A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Veronica Salisbury otthona

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyPént. Jan. 13, 2012 11:54 am

Őszintén szólva nagyon szerettem volna még az éjszaka folyamán letudni ezt az ügyet, mivel egyáltalán nem tetszett a gondolat, hogy egy farkas miatt megint máshol hajtsam álomra a fejem a kényelmes ágyikóm és szobám helyett. Solomon viszont egyáltalán nem tűnt könnyű esetnek. Az ital várt jótékony hatása elmaradt, vagy csak késett, mindenesetre a kis bundás még mindig nagyon szét volt csúszva. Egyik pillanatban gúnyolódott, a következőben pedig már vicsorgott. - Hé-hé, nyugi. A hirtelen hangulatingadozásaidtól elszédülök - mondtam neki, és még hozzátettem: - És tudod, most, hogy így belegondolok, az érdekel legkevésbé, hogy miről álmodsz. Amíg a valósággal nem kevered - Persze, azért sejtettem, hogy alapjában véve szervezett és földön járó típus, hiszen egy bérgyilkosnak észnél kell ám lennie, de, ha sértegetésről van szó, abban jó vagyok.

Egy ideig néztem őt, és próbáltam rájönni, mi a fene lehet ezzel a sráccal. Nem lehet több 25-nél, és már képzett, gyakorlott gyilkos. A lénye pedig olyan disszonáns érzéseket váltott ki belőlem, hogy teljesen megbénított. Nem tudtam, mihez kezdjek vele. Még mindig ott tartottam, ahol tegnap. Tudtam, hogy el kellene tennem láb alól, mégis volt valami benne, ami megakadályozott. Főleg most. Azért időről időre felébredt bennem a vágy, hogy bemossak neki. De nem tettem, mert már így is totál használhatatlannak tűnt.
- Igazad van, sosem lehetek benne biztos - válaszoltam elgondolkodva, majd folytattam - Akkor most ki kellene tekernem a nyakad, nem igaz? - villantottam egy alattomos kis mosolyt felé, de nem tettem semmilyen hirtelen mozdulatot.

- Hát így csekkoltál le, mielőtt megpróbáltál megölni? - kérdeztem vissza szemrehányóan, mert nem számítottam rá, hogy hosszan kell majd magyarázkodnom. Azért mégis belefogtam: - A hotelemben elkelne egy keménykezű alak, aki felügyeli a rendet. - kis hatásszünet, és folytattam is - Valójában, névleges pozícióról van szó, de munkád azért lenne. Olyasmi, amihez értesz - ~többé-kevésbé~ jegyeztem meg magamban rosszmájúan. - A pénzt, gondolom szereted. A hatalmat, a szabadságot szintén - nem részleteztem tovább, ha akarta, úgyis értette.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:15 am


Lehúzom a maradék italt is a pohárból, és érzem hogy valamennyire tompul a fejfájás, ha el nem is múlik teljesen, most valahogy totál ki vagyok, pedig nem is drogozom... Kezdem összeszedni magam, ez jó hír, főleg nekem.
- Szokd meg, nem lesz jobb - vágok vissza, de ezt már inkább amolyan hagyál-békén stílusban mondom, a következőre meg inkább nem szólalok meg, egész egyszerűen felé emelem a jobb karom, és kinyújtom a középső ujjam. Kapja be.

Nagyobb baj az, hogy fogalmam sincs mi van velem, nem szoktam én ilyen lenni. Megrázom a fejem, és kinyújtózom, elgémberedtem, és mostanában edzeni sem jártam rendszeresen, túl sok volt a meló, de ezt még javíthatom majd.
-Hát inkább tekerd ki a nyakam, csak ne harapdálj. Hogy néznék ki rúzsfoltos nyakkal? - replikáztam, és tiltakozó mozdulatokat intézek ellene, hogy távolabb tudjam magamtól, távolabb is húzódom, de nem azért mert félek tőle, vagy hasonló.
- Lecsekkoltalak alaposan, csak tudod, gyors menetnek indultál, nem érdekelt hogy a hoteledben mid van vagy mid nincs - vonok vállat, nem valami elegánsan. A következők egy kicsit elgondolkodtatnak, végül is, meg is ölhetne, ennek ellenére munkát ajánl, még ha olyasmi is, amihez értek, ez akkor is... hogy lehet ez? Nekem nem ezt mondták, erről a nőről, valami nem tiszta. Újra kell vennem a dolgokat, ha elfogadom és túlélem...meglátogatok bizonyos alakokat...
- Keménykezű alak mi? Gondolom olyan, aki nappalra nincs kiütve... - viszem tovább a gondolatmenetét, és nem tűnik ez olyan rossznak, de nem az örökkévalóságig akarom ezt csinálni.
- Biztonsági főnök mi? Alkalmazottaid fele be fog sértődni, ha megtudják hány éves vagyok - kuncogok fel, mert ez a helyzettől függetlenül is vicces. Egy éppen hogy 20 éves srác legyen a főnökük... Miután befejezem a kuncogást, és elfojtom a röhögőgörcsöm, biccentek, végül is igaz amit mond, szeretem én mindkettőt, de szeretni fogom a hamis informátoraim halálát is.
- Jól van, legyen elvállalom, ha már ilyen kedves vagy és életben hagysz - válaszolok végül is, és akad pár kérdésem amit ki is bökök.
- Gondolom, a hideg is kiver hogy együtt lakjak veled, meg ezt én sem akarom igazán, az egyik kieső szobát elfoglalnám a Hotelben. Megoldható ez? - érdeklődök, és közben összegombolom az ingem. Kezd lehűlni a levegő.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 5:34 am

Mozdulatlanul figyeltem, ahogyan kiüríti a poharat, aztán pedig magamban megjegyeztem, milyen modortalan dolog a mutogatás. De ahelyett, hogy ismét szópárbajt kezdeményeztem volna, inkább csak fölényes vigyorral válaszoltam a bundásnak, és tovább üldögéltem a kanapén, tökéletes lelki nyugalommal.
Nem lett volna szabad ennyire lazán vennem a dologot, mivel nem bízhattam benne. Bármikor újra megpróbálhatott volna megölni. Bíztam benne, hogy jobban szereti az életét annál, mint, hogy ilyen ostobaságokkal próbálkozzon. Arról már nem is beszélek, mennyire nem akartam semmiféle jelét mutatni annak, hogy esetleg egy hajszálnyit is tartanék tőle. Az teljesen tönkre tenné az épp csak bimbózó kapcsolatunkat.

- Ugyan már! Nyugodtan bevallhatod, másra sem vágysz, mint az én rúzsfoltjaimra a nyakadon - reagáltam kissé kihívóbban, mint kellett volna. Látványosan arrébb húzódott a kanapén, én pedig nem tudtam kihagyni, hogy az ölébe ne tegyem a lábaimat. Elnyújtóztam a kanapén, és élveztem a kilátást. Olyan kényelmes volt így ülni. A profilja egész kellemesen festett, még ilyen nyúzottan is. - Ugyan már! A gyors meneteket még a szexben sem szeretem, nemhogy egy farkassal - folytattam az idegein táncolást. Visszaemlékeztem, milyen kevésen múlott, hogy tegnap este nem hagytam ott a fogam a Vándorban. Az aztán tényleg nem volt egy gyors menet. Majdnem megint elvigyorodtam a gondolatra, de egyelőre elég volt a mosolygásból. Helyette inkább felhajtottam a piámat. Kimentem a konyhába és előhoztam az egész üvegnyi whiskyt.

- Igen, valaki, aki napálló, és éber, mint egy...- lenyeltem egy már-már automatikusan jövő sértést - mint te - mondtam végül.
- Az alkalmazottaim nem fogják megkérdőjelezni a döntéseimet. A sértődés pedig egyéni szoc. probléma - mondtam komolyan, mivel nagyjából így is gondoltam. Egy pillanatig sem tarottam tőle, hogy valaki majd hőzöngeni kezd a dolog miatt, főleg, hogy a pozíciót a hazafelé úton találtam ki, és még fogalmam sem volt, milyen jogkört adok hozzá. Igazából nem is nagyon tudtam még, mihez is kezdek ezzel a kisfarkassal, de egyre biztosabban éreztem, hogy kell nekem.

Egy bólintással és mosollyal nyugtáztam, hogy elvállalta a munkát. Töltöttem egy újabb adagnyi whiskyt a poharainkba és felemeltem a sajátom. - Akkor igyunk a megállapodásunkra - mondtam és vártam, hogy ő is magához vegye a poharát.
- Persze, kapsz egy szobát a hotelben, ez nem lesz gond. Mindjárt intézkedem, hogy még ma éjjel használatba vehesd - ezzel a táskámért nyúltam, előszedtem a mobilom, és telefonáltam egyet. - Fél órán belül elfoglalhatod a szobát a hotelben. A recepción majd minden tájékoztatást megkapsz - világosítottam fel Rexet. ~ Solomon! Solomon a neve, jobb ha megjegyzem, ha már ittmaradt a nyakamon ~ sóhajtottam nagyot.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2012 7:45 am



Kiiszom a poharat és leteszem az asztalra, mivel üres nincs már rá szükségem. Esetleg ha újratölti, valamivel később. A megszólalására, késztetést érzek hogy újra bemutassak neki, de ezúttal nem teszem, rendezem a gondolataim, és összekapom magam, hogy megint jó bérgyilkos legyek, nyugodt és összeszedett.
- Persze, mire másra vágyna egy farkas, mint egy halálra ítélt vámpír, ronda rúzsának foltjaira - horkanok fel, és amikor kinyújtózva az ölembe teszi a lábait, olyan tekintettel nézek rá, mint aki nem tudja eldönteni hogy tőből lerágja vagy csak felrobbantsa.
- Vidd innen a büdös tappancsaid Claudia, nem vagyok a masszőröd - lököm le a lábát, és fordítom félre a fejem, szemrevételezve a még nem látott berendezést. Persze ez nem igaz, mert amíg nem volt itt bejártam az egész házat, belesve minden lukba.
- Pedig nincs is annál jobb, mint a komplikálatlan szex. Se név, de ismétlés, csak egy gyors kör... - szólalok meg én is, arcomon pimasz kihívó mosollyal. Ha ő így, akkor én is így.
- Jah napálló mint én...Értem, nos akkor remélem nem lesz gond, vagy ha mégis.... azt megoldhatom a saját módszeremmel nem igaz? - kérdezem kis szájhúzással ami most mosolyféle akar lenni. Biccentek és magamhoz veszem a poharam, és mikor tölt meghúzom.
- Oké, és a játékszereim visszakapom? Tudod ha jó szolgálatot akarok ellátni akkor szükségem lesz rájuk - nézek várakozón, majd tovább faggatózom.
- Melyik lesz a szobám? És milyen jogkör jár ehhez a biztonsági főnök dologhoz?
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyPént. Feb. 24, 2012 3:39 pm

- Ronda?! Nem igaz, pedig annyi időt töltöttem a megfelelő árnyalat kiválasztásával! - mondtam színlelt megbántottsággal a hangomban. Nem mintha nagyon érdekelt volna a véleménye, felőlem azt is gondolhatta, hogy én vagyok az angol királyné, vagy éppen az ördög lánya. Csak néhány személy létezik, akiknek adok a véleményére, és Rex nincs közöttük. Ezt nem kötöttem az orrára, inkább csak gondolatban jegyeztem fel magamnak.
Kényelmem nem tartott sokáig, mert a kis bundás úgy döntött, nem kér a szexi lábaimból. - hát, Bundás, ez már csak a te bajod... pedig nem sűrűn látsz ilyen jó lábakat - mondtam vidáman, majd teljes lelki nyugalommal visszapakoltam a lábaimat az ölébe. Nagy kísértést éreztem, hogy orrba rúgjam, csak úgy finoman, nőiesen, de nem akartam újabb birkózást. Valahogy ma nem arra voltam hangolva. A komplikációktól mentes szexről alkotott véleményét én is osztottam, de szavak helyett tettekkel reagáltam. Vámpírgyorsaságomat kihasználva váltottam testhelyzetet. Egy szempillantás múlva már fölötte térdeltem a kanapén, térdeim csípője két oldalán, és arcom egészen közel került az övéhez. A füléhez hajoltam, és érzékinek nem nevezhető hangon ismételtem egy korábbi mondatomat: - Ne is álmodj róla, Kisfarkas - Hacsak Solomon nem próbált megállítani, a következő pillanatban már a konyha felé sétáltam, és a whiskeys üveget szorongatva tértem vissza a nappaliba.
Mikor végre ismét töltve voltak a poharaink, átgondoltam az üzleti megállapodásunkkal kapcsolatos kérdéseket is. - A kíváncsi kisfarkas hamar megöregszik - húztam el a szám a sok kérdés hallatán, de aztán mégiscsak válaszoltam. - Nos, ha tudsz diszkrét és lenyomozhatatlan lenni, akkor igen. És igen, visszakapod a fránya játékfegyvereidet is. A szobád az első emeleten lesz, a jogköreidet pedig majd kialakítjuk egy alkalmasabb időpontban. De ezek miatt nem kell aggódnod. Nem áll szándékomban korlátok közé szorítani egy ilyen tehetséget, mint te - jegyeztem meg, hangomban enyhe éllel.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyPént. Márc. 23, 2012 1:38 pm

- Akkor azt kell mondjam mindhiába minden, mert ez egy iszonyatosan ronda ronda szín, nem is értem hogy bírod elviselni magadon.... - morgok aktívan, mert nem igaz hogy képes ilyen apróságokkal törődni, mint a rúzsának színe, egyáltalán minek ken magára ilyeneket? Szebb úgyse lesz, a vámpír meg önmagában is szép azt mondják. Meg hát Veronica sem egy rossz bőr ami azt illeti, de mint tudjuk ez nem minden. Macerás nőci. A lábait érintő kijelentésre csak lesújtó pillantást vetettem rá, jók, de láttam már jobbakat is, ami azt illeti.
- De, gyakran lapozgatom a magazinokat, amíg unatkozom, abban sokkal több jó lábat látok mint a tieid - jegyzem meg, és mikor ismét felteszi, kezdek morgós lenni. Durván lelököm ismét, gondosan figyelve, hogy alaposan végigkarmoljam azokat az "ódenagyontökéletes" lábacskákat. Amikor rám mászik, nem rezzenek meg, csak a fejem könyörög kegyelemért, még kába egy kicsit.
- Mondtam már hogy k*vára semmi közöd az álmaimhoz. Különben is, én szép nőkkel álmodom... - vigyorodom el gúnyosan, majd kezem végigfuttatom a dereka mentén fel a válláig, és amikor odaérek, megtámasztom, és lelököm magamról, ezúttal bevetve a természetfeletti erőm.
- Elég volt ennyi belőled mára Claudia, ne játszd magad, nem vagy vicces, de még csak jó színész se - mordulok rá, és felkelek, leporolom magam, és rendesen begombolom az ingem. Ahogy a kérdéseimre is választ kapok, immár rendesen felöltözve fel-alá kezdek sétálni.
- Remek, csodálatos, akkor esetleg add vissza őket a slusszkulcsommal együtt, és már itt sem vagyok. Na? Holnap éjjelig még csak a közeledbe se fogok menni - szólalok meg, és várom mit reagál, odaadja végre azt a nyavalyás kulcsot meg a fegyvereim, vagy végig hazugság volt amit mondott. Mérges vagyok, igen, de jobbára magamra, hogy lehettem ennyire... ennyire nem én...
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptySzer. Ápr. 04, 2012 1:59 pm


- Méghogy ronda?! Ronda?? Eszement, trendetlen bundás! - tudtam, hogy csak bántani akar, így félig viccesen, félig komolyan reagáltam. Nagyon morcos tudok lenni, ha az ízlésemet kritizálják. Mert ugye a külsőm az olyan, amilyen...nem tehetek ellene. De az ízlésem! hahh!... Most mégis inkább a képébe vigyorogtam, annak ellenére, hogy továbbra is szívesen szájba rúgtam volna. Úgy gondoltam, egy-két hófehér fogacska elvesztése észhez térítené kedvenc ágyelőnek való bundásomat. Talán még épp időben, mivel az én türelmem is véges.

Rex további gúnyolódása sem igazán hatott meg, sokkal inkább amit tett. A karmolások szinte azonnal begyógyultak, de a harisnyámnak lőttek. Hirtelen, csak egy rövid pillanatra ugyan, de elöntötte a vörös köd az agyamat, és az előző sértéseket megbosszulandó gyengéden és elegánsan szájba rútam a szöszit. Ezek után nem is csoda, hogy a kanapén landoltam, miután túlságosan is közel férkőztem hozzá. Villámgyorsan pattantam fel és léptem a farkas után.

- Igazi irritáló kis szőrgolyó vagy te, Solomon - mondtam neki, miután a szófáról felpattanva előtte teremtem és ujjaim a nyakára fonódtak. Nem szorítottam túlságosan erősen, épp csak annyira, hogy a levegővétel nehezére essen. - Tudod, én igazán igyekszem kedves lenni, de tőled még a dalai láma is idegrángást kapna - vetettem még oda lenéző vigyorral, és egy hirtelen mozdulattal lenyaltam az szája sarkából lustán csordogáló vért. Ez egy afféle ösztönös reakció volt, amit talán nem kellett volna megengednem magamnak, de olyan jól esett! Ahogy megízleltem a vérét, még az is megfordult a fejemben, hogy szárazra kellene szívnom őt. Fincsi lenne, és egy halom gondot meg melót megtakarítanék vele....

Eleresztettem őt, néhány lépéssel már ismét a kanapé másik oldalán voltam, a táskámmal a kezemben. Kinyitottam és a tartalmát a földre szórtam. Nem is volt benne semmi más, csak a Solomontól elvett apróságok, fegyverek. - Tessék, itt vannak a kis játékaid. Leszámítva a kocsikulcsodat. Azokat sehol sem találtam, úgyhogy mehetsz gyalog. Vagy ha gondold, segíthetek repülni - mondtam gonosz vigyorral és a viszkis üveget felkapva hátat fordítottam Rexnek, majd eltűntem a fürdőszoba ajtaja mögött.

//köszönöm a játékot, Drága helló //


A hozzászólást Nika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 10, 2012 2:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 4:42 am

-Ronda! És nem vagyok trendetlen, de túlsúlyos Claudia Shiffer, vagy inkább...Sindy Craffordot mondja? - vigyorodok el gúnyosan, és inkább nem feszegetem tovább az ízlését, ami ronda azon nincs mit ragozni ami azt illet. Nekem meg teljesen mindegy, attól hogy vámpír, még nem biztos hogy az öröklét jót tesz az ember szépízlésének, vagy a ruhák szeretete. Hirtelen ér ahogy a lába felém lendül, és csak egy kicsit bírtam elhúzni a fejem, így az állam szélét találta el, de meg is tántorodtam egy csöppet, és éreztem az apró vércsíkot a szám szélén. Hogy az a pofátlan r*banca....

Elhúzom a szám, ahogy látom hogy szinte azonnal begyógyul a sebe, persze aki ilyen vén már mint Vera annak a regenerálódása is igen jónak számít. Persze ki nem állhatom az ilyen szupervámpírokat, pontosan ezért. Tiszta macera komolyabban kárt tenni bennük. Aztán azt látom hogy Nikának elborul az agya, és előttem terem, én meg automatikusan hátrébb lépek, de mindhiába. Kecses ujjai a nyakam körül szorulnak meg, hogy nehezebben kapok levegőt, nekem pedig a karmaim, igen karmaim a nő kezébe vájnak, hasonlóan kellemetlen élményt okozva neki.
- Bagoly mondja verébnek? - a kínos helyzetem ellenére elvigyorodok, és nem feszülök neki nagyon, most már tudom hogy nem fog bántani csak ijesztgetni akar(na). Persze ez most már nem igazán jön össze neki, mikor elenged megdörzsölöm a nyakam. Nem nagyon ijesztett meg hogy lenyalogatta a vért rólam, csak megborzongtam, azért ez ez elég hm..intim gesztus volt.
- Ki a halált érdekel a dalai láma? Neki az a dolga hogy vallási vezető legyen, más semmi - vonok vállat. Különben is az ipse valahol Kínában él ma már nem Tibetben. Különben is nem érdekelnek az ilyen butaságok, és semmiben nem hiszek, csak magamban, és ez elég is nekem. A táskából kieső dolgokra pillantok, és mikor Nika elindul az alkohollal, én felszedem a másik fegyverem, kipattintom a markolatát, és lám kiesik a kocsikulcsom. Vigyorogva felveszem, és zsebre teszem, míg a többi fegyvert magamra aggatom, és a zakókabátkám is magamra veszem, hogy ne látszódjanak a fegyvereim. Aztán búcsút intek a nőnk, és nem szólalok meg, ez egész hónapra elegendő volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Salisbury otthona   Veronica Salisbury otthona - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veronica Salisbury otthona
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ms Salisbury Irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - LOUISIANA :: SHREVEPORT :: Lakóövezet-
Ugrás: