A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Karakter társalgó EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Karakter társalgó EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Karakter társalgó EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Karakter társalgó EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Karakter társalgó EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Karakter társalgó EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Karakter társalgó EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Karakter társalgó EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Karakter társalgó EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Karakter társalgó EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Karakter társalgó EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Karakter társalgó EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Karakter társalgó EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Karakter társalgó EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Karakter társalgó EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Karakter társalgó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptyPént. Márc. 16, 2012 10:19 am

A karaktered bőrében maradva társaloghatsz, beszélgethetsz, ismerkedhetsz más karakterekkel egy olyan helyen, ahol semmi sem tilos, semmi sem fura és semmi nem is valós. Minden, ami itt folyik, meg nem történtnek tekintendő.

Rövid hozzászólásokat várunk ide, hogy pörgősen folyhasson a játék.

A nem létező helyszín valahogy így fest:


Karakter társalgó Castillohotelsonvidamal

segítség: Képzeljünk el egy hatalmas, előkelő szállodát, amelynek szobái, társalgója, bárja, étterme, és egyéb helyiségei között ez a társalgó játsza a központi szerepet. Bárki, bármikor betérhet, ha társaságra, némi könnyed szórakozásra vágyik.


A hozzászólást Nika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 17, 2012 5:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 5:39 am

*Besétál az üres helyiségbe, szétnéz, és mivel egyelőre egyedül van, tölt magának egy italt, és leül az egyik szófára. *~ Talán hamarosan érkezik valaki ~ *gondolja reménykedve, és cipőiből kibújva kényelmesen elhelyezkedik az ülőalkalmatosság egyik sarkában.*
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 6:24 am

Előbb bekukkantok az ajtón, és szétnézek. Már van bent valaki, háttal ül, így nem látom az arcát még. Lassan besétálok, és közben szépen elrendezgetem a ruhámat és a hajamat, ami teljesen kibontva hullik a vállaimra és a hátamra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 6:48 am

Teljes nyugalommal foglalom el az egyik fotelt, kezemben bögre, amin Tigris van a Micimackóból. Nyakamba kék-fekete kockás kendő, mert kicsit fáj a torkom. Lábaim felteszem az asztalra, és elkényelmesedek. Zoknimon Garfield virít, zöld kendővel a nyakán.
-Mi a helyzet hölgyeim? – Belekortyolok a bögrébe és várom a válaszukat.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 6:54 am

*Örömmel konstatálja, hogy nem kellett sok időt egyedül eltöltenie. illően köszönti a két érkezőt, és finoman elmosolyodik* - Milyen cuki vagy azzal a bögrével a kezedben, Tigris - *jegyzi meg, majd a lány felé fordul* - Gyere, ülj ide hozzánk - *paskolja meg maga mellett a kanapé párnáit.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:10 am

-Ajándék lónak ne nézd a fogát és amúgy is a húgomtól kaptam. – Játékosan nyelvet öltök válaszul. Lorna felé megemelem a bögrémet, ami még bőven gőzölög, legalább is a tartalma.
-Hogy smint vagyok lányok? – Kopott kék farmert és fekete pólót viselek, az elmaradhatatlan Garfieldes zoknimmal együtt. oké, a póló hajdanában volt fekete mostanra szépen kifakult.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:35 am

- A bögrédre egy szavam sincs, és téged is csak dicsértelek, ez olyan hihetetlen? - * kérdezi némi tettetett felháborodással a hangjában a vámpírlány. - Egyébként pedig épp vacsi után vagyok, és gondoltam Peter után egy kis Johnnyt is iszom. Kaja után mindig jól esik egy kis whisky. - *mondja vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:36 am

Megörülök az invitálásnak és egy roppant széles mosoly kíséretében csüccsenek a szőke lány mellé. Chrispinnek integetek köszönésképpen.. Elrendezgetem a szoknyámat a térdeimen.

- Köszi, én a magam részéről tökéletesen. Mit iszol?

Kérdezem és a bögréje felé nézek. Cuki egy bögre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:39 am

-Jól van, na, csak nyűgös vagyok kicsit. Vacsi, pff… nekem kellene valamit fognom magamnak vagy rendelni, mert kajám az nincsen a sütitől meg már a rosszullét kerülget. – Lornára pillantok és válaszolok is neki.
- Zöld tea citrommal és mézzel, kicsit fáj a torkom. Ettől pedig nyűgös vagyok, mert nem akarok lebetegedni.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:16 am

- Az itteni étteremben egész jó a szakács - mondja nagy komolyan - ....nekem legalábbis ízlett - *folytatja aztán hamiskás arckifejezést öltve. Figyeli, ahogy Lorna letelepszik mellé a szófára, és elismerő pillantásokat küld a lány felé. ~ Még mindig nagyon csinos.... és az illata is...... nyami~
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:35 am

- Szia!

Köszönök Nikának.

- Ó! Akkor jobbulást neked!

Hmm... tea. Jól hangzik, bár én most egy kávéra vágyom, de nagyon. Az éjjel sokáig fent voltam, és nem sikerült magamat kialudnom.
Közben meghallom Nika szakácsra tett megjegyzését. Meglepett és kissé megriadt arckifejezést vágok, majd egy cseppet távolabb araszolok a szófán.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:55 am

Észreveszi Lorna ijedségét, és úgy dönt, visszafogottabban fog viselkedni. - No, azért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Senkiben nem tettem kárt. De tudod, az én vezetéknevem nem Cullen, így aztán szegény védtelen állatok nem szerepelnek az étrendemben - próbálja viccesen előadni az igazságot, bár attól tart, ezzel nem csinálja vissza az előzőeket.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:06 am

-A szakácsra nem fáj a fogam, sokkal inkább az érdekel, amit készít. - Lornát és Nikát nézem.
- Köszönöm, már megittam egy egész citrom levét is. - vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:18 am

- Nem gondoltam én semmi rosszra!

Füllentem.

- Biztos nem vagy Cullen? Leellenőrizted már? Nem csillogsz a napon?

Értem én a viccet, ezért megengedem magamnak az előbbi mondatot. Elmúlik az ijedtség, a humor jól oldja. Rámosolygok Nikára és közben megpróbálom elképzelni, ahogy a napon csillog, mint a Salamon töke. Vizuális típus vagyok, jó képzelőerővel.
A citrom említésére elfintorodom. A tündér és a citrom bizony nem jó párosítás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:12 am

Betáncol a központi térbe és sikeresen átesik egy kanapén. Felugrik, és leporolja magát. Lezser farmert visel, egy széles övvel, egy fekete-vörös-sárga mintás felsőt, és haja most is ezerszínű. Egy kendő segít neki távol tartani az arcától.
- Sziasztok, mi újság? - mosolyog, és elkezdi kerülgetni a foteleket, hogy ő is le tudjon ülni, de nem veszi észre az egyik kiálló lábacskát, és Chrispin lábaiban úgy elhasal, hogy a szőke vámpír ölében köt ki.
- Hm, ne haragudj -pislog rá fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:22 am

Jót vigyorgok Lorna, hozzászólásán, és elképzelem amint Nika is csillog a napon, mint valami olcsó kínai bizsu, és ki is tör belőlem a röhögés.
Chezzy akcióján csak még jobban röhögök és meg kell kapaszkodjak, hogy ne essek ki a fotelomból.
-Veronica, azt hiszem megérkezett a desszerted. - kuncogok
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:37 am

Úgy tűnik még valaki érkezik. Wow! Ez aztán a nem szokványos belépő. Remélem nem ütötte meg magát nagyon. Végül Nika ölében landol.

- Jól vagy?

Fölé hajolok és úgy kérdezem kissé aggódó tekintettel a Nika ölében pislogó srácot.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:54 am


-Mikor utoljára a napra mentem, nem csillogtam, csak kicsit leégtem - meséli mosollyal az arcán Lornának, ám a rosszemlékű napkelte azért kicsit még most is szíven üti. Chezzyre pillant aki már a megjelenésével felkeltette a figyelmét, de amikor az ölében landol, szinte ledöbben - Igen, én is úgy látom - mondja Chrisnek, és ragadozóvigyort villant Chezzyre. - Édes, hogy máris a lábaim előtt heversz, de még nem ismerjük eléggé egymást - jegyzi meg kicsit rosszmájúan, de azért segít felállni a kétballábas fiúnak.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:58 am

Nika öléből pislog a világra, és integet a tigrisnek, meg aztán amikor Lorna fölé hajol, szélesen rávigyorog.
- Hogyne, semmi bajom az égvilágon, nagyon is jól vagyok, jobban nem is lehetnék - vigyorodik el, és kicsit fészkelődik a szőke hajú vámpírnő ölében, akiről persze nem tudja hogy vámpír.
- Chezzy vagyok - mutatkozik be Lornának, majd a desszertes megjegyzést nem tudja hova rakni.
- Ki mi, hol desszert? Én dobos tortát kérek - csillannak fel a szemei, és kis segítséggel felkel Nika öléből, és a mellette lévő fotelbe huppan le.
- Jól van nem direkt volt, meg ne egyél már - mosolyog jókedvűen, és észre sem veszi mennyire közel van az igazsághoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:08 am

-Ez a pasi még mindig elég hihetetlen nekem… egy vámpír ölében landolt és nem is tűnik fel neki. Szegényt, egyszer még valaki meg fogja enni ebédre, vagy reggelire? – Megissza a lassan langyossá hűlt teáját, és kényelmesen ülve figyeli a többieket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:20 am

- Akkor jó, örülök! Lorna vagyok.

Mondom neki mosolyogva. Kezdünk kicsit sokan lenni a szófán. De nem sokáig, mert Nika kitessékeli az öléből Chezzyt, aki áttelepszik egy fotelbe. A srác nem érti a desszert dolgot, de nem is baj. Boldog tudatlanság.
Nagyon fáradt vagyok, így hátradőlök. Az egyik díszpárna kényelmesen megtámasztja a hátamat. Csak el ne aludjak itt ültemben. Az nem lenne túl okos dolog...
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:39 am

-Ó, pedig minden vágyam, hogy felfaljalak - válaszolja a srácnak. El sem tudja képzelni, hogy hogy lehet még életben valaki, aki ennyire szerencsétlen. Hisz balesetek minden nap történnek...
Figyeli Christ, és nem tudja megállni, hogy meg ne kérdezze: - Mondd csak, alternatív megelőzésen még nem gondolkodtál? - sokat sejtető vigyort küld a férfinek, majd lábait ismét felteszi a szófára, és jól kinyújtóztatja őket. Véletlenül megérinti a bóbiskoló Lorna combját, de nem kér bocsánatot, csupán egy bűnbánó vigyorral intézi el a dolgot.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:43 am

-Fejtsd ki nekem, mire is gondolsz pontosan, Veronica. – Kíváncsian néz a vámpírra. Lábaim még mindig az asztalon nyugtatom, és így figyelem a társaságot.
Felkelek, és kinyújtóztatom magam.
-Na fiúk lányok, engem a pult mögött ár a munka, majd még benézek ide hozzátok, de a szünetem letelt. Sziasztok! – Azzal elballagok dolgozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:44 am

- Lorna? Oké, akkor Lori leszel - nevet rá a lányra és a lehető leglehetetlenebb helyzetben fészkelődik el, karnyújtásnyi távolságon belül a vámpírhoz.
- Amúgy... szuper ez a hely, csak kár hogy nincs biliárd szobájuk, most úgy játszanék valakivel egy meccset - sóhajt fel, és karjára fekteti az arcát, úgy figyel körbe mindenkit. A tigrist, a vámpírt és a tündért. Ha tudná micsoda társaságba került....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó EmptySzomb. Márc. 17, 2012 12:01 pm

Lori??? Eddig még senki sem hívott így, de ám legyen
Nika érintése egy-kettőre kiüti az álommanót a ringből. Rá emelem a tekintetemet és egy ártatlan kis mosollyal nyugtázom a történteket.
Itt az ideje, hogy felvonuljak a szobámba és nyugovóra térjek.
Figyelem, ahogy Chris felkel a fotelből és elsétál. Én is felkelek.

- Ne haragudjatok, de muszáj lesz egy kicsit lepihennem. Vajon hová tehettem a szoba kulcsát?

A kérdés magamnak szól, de hangosan mondtam ki. Nem találom. Lehet, hogy leadtam a recepción? Túl fáradt vagyok, hogy emlékezzem rá. Megyek és megkérdezem.

- Később még visszajövök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakter társalgó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Karakter temető
» Canon karakter kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - ALTERNATÍVÁK :: Álom vagy valóság?-
Ugrás: