itt akarom magam meghúzni. Szóval lehet őket is az vonzza, ami engem, a csend és a kissé elszigetelt jelleg?
- De csípős a kedved… - jegyzem meg neki egy fintor kíséretében, és ellépek előle, kissé oldalra és távolabb, innen nézem meg őt magamnak meg a játszóteret is.
- Még én sem régen vagyok a városban, így gőzöm nincsen, merre van a vámpírok sírkamrája, vagy akármije ahol nappal el lópecolnak. – Tényleg nem tudom merre is aludhatnak az itteniek. Ha nem saját viskóban, akkor van-e valami vámpír szálló.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 7:13 am

Hmm kitudja lehet, hogy van akit ez a kisváros nagyon vonz, de én nem ezek közé tartozom. Világ életemben a nyüzsgést szerettem, akkor miért éppen most változna meg az ízlésem?
- Talán ez annak lehet köszönhető, hogy előjöttünk, nem gondolod? Amúgy engem nem nagyon érdekel ez a városka, sokkal inkább a környéke és az a Fangtasia nevű bár, Shreverport-ban. – válaszoltam kissé harciasan.
Amúgy meg nem tudom mit van ezen fent akadva, hiszen ő is itt van. Akkor meg most miről is beszélünk?
- Már ne is haragudj, de neked is az lenne a kedved, ha finoman az orrod alá dörgölnék, hogy minek vagy itt, mert már csak a fajtáddal lehet errefelé találkozni, nem? -
Ez a cicamica tényleg kezd felidegesíteni, de ha így folytatja, akkor lehet hogy rosszul fog járni.
- Tudod mit, ne is fáraszd magad azzal, hogy megpróbálj segíteni. Nagy lány vagyok már, elintézem magam is. – vágtam hozzá a fejéhez a szavakat.
- Amúgy meg ha már itt tartunk akkor téged mi vonzott ide? ha nem vagyok túl indiszkrét. Az én okaimat már úgy is kiveséztük, szóval mi a te indokod? – kíváncsiskodtam tőle egy kicsit, hátha megtudhatok róla valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Okt. 08, 2011 7:32 am

- Oké, igazad van, kissé ingerülten és negatívan álltam veled szembe. Bocs. – Nézek rá egy olyan arckifejezéssel, amiben benne van, az, hogy akkor kezdjük elölről a dolgot, és ne ilyen ellenséges hangnemben, így a mancsom nyújtom neki.
- Mit szólnál, ha elölről kezdenénk? – Teszem fel neki a kérdést, és remélem, ő is benne lesz abban, hogy elölről kezdjük a dolgot, és szépen emberibb és barátságosabb hangnemben folytassuk ezt a beszélgetést.
- Chrispin Christian Denoire a nevem. – Mutatkozom be neki, hogy ezzel is jelezzem komolyan gondoltam ezt a békekötéses dolgot és beszélgessünk sokkal kellemesebben. Nem szoktam ilyen lenni, már, mint ennyire pesszimista, hogy azzal ellenségeskedést váltsak ki, csak valahogy nekem is agyamra mentek dolgok. Nem kellene állandóan paranoiásnak is lennem, hiszen hét éve nem bukkantak a nyomorma, és nem akartak vissza cipelni, az is lehet, hogy mára már lemondtak rólam.
- Tényleg egy olyan helyet sem tudok a környéken, ahol befogadnának téged nappalra. A szomszéd városban ahol az a híres vámpírmulató van, ott több esélyed lenne. – Válaszolok neki, most már sokkal segítőkészebben.
- Tele a fejem sok mindennel és ki akartam szellőztetni, meg régen nem hintáztam már. – Vallom be neki és fejemmel a hinták felé biccentek. Aztán zsebreteszem a kezeimet, és csak nézem a vámpírlányt. Most, hogy jobban megnéztem őt magamnak, feltűnt, hogy igen csak csinos, és néhol kislányos vonásai vannak. Picikét a hugicámra emlékeztet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyKedd Okt. 11, 2011 8:09 am

- Na látod. Ezt már egy fokkal jobb. - mondtam neki, miközben elfogadtam a felém nyújtott kezét.
Furcsa ez az alak, de talán nem annyira fura ha azt is beleszámítjuk a dolgokba, hogy vérállat.
- Részemről legyen Chrispin. Az én nevem pedig Lucy R. Hastings. – feleltem és mélyen a szemeibe néztem.
Lehet, hogy jobban járok ha a Fangtasia-ba megyek először, de azért így sem rossz. Meg amúgy is van még egy csomó időm reggelig, szóval nyugodtan elmehetek még Shreveport-ba is.
- Hát, lehet, hogy még meggondolom magam és reggelig meglátogatom a Fangtasia-t is. – mondtam és egy lépéssel közelebb léptem hozzá csak, hogy lássa , hogy kezd oldódni a feszültség közöttünk.
Egy apró kuncogás szakadt fel belőlem. Még, hogy ő hintázott régen. Kérlek ne nevettess. Mikor ő még kisfiúcska volt és állandóan hintázott, én már akkor nagylány voltam egy pár ideje.
- Hát arról vitatkozhatnánk, hogy melyikünk hintázott régebben. – cukkoltam mosolyogva.
Egyszer csak feltűnt, hogy valami eléggé felkeltette a figyelmét mert alaposan végigtanulmányozott.
- Na mi a helyzet, csak nem felkeltettem az érdeklődésedet? – kíváncsiskodtam egy kacér vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyKedd Okt. 11, 2011 9:10 am

Azt hiszem neki is és nekem is elég rossz napunk lehetett korábban, vagy nem is tudom, mert elég ellenségesek voltunk a másikkal. De úgy néz ki alakul a dolog, és lassan átevezhetünk egy sokkalta kellemesebb hangvételre is.
- Lucy..- ismétlem el a nevét, és kicsit megízlelgetem is. – R. az a második keresztneved, vagy valami mást jelöl? – Kérdezem meg tőle kíváncsian, hiszen én is elmondtam a magam második nevét is, ami nem más, mint a Christian. A mi családunkban általában a második keresztneved örökölted az egyik szülődtől, az elsőt meg választották neked.
- Vámpír berkekben nem vagyok otthon, de szerintem szerencsésebb lesz, mint itt maradni. – Elgondolkozom, majd eszembe jut valami. – Bár a városban van egy másik vámpír, valami Bill. Úgy halottam, ő néha befogad nappalra más vámpírokat a házába, de erre azért nem innék mérget. – Most, hogy barátságosabbak vagyunk mind a ketten én is jobban át gondolok dolgokat, hogy mit is tudok vagy hallottam, ami esetleg jól jöhetne neki.
- Kegyed nem árulta el, becses korát. – Vágok neki ezzel vissza, mindeközben mosolygom, szépen és sármosan.
- Lehetséges. – csak ennyit mondok neki, egy újabb pasis vigyor kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 6:43 am

- Ejnye, de kíváncsi lett itt valaki. – mosolyogtam rá a srácra, miközben azon filozofáltam, hogy elmondjam e neki az R betűm jelentését vagy sem. Bár ha nem nagy titok. Csak egyszerűen nem szeretem használni mert keserű emlékeim vannak vele kapcsolatban, és az évek alatt egyszerűbb volt csak R- nek mondani.
– Na jól van egye fene elárulom. A második családnevem, Rosman.- mondtam el a „nagy” tikot.
Végig hallgattam amit mondott és egy pillanatra elhúztam a számat mikor közölte, hogy még is csak van valaki akinél meghúzhatnám magam. Vajon ez eddig miért nem jutott eszébe? Ez fura.
- Nem mondták még neked, hogy egy hölgytől nem illik megkérdezni a korát? – tettetem magam egy kissé sértődöttnek.
– Komolyan mondom egyedül a technikai fejlődéseknek van hasznuk, az idő előre halad tával, minden más csak lefelé süllyed. – mortyogtam szinte csak magamnak.
Nem olyan könnyű engem levenni a lábamról. Ahhoz többet kell taposni. remélem ezzel tisztában van. Az a pár évtized ami a hátam mögött van sok mindenben megváltoztatott, pedig már előtte sem voltam egy könnyű eset, ami a pasikat illeti.
- Hmm. Csak lehetséges? Hát ez felettébb érdekes. – mondtam egy kicsit elgondolkozva, majd elindultam a hinták irányába.
Majd miután félútig elértem visszafordultam és odaszóltam Chrispin-nek.
- Na mi az nem jössz? Az előbb még azt mondtad, hogy régen hintáztál, most meg úgy állsz ott mint akinek legyökerezett a lába. – mondtam egy barátságos kuncogás kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Okt. 15, 2011 8:53 am

- Mondták már. – Vigyorgom egy teli fogsorosat. Aztán nézem ahogyan elgondolkozik, hogy megossza-e velem az R jelentését. Kár, hogy nem látok bele a fejébe komolyan érdekelne, mit kell ezen ennyit gondolkoznia? Olyan nagy jelentősége lenen vagy akkora titok? Na, most már egyre jobban érdekel miért is nem akarja olyan egyszerűen kibökni. Mekkora titok lehet, vagy mit takarhat?
- Második család neved? – Ezen értetlenül pislogom rá, én csak ahhoz vagyok szokva, hogy valakinek két keresztneve legyen, de hogy család neve? – Talán házas voltál, és megtartottad a leánykori neved is? – Kérdezem tőle kíváncsian, mert nekem ez tűnik a leg logikusabbnak. Vagy csak én gondolom így, és az tök normális, ha mondjuk valaki az anyja és apja vezetéknevét is viseli? Na, egyre jobban kezd ez a vámpír lány érdekelni.
- Valóban, rémlik valami ilyesmi is, de gondoltam, mivel vámpír vagy, nem leszel annyira, háklis erre a kérdésre. De ha nem, hát akkor nem. – Vonom meg a vállamat, majd elárulja ezt, ha valóban úgy gondolja, hogy megossza velem. Úgy, mint korábban a második vezetéknevét.
- Az emberek elég furcsák tudnak lenni, különösen a mástól való fene nagy félelmük. Gondolj bele, mennyire borulnának ki, ha elmondanánk nekik, hogy mi is létezünk, és nem csak ti? – Vetem fel ezt a kérdéskört. Amúgy igazat adok a lánynak, a technikai fejlődésen túl a társadalom egy részének nem sok haszna van. De azért vannak jó páran, akik jó hogy vannak. Akik még tisztelnek valamit abból, amit anyatermészetnek hívunk.
- De megyek. – Mondom neki, miután kinézelődtem magam. Azután felzárkózom mellé, kezem zsebreteszem, és így sétálok. – Szóval mikor is hintáztál utoljára?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyHétf. Okt. 17, 2011 8:07 am

- Igen, a második család nevem. Mi ezen olyan meglepő? Ahogy valakinek lehet két kereszt neve, ugyan úgy lehet másnak meg két családneve. – mondtam egy kicsit meglepődve azon, hogy ő mennyire meglepődött.
- Jaj, dehogy is, csak annó, régen volt egy kis kavarodás az emberi életemben és ez lett a következménye. – mutattam rá burkoltan a dolgokra.
- Na ugye. Mondom én. – cukkoltam még egy kicsit a srácot.
– Amúgy meg nem vagyok háklis, csak nem szeretem ha a kor témát feszegetik. – biggyesztettem még a végére ezt az egyszerű kis mondatocskát.
Most már aztán végképp nem tudom, hová tegyen ezt a srácot. Egyszer kedves, máskor meg amolyan. Csak én nem értem a pasik gondolkodását, vagy egyáltalán senki?
- Hát tudod ez akkor is fura. Én soha nem voltam az a kimondottan félős típus, de ez az egész Vámpír dolog még jobban ráébresztett arra, hogy Amitől nem halunk meg,(végleg) az csak erősebbé tesz minket. – feleltem a felvetésére.
Végül is ez igaz, nem? Ha nagyon sarkosítani szeretnénk a helyzetet, én is így kerültem ide. De ez tényleg a lesarkított változata a dolgoknak.
- Fogalmazzunk úgy hogy elég régen. – mondtam ahogy elértem a hintákat és beleültem az egyikbe.
– Amúgy meg ha annyira tudni szeretnéd akkor elárulhatom. 90 éves vagyok, szóval még nem az a túlzottan vénlány kategória, de azért már friss pipinek sem lehetne nevezni. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyKedd Okt. 18, 2011 10:07 am

-Csak annyi, hogy ahonnan én jöttem ott inkább a két keresztnév dívott és nem a két családnév és ez így hírtelen furcsa volt nekem. De hát, ahány ház annyi szokás. – Válaszolom meg neki mi miatt is lepődtem meg olyan nagyon, hogy neki kettő vezetékneve van.
- Ha te mondod, bár ez nekem még furább, de hát nem tudok ebben véleményt nyilvánítani, nem voltam ott és az okát sem tudom, csak tudod kicsit nekem fura, de lehet másnak az a fura, hogy nekem két keresztnevem van és nem az első hanem a másodikat kaptam az apám után. – Vonom meg a vállamat. Aztán eszembe jut, hogy annak idején volt, aki emiatt nézett rám furán, már mint, hogy nekem a második nevem van apám után és nem a hagyományoknak megfelelően az első. bár ami hagyományaink szerint a második öröklődik a szülőtől.
- Tipikus régi vágású nő vagy, szóval nem a közelmúltban születhettél, ebből már ezt le is szűrhetem. – Úgy tippelem 18 lehetett mikor vámpírrá változtatták.
- Végső soron igazat kell adjak neked ebben. Mai nem öl meg az keményít és a te esetedben tényleg kell oda a végleges is. Mondd korábban is ilyen kis harcias voltál, vagy csak a vámpír lét tett ilyenné? – Kérdezem meg tőle, és ebben van egy jó adag pimaszság is., meg egy kis kötözködés, és egy adag sármos pasis vigyor is.
- A magam életéhez képest én is elég régen nem ültem hintában. – Beleülök egy másikba, ami kicsit nagyobb, hogy én is elférjek benne. Aztán a lábammal hintáztatom magam, sajnos, ehhez túl magas vagyok, és a láncok túl alacsonyra mennek le nekem, de az illúzió legalább megvan.
- Nem nézel ki annak, szóval nem hinném, hogy ezt a kifejezést kellene használnod. Pipi? Nem, még csak tyúk sem vagy. – Kuncogok fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyHétf. Okt. 31, 2011 2:54 am

- Régi vágású és harcias? Csak nem bókolni próbálsz? – mosolyogtam rá kacéran.
A lábammal hintáztatni kezdtem magam, szerencsére én nem jártam úgy mint Chris. Ő ugyanis ehhez már túl magas volt, és a láncok túl alacsonyra lógtak le neki, de az illúzió legalább számára is megvolt.
- Hééé, nem ér kinevetni. – mondtam játszott sértődöttséggel.
Komolyan mondom néha úgy érzem magam min egy házsártos öregasszony, pedig sokkal felszabadultabb is lehetnék. Ez alatt a kilencven év alatt bőven volt időm arra, hogy ki hisztizzem magam.
- Figyelj csak? Nincs kedved meginni velem valamit? Akár itt abban a MERLOTTE'S-ban vagy akár a Fangtasia-ban? Kezdek unatkozni itt idekint, és ha én unatkozok annak sosincs jó vége. De te kimondottan jó társaságnak tűnsz. – mondtam és mosolyogva néztem rá a mellettem üldögélő fiúkára.



U.I.: Ezer bocsi csak mostanában egy kicsit összegyűltek a dolgok és nem tudtam neked reagolni, de ígérem mostantól "JÓ leszek" Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:20 am

- Mit szólsz ahhoz, ha azt mondom, jöjj rá magad? – Kérdezem tőle nevetve. Közben csak úgy a lábaimon hintázom, mivel a láncok nekem túl hosszúak és ehhez én amúgy is magasra nőttem, viszont mint említettem az illúzió legalább megvan és ebben viszont szeretem az ilyet, mert általában véve nem szeretem ha mások csapnak be, vagy magamat kellene.
Csak tovább nevetek, az arckifejezésén és a hangsúlyán is, hiszen érzem látom rajta, hogy nem gondolja azt a sértettséget komolyan, egy kicsit sem csak megjátssza. Szóval azon sem hiszem, hogy besértődne, hogy továbbra is csak nevetek rajta.
- Ugyan miért is ne? – élcelődöm vele egy kicsikét.
- Ha nem az én vénámra pályázol, akkor állok elébe, de inkább mennyünk a Fangtasia felé, mint sem a Merlotte’s-ba, ott valahogy mindig pórul járok, mintha nem szeretnék a magamfajtát. Bár egy vámpír bár sem hiszem, hogy szerencsés lenne nekem, de mit szólnál, hogy ha útközben választanánk egy helyet, ami mind a kettőnknek megfelelő? – Kikászálódok a hintából és megropogtatom a tagjaimat, majd úgy nyújtózkodom, hogy kicsit meg is csavarom a törzsem. Csak olyan nagymacskásan.
- Elvigyelek motorral? – Kérdezem meg tőle.


//semmi gond//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyKedd Nov. 01, 2011 6:42 am

Fura egy figura ez a Chris, de valahogy egyre szimpatikusabb.
- Nem rajongom érte ha valaki nevet rajtam. Főleg ha valaki olyasvalaki teszi aki még nem találkozott velem ebédidőben. – mondtam ércelődve. Hiszen már tényleg kezdtem éhes lenni és köztüdomású hogy az éhes emberek, vagy éppen vámpírok sokkal morcosabbak mint egyébként.
- Kitudja még az is megeshet. – mondtam egy cinkos vigyorral az arcomon. – De akkor menjünk oda, nekem teljesen mindegy. Én könnyen alkalmazkodom a dolgokhoz. – válaszoltam majd felálltam és kecsesen elsétáltam mellette.
- Köszi kihagyom, valahogy jobban szeretek autóval menni, meg amúgy is, ha már ott vagyok akkor szerintem beszélek is Eric Northmannal. Úgy is kellene valami szálláshely, talán vele többre megyek mint veled, ebből a szempontból. De ha akarsz, akkor te is jöhetnél velem és úgy legalább tudnánk még beszélgetni útközben. Ott áll az [You must be registered and logged in to see this link.] nem messze. – mondtam és közben a fekete gyönyörűségemre mutattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyKedd Nov. 01, 2011 7:02 am

- Ezzel nem fogsz megijeszteni, mivel én magam is a ragadozók rendjében foglalok helyet és ha már így emlegeted, egyet kell értések veled, én is kezdek éhes lenni. – Közlöm vele vigyorogva. Miután kellőleg kinyújtóztattam magamat, akkor a motorom irányába sétáltam, ami annyit jelentette, még pár méteren át egy irányba fogunk haladni. Közben válaszolok is neki.
- Én meg az autókat nem szeretem, és különben is, akkor stoppolva kellene visszajönnöm, ahhoz meg végképp nem füllik a fogam. Bocs, kislány, de én maradok a motoromnál, ahogy te a kocsidnál. Inkább csak a helyet egyeztessük le. – Válaszolom neki egy ponton megállva, mert én a játszótér másik oldalán hagytam a motoromat. – Pluszban újabb javaslat, menet közben egy másik kocsma ahol enni is lehet, mert én nem élek meg véren. – Kezeimet zsebre tettem, és így nézek le a vámpírra, mert jó pár centivel magasabb vagyok, mint ő. Milyen érdekes, hogy mindig a szőke, és alacsony vámpírnőkbe futok bele? Amiben csak az az érdekes, hogy nekem alapjában a szőke karcsú, kecses, és nem túl magas nők a szánereim. Bár van akinél még a 170centi is bejövös, de jobb szeretem, ha még alacsonyabb. Na, de hát ízlések és pofonok, viszont egy vámpírt semmitől sem kell megvédeni.
Na, de eltértem a tárgytól, várok, hogy Lucy válaszoljon nekem és egyeztessünk.
Közben szemügyre veszem az autót ami felé biccentett. Ízlések és pofonok, én nagyon is motor párti vagyok, és nem kocsié, és ha már itt tartunk, nekem a sport fazonok jobban tetszenek, mint a kombik, de akkor is maradok a kétkerekűeknél a néggyel szemben. Sokkal gyorsabb, szabadabb, és vadabb is. Nagyobb benne a veszély is, mert ha borulsz, akkor bizony a nyakad is szegheted. Az én [You must be registered and logged in to see this link.], nagyjából szemben állt Lucy kocsijával, csak a játszótér másik oldalán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzer. Nov. 02, 2011 2:54 am

- Nem is a volt a célom. – feleltem neki miközben ravasz mosoly terült szét a arcomon.
Séta közben egészen érdekes dolgokat tudtam meg tőle, bár mondjuk nézőpont kérdése az érdekesség. Mikor azonban azt mondta, hogy kislány akkor majdnem elnevettem magam. Utoljára kb. hatvan éve hívtak kislánynak, akkor is a térítőm volt. Akinek azért valljuk be elég sok mindent megengedtem. De visszakanyarodva Chrishez, muszáj volt valamit válaszolnom.
- Hát jó, legyen. Akkor menjünk a Fangtasia-ba és akkor útközben megállunk és bekaphatsz valamit. Így rendben vagyunk? – kíváncsiskodtam még egy kicsit, majd fogtam magam és elindultam az autón irányába, de közben a vállam felett még utána szóltam.
- De te mész elől, már csak azért is, hogy tudjam, hol támad gusztusod, holmi emberi kajákra. – mondtam miközben látványosan jelent meg az undor minden nyoma az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzer. Nov. 02, 2011 5:17 am

- Sejtettem. – Villantok fel egy lehengerlő mosolyt. Aztán sétálunk még egy keveset én zsebre dugott kézzel, lassú és könnyed léptekkel, mivel nagyobbat lépnék, mint ő, ha nem fognám magamat vissza, és az milyen, már, hogy a beszélgető partnert lehagyom?
- Tudod fura ez a város, eddig másik vérállatba vagy alakváltóba nem is futottam bele, leszámítva a Merlotte’s Tulaját, de vele nem beszélgettem, valahogy mindig csak a te fajtádba futok bele. – Nézek rá egy oldalpillantással, mert az előttem lévő kikövezett kis utat néztem, és szemügyre vettem, milyen kavicsok is alkotják, néha egészen szépeket és érdekeseket lehet közöttük találni. Most is találtam egy érdekesebb darabot, de hisz ez nem is kavics, hát lehajolok és felveszem a követ, ezt szakszerűen tigris szemnek is szokás nevezni. Nem útburkolatba való darab ez a három centis csiszolt darab.
- Gyűjtesz valamit? – kérdezem tőle, miközben a kezemben megforgatom a követ.
- Igen tökéletesen rendben vagyunk.
- Ez van, vérszopó, én nem csak folyékony nedűn élek, mint egyesek. – Pimaszkodtam vele, már csak azért is, aztán a motorom nyergébe pattantam, bukósisakot tettem a fejemre és beizzítottam a gépem, majd a kocsija mellé gurultam.
Megvártam, még ő is beindítja a kocsi motorját, utána kilőttem és a visszapillantóban néztem rá, hogy követ-e. Egy ismerősöm szerint hajmeresztő módon vezetek, és túlságosan is kamikaze módon. De ha egyszer vértigris vagyok, és az érzékeim magasan jobbak mint az embereké?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:22 am

- Hát úgy látszik minden normális lényt taszítasz, engem leszámítva. – cukkoltam a mellettem sétáló tigrincset
A következő pillanatban ugyan lehajolt és felvett ez követ, de ez engem nem nagyon izgatott. Soha nem gyűjtögettem semmi ilyesmit. Felesleges csak a helyet foglalja.
- Nem és nem is szándékozom elkezdeni. Szerintem ez csak felesleges idő és hely pocsékolás. – fejtettem ki a véleményem Chrisnek.
- Ha még egyszer vérszopónak hívsz akkor mérges leszek és azt nem szeretnéd megélni. – vágtam hozzá morcosan a szavakat.
Majd miután én is beültem a kocsimba s elindult előttem, bekapcsoltam a rádiót, amiben éppen egy [You must be registered and logged in to see this link.] szám ment, de túlzottan nem bántam. Legalább addig sem kuksoltam egyedül csendben, sőt talán még énekelni is fogok útközben, ameddig ezt az őrültet követem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:42 pm

- Szóval, ez a bosszú az élcelődésemre? – Kérdezem tőle megjátszott fintorgással. – Amúgy meg ne, csak úgy tűnik nem éjjelente kellene mászkálnom, mellesleg a te fajtád valahogy szeret rám kattanni, holott tündér vér nincs is bennem. – Jegyzem meg, mert ha végig gondolom, elég sokszor találom magam szembe vámpírokkal, akik érdeklődnek utánam. Nem csak nők, de férfiak is, és nem hinném, hogy csak a külső adottságaim miatt lenne. Bár úgy hallottam, hogy a vámpírok értékesnek tartják a tigriseket, mert azok nagyon ritkák és fel lehet velük vágni, lehetséges, hogy ez is benne lenne a dologban? Tudja a franc.
- Ahogy gondolod. – A kis követ a zsebembe tettem, én gyűjtöm az ilyen kis kavicsokat, van egy pár darabom belőle otthon. Egy szögletes üvegtálba tettem bele ezeket.
- Ebben azért ne legyél olyan biztos. – Villantok rá egy mosolyt, amitől a legtöbb nő bealél általában. Aztán már ott sem voltam, csak pillanatokkal később motoron gurulok el mellette.
Aztán már a forgalomban is vagyunk és a magszokott stílusomban vezetek, ami hajmeresztőnek is lehetne akár nevezni, gyorsan váltogatom a sávokat, és nem vacakolok, én könnyebben és jobban eltudok lavírozni a nagy gépjárművek között, aztán mikor gyérül a forgalom, akkor nyugisabbra veszem, és úgy haladok, hogy Lucy biztosan lásson.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Nov. 05, 2011 12:00 am

Egy kicsit tényleg hajmeresztő módon vezetett, de ő dolga, ha ki akarja törni a nyakát. Én ugyan nem fogok érte egy könnyet sem ejteni. Bár ahhoz, hogy tartani tudjam vele a tempót, nekem is egy kicsit gyorsabbra kellett vennem a sebességet, így aztán már jóval többel száguldottam égig az a úton mint amennyivel lehetett volna. De végül is kit érdekel? Ennél halottabb már úgy se nagyon lehetek, akkor meg nem mindegy. Körülbelül egy olyan tízpercnyi kocsikázás után végre utolértem, és sikeresen követni is tudtam. Úgy tűnik, hogy neki is feltűnt, hogy hiába vagyok gyors és hiába jobbak a reflexeim, mint az embereknek, az úton mégis csak egyenrangú vagyok velük.
Így aztán amikor észrevettem, hogy sikeresen megérkeztünk arra a helyre ahol falatozni szeretne, én is lehúzódtam és leállítottam a motort, és gyors mozdulatokkal szinte azonnal ott is álltam mellette, mire ő lekászálódott a járgányáról.
- Na és most mi legyen? Megvárjalak itt vagy menjek én is és csináljak egy kis műsort a bentieknek? – néztem rá egy cinkos mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptySzomb. Nov. 05, 2011 1:08 am

A vezetési stílusomat többször is érte már szó, de nem szoktam magam emiatt feleslegesen túráztatni, a legtöbbször csak én magam vagyok a motoron, és más nem jön velem. Pluszban nem is estem még vele sohasem. Kitűnő reflexeim vannak, és remekül boldogulok, mind sötétben és mind nappal is a motoromon, szóval emiatt nem izgatom magam. Bár mikor valaki így jön mögöttem, mint Lucy akkor nem árt ha lassítok a tempón és úgy vezetek, hogy biztosan tudjon engem követni, és miután oda jutottam, hogy nem ártana erre is oda figyelni, akkor már lassítottam és nem olyan őrült módon kerülgettem a kocsikat, majd nem sokkal később megérkeztem a célhoz is, egy útszélén álló pub-hoz. Igen, Pub, mint az angoloknál, mert a tulaj, aki vérfarkas, ő Angliából költözött ide, még gyereknek a családjával. Nagyon jó sülteket csinálnak, és így nem egyszer betértem hozzájuk, ők nagyon tisztelik bennem a tigrist ráadásképpen. Szóval több okom is van arra, hogy szeressek itt enni.
Mikor leszállok a motorról és leteszem rá a bukósisakot, addigra már Lucy is mellettem van.
- Ahogy érzed, én nem vagyok semmi jó elrontója sem, de kétlem, hogy szükséged lenne itt egy ilyen kis „bulira”. Többségében ide a természetfeletti közösség jár, ember csak ritkán téved be. – Magyarázom neki, aztán elindulok befelé, a Fehér Agyar nevű helyre.
- Furán festene, ha kint várnál meg nem gondolod? Szerintem gyere be, kétlem, hogy lenne vesztenivalód ezzel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyVas. Nov. 06, 2011 2:47 am

- Az még jobb. Úgy is régen volt már például alakváltó a vacsorám. – vigyorogtam rá huncut csillogással a szememben.
Fura név ez egy Pub-nak, de hát nem én vagyok a tulaj szóval ő meg azt csinál amit akar a saját kis dolgaival.
- Hát jó, legyen. Bemegyek vele, de nem vállalok felelősséget a bent történtekért. – mondtam ismételten vigyorogva.
Elindultunk befelé ám az ajtóban megtorpantam amikor megéreztem egy ismerős illatot. Talán még sem olyan jó ötlet hogy bemenjek oda. Még a végén tényleg valami hülyeséget fogok csinálni.
- Tudod mit, inkább még is megvárlak idekint. Nem túl jó ötlet, hogy én most besétáljak oda. – feleltem egy parányi csillogó dühvel a szememben.
Majd mint akit puskából lőttek ki úgy mentem vissza a kocsimhoz, kinyitottam az ajtót és bekászálódtam.
~ Nem is kellene nekem itt lennem. Egyáltalán minek álltam én szóba ezzel a cica fiúval. ~ Kavarogtak a gondolatok a fejemben.
Bekapcsoltam a rádiót és mélyeket lélegezve, megpróbáltam lenyugtatni magam és meggyőzni magam arról, hogy ne tegyek semmi hülyeséget, hiszen ami megtörtént az megtörtént. Már nem lehet rajta változtatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér EmptyVas. Nov. 06, 2011 6:07 am

-Ha nem az én nyakam szemelted ki magadnak, akkor felőlem, nyugodtan marcangold csak mások nyakát. De az enyém nem adom, egyelőre. – vigyorgom rá hasonló stílusban mint ahogyan ő tette az előbb.
-Említettem én egy szóval is, hogy vállalnod kellene a felelősséget? – Megcsóválom a fejem és közben vigyorgom mint a vadalma, majd amikor megtorpan, akkor én is megszimatolom a levegőt, de számomra semmi furcsa nincsen benne, lehet ő vissza megy, de én magam éhes vagyok, szóval egy kis kajáért bemegyek, mert lassan lefordulok a lábaimról ha nem eszem, és egy éhes tigris igen csak nyűgös és agresszív tud lenni. Odabent egy marhahúsos szendvicset dobnak nekem össze, ami tűzoltásnak megfelel, addig sem akarok levadászni semmi mozgó célpontot, amiről azt gondolnám, hogy ízletes lehet. Még kiértek Lucyhoz addig el is tűntetem potom három perc alatt meg is vagyok vele.
- Odabent valaki azt üzeni neked, „hogy még mindig csinos a feneked és édes vagy mikor felhúzott orral távozol” – Adom át neki az üzenetet és közben kíváncsian figyelem a lányt, hogy most mit is fog tenni. Aztán témát váltok.
- Ismerem a Fangtasia tulajdonosát. Eric nem az az adakozó típus, szóval készülj fel, hogy nem fog neked ingyen segíteni. – Mondom neki, miközben megropogtatom a nyakam és a vállaimat is. – Viszont, ha csak fizetni akarsz a szállásért és ellátást is akarsz, akkor kaptam egy jó tippet, a hely neve Hotel Hades. Egy vámpír tulajdonában van, én ma mindenképp benézek oda. – Azt már nem mondom meg neki, hogy azért mert munkát keresek, és épp kaptam egy fülest, hogy ott lehet találnék is magamnak valami jót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótér
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - LOUISIANA :: BON TEMPS :: VÁROSKÖZPONT-
Ugrás: