A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Salem calls - ezoterikus bolt EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Salem calls - ezoterikus bolt EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Salem calls - ezoterikus bolt EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Salem calls - ezoterikus bolt EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Salem calls - ezoterikus bolt EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Salem calls - ezoterikus bolt

Go down 
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:25 am

[You must be registered and logged in to see this link.]


Boszik, Wiccák, pogányok figyelem! Varázskellékek, mágikus tárgyak, könyvek nagy választékával vár minden kedves érdeklődőt a Salem calls ezoterikus bolt. Belépni, csak saját felelősségre Smile

Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Jan. 24, 2012 9:15 am

Ronon.


Szorosan összehúztam a rajtam lévő bőrkabátot, majd körülnéztem az utcán, s csak azután léptem be a boltba.
Az illat, ami megcsapott, túlságosan is erőteljes volt. Igaz, hozzá voltam szokva, de még így is könnyemet vette a túlzott füstölők, és különböző illóanyagok erős egyvelege.
A megszokott polchoz sétáltam és zöldes tekintetemmel a Vérkövet kerestem. Mivel nem találtam, kérdő arckifejezéssel a pulthoz sétáltam és rámosolyogtam az ötvenes éveiben járó nőre, akiről lerítt, hogy köze van a természetfeletti világhoz.
- Szép estét. - köszöntöttem illedelmesen, majd elmondtam, hogy mit szeretnék.
- Ó... Vérkő! Sokan keresték fel mostanság, megnézem, hogy a raktárban van-e. Ha nincs, akkor csak a jövő héten tudok vele szolgálni. - megejtett felém egy szerény mosolyt, majd eltűnt a látókörömből. Vettem egy mély lélegzetet, majd a pulton lévő növényekre pillantottam. Páfrány, zsálya, szantálfa...
Uh, ha már itt vagyok, kellene egy kis tengeri só, illetve tömjén. Elvettem a közeli polcról egy zacskót, amiben a só volt, illetve egy kis dobozt, amiben a tömjén pihent.
- Szerencséje van, hölgyem, ez az utolsó darab! - hálásan rámosolyogtam, majd hozzácsaptam a többihez és fizettem.
- További szép napot! - köszöntem el kedvesen, majd kiléptem az üzletből, az árut a zsebembe csaptam.
Elővettem egy szálat, majd ajkaim közé szorítottam. Mivel kevesen voltak az utcán, így lehunytam tekintetemet, s mire kinyitottam, a cigarettám már égett. Elégedetten elmosolyogtam, majd megszívtam, s a falnak támaszkodtam.
Már itt kellene, hogy legyen... Hol vagy már Wren?! Szükségem lenne a sárkányvérre... Minnél előbb, annál jobb...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Jan. 24, 2012 9:59 am

Nem olyan régen, egészen pontosan pár nappal ezelőtt érkezett meg a másik városba Shreveportba. Így teljesen érhető, hogy kíváncsi a környékre. Meg amúgy is, New Orleans-ban is eléggé nagy hírre tett szert Bon Temps. Eme kicsiny város, ami amúgy nem lenne túl lenyűgöző, de a természetfölötti lények, itt igencsak sokan vannak. Mintha valami ördögi csáberővel rendelkezne és minden természetfeletti lényt ide csábítana és nem engedné a karmaiból. Ezért hát teljesen logikus a kíváncsisága.
Ide is az autójával érkezett meg, de még jóval a környék előtt letette, hogy gyalogosan is felderítést tegyen eme koszfészekben. A belváros valamiért eléggé pang az ürességtől. Pedig arra számított, hogy ezen a helyen ez lesz a központ. De úgy fest, tévedett. Figyelmesen körbe is néz, de semmi szokatlan nem érzékel a környéken.
Amúgy öltözéke viszonylag normálisnak mondhatni. Kényelmes, bő farmer, egy póló és rajta egy cipzáros pulóver, ami sötét kék színű. Lábeliként egy bakancsot visel. Nem igazán kirívó eme környezetben. De nem is akar kitűnni belőle. Majd úgy dönt rágyújt egy száll cigarettára. Egyik szokása, amit az emberek világából hozott magával és egyszerűen nem tudja abbahagyni. Talán embersége egyik apróbb megnyilvánulása ez. Majd zsebéből előkerül egy Zippo öngyújtó, aminek az oldalába valami bele van karcolva. Végül meggyújtja, majd elégedetten szív bele a kellemes ízű cigarettába. A füst orrán, száján szinte egyszerre távozik. Ezt követően tovább indul.
Ám hamarosan furcsa illat csapja meg az orrát. Ilyen szagot, vagy illatot még nem érzett. Kíváncsian oda megy a szag forrásához, amikor is látja, hogy egy nő lép ki onnan. Eléggé fiatalnak néz ki és legnagyobb meglepetésére. Bármiféle segédeszköz nélkül gyújtja meg a pöfékelni valóját. Számára ez elég szokatlan, így hát figyelni kezdi a nőt. Ezek után a boltot is szemügyre veszi, ahonnan kilépett. A bolt felé rakott cégtáblán egy szöveg áll Selloma Calls. Számára nem mond semmit ez a név, de az illatok leginkább a gyógynövényekre emlékeztetik.
~ Érdekes hely. ~ szűri le magában a végkövetkeztetést.
Ennél többet nem veszteget a helyre és elindul a nő felé. Igencsak felkeltette a kíváncsiságát. Nem igazán akarja megrémíteni, de ez alakja miatt kissé nehezére esik. De majd csak lesz valami.
- Szép éjszakák van. Nem de? – kérdi meg a nőtől, miközben felé megy.
Majd mivel az illem úgy diktálja, ezért be is mutatkozik.
- Ronon Ford vagyok. – mondja. – Nem hittem volna, hogy ilyenkor találkozok itt valakivel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Jan. 24, 2012 10:42 am

A környék ki volt halva, amin nem igazán lepődtem meg. Már elmúlt éjfél, sokak másnap dolgozni mennek, ezáltal korán kelnek. Ilyen szempontból áldom az eget, hogy olyan testtel és arccal áldott meg, amit kitudtam használni. Fotózás csak a hétvégén lesz, így rengeteg szabadidőm volt.
Ráérősen beleszívtam a szálba, majd előkaptam a mobilomat és pötyögni kezdtem.
' Drága, nincs kedved valamikor összefutni? Jelenleg csak ajkaidnak érintése jár a fejemben... ' - elküldtem az sms-t Chloenak, majd felpillantottam az idegenre, aki megszólított.
Egy pillanatra megdermedtem, majd erőt vettem magamon és elmosolyogtam. Látszott rajtam, hogy kissé feszélyezve vagyok, de nem érdekelt ez most különösebben.
- Kellemes. - mondtam finoman, szemöldökeimet érdeklődve összevontam. - Szerencsére a hó már elolvadt, s nem hagyott maga után mást, csak a hideget. - félrebillentettem fejemet és úgy fürkésztem a cseppet sem vézna férfit. Kellemesnek találtam annak ellenére, hogy tudtam, mivel van dolgom. Igaz, ismerek olyan vámpírt, aki nem szadista, de azért sosem árt, ha óvatos az ember.
Összehúzott szemekkel meredtem rá, majd arcizmaim kisimultak. Ha valami gond lenne vele, esetleg megakarna ölni, nem mutatkozott volna be.
- Katerina Hollow. - mondtam meg a becses nevem, majd hatalmas tenyerére pillantottam. Tudtam, hogy a vámpíroknál nem szokás a kézfogás, de mégis kinyújtottam a kezemet. Annyira erős késztetést éreztem, hogy egyszerűen csak megérintsem...
De Ő csak megütközve meredt rám, így kezem tehetetlenül a testem mellé hullott. Megköszörültem a torkomat és pislogtam párat.
- Én gondoltam, de attól függetlenül meglepetésként ért. - negédesen elmosolyogtam, majd eltoltam magam a faltól, s egy utolsó slukkot kiküszöböltem a cigarettámból. Aztán kecsesen elhajítottam a csikket, majd tekintetemmel eloltottam azt - nem maradt belőle más, csak egy halvány füst-csík, de idővel az is eltűnt.
Ismét az idegenre pillantottam, s közben hamiskás vigyort villantottam felé.
- Csak nem ennivalót keresel? - tettem fel a kérdést kedvesen, de mégis megvetően. Hiába tudtam, hogy mi ő - bár, ki ne tudta volna? Olyan fehér, mint a kréta -, nem féltem tőle. Butaság, butaság... tudom én azt... De hogy is fogalmazzak!? Bízok magamban és a képességeimben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt EmptyKedd Júl. 24, 2012 3:40 am

Játék vége
Szabad terület
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Salem calls - ezoterikus bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salem calls - ezoterikus bolt   Salem calls - ezoterikus bolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Salem calls - ezoterikus bolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - LOUISIANA :: BON TEMPS :: VÁROSKÖZPONT-
Ugrás: