A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Karakter társalgó - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Karakter társalgó - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Karakter társalgó - Page 2 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Karakter társalgó - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Karakter társalgó - Page 2 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Karakter társalgó - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Karakter társalgó - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Karakter társalgó - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Karakter társalgó - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Karakter társalgó - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Karakter társalgó - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Karakter társalgó - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Karakter társalgó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:12 am

Kicsit szomorúan konstatálja, hogy a társaság kezd megfogyatkozni. Miután Lorna és Chris elhagyták a helyiséget, Nika is búcsút int Chezzynek. Belebújik a cipőibe, és elhagyja a színt, hogy később visszatérhessen néhány kellemes órára.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 9:53 pm

Betrappol, a rá jellemző lendületességgel, és ezúttal csak a szőnyeg szélében akar pofára esni, de végül megkapaszkodik, és nem csinál galibát. Hátán egy gitártokban szerelme, egy gyönyörű piros mintás gitár. Mikor körbenéz, észreveszi hogy tök egyedül van, de nem esik kétségbe, hanem letelepedik, előveszi a gitárt, és szeretettel simítja végig a drága hangszert. Nem az ára miatt drága, hanem a szívének kedves. Amennyire csak lágyan egy basszusgitárt meg lehet szólaltatni, Chezzy elkezd rajta pengetni egy egyszerű de ritmusos kis dallamot, lábával dobol hozzá, és nagyon koncentrál. Dalt szeretne írni, de egyenlőre csak a dallam van meg, erre kellene hangolni a többi hangszert, ami nincs, és az éneket.

Jelentem, felébredtem de nagyon össze vissza tudok lenni, szóval semmiképp ne várjatok rám. Ha itt leszek írok, ha nem, akkor meg akkor írok ha itt leszek Very Happy Na ezt szépen megasszontam mi? Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 12:29 am

Gitáron játszott dallam üti meg a fülem és válik egyre hangosabbá, ahogyan a társalgó felé igyekszem. Belépek az ajtón és látom, hogy Chezzy gitározik éppen. Nem akarom megzavarni, ezért nagyon lágyan lépdelek be a helyiségbe és leülök az egyik kanapéra. Kedvesen Chezzyre mosolygok és intek a kezemmel köszönésképpen, majd csodálattal hallgatom a dallamot, amit játszik.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 1:22 am

Társasági vámpír lévén nem tud úgy elmenni a közös helyiség mellett, hogy ne kukkantson be. Zene, hangjai szűrődnek ki, tehát kíváncsian lép be a társalgóba. - Helló, autogram-osztásra jöttem - mondja kissé gúnyos hangon, ami nála azt jelenti: 'jól csinálod, de ezt nem mondanám, a világért sem!' Tölt magának egy italt és leül Lorna mellé a szófára.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 1:53 am

Felragyogó tekintettel nézek fel, amikor beazonosítom Nika hangját.

- Szia!

Köszönök kissé szemérmesen és halkan, hogy ne zavarjam meg Chezzyt, majd hozzáteszem:

- Mit iszol?

És közben érdeklődve figyelem a poharat a kezében, amíg mellém ül a kanapéra. Azt hiszem én is inni fogok valamit, de még egyelőre nem jutottam döntésre afelett, hogy mit is.
Elrendezem a szoknyámat a lábaimon, hátradőlök és úgy élvezem a kellemes gitár dallamot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 2:05 am

Észleli ugyan hogy bejött Lorna és Nika, de nem foglalkozik velük, amíg be nem fejezi a dallamot, aztán lerakja a gitárt, és a lányokra néz.
- Sziasztok - köszönti őket, és kedvesen megsimogatja a gitárt.
- Autogrammot? Ahhoz én túl szerény vagyok hogy adjak - mosolyodik el, és egy pohár ananászlevet kér, és mikor megkapja beleiszik, persze hogy szívószállal.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 2:28 am

- Szia Lorna - mosolyog rá a lányra, és mielőtt még beleinna, felé nyújtja a poharát. - Ez egy kis Chivas jég nélkül. Kérsz? - Ha a lány elfogadja az italt, hoz magának másikat, ha nem, felhajtja és leteszi a kiürült poharat az asztalra. - Chezzy, még velem sem tennél kivételt? - kérdi vigyorogva a srácot.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 2:37 am

- Szia Chezzy!

Köszönök kedvesen, most már hangosan is, hiszen az előbb csak intettem neki.

- Ó! Chivas!

Csillan fel a szemem. Szeretem ezt az italt. Csupa kellemes emlékem fűződik hozzá. Naná, hogy kérek belőle.

- Igen, szeretnék. Köszönöm!

Mondom neki szerényen, és elfogadom, a felém nyújtott poharat. Nem kortyolok bele, amíg nincs Nika kezében egy másik Chivas.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 3:30 am

Vigyorog csak, mivel ő nem alkoholizál.
- Na jól van, de csak mert ilyen kedvesen kéred - szalad fülig a szája, és alkoholos filcet vesz elő a gitár tok kis zsebéből.
- Hova szeretnéd hogy aláírjam neked? - nevet, mert elég fura a helyzet, és fogalma sincsen micsoda Nika.
- Nahát te is alkoholizálsz Lori? - csodálkozik jókedvűen.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 7:55 am

Átadja a poharat Lornának, és magának is szerez egy ugyanolyan italt. - Egészségünkre - emeli meg a poharát Lorna és Chezzy felé. Meglátja a fiú kezében a vastag filcet mire kissé felvonja a szemöldökét - A csudába! Nem hoztam papírt magammal - mondja sajnálkozó hangon. - De tudod mit? játssz még valamit! - teszi még hozzá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 8:02 am

Én is megemelem a poharamat Nika és Chezzy felé.

- Egészségetekre! Amint látod Chezzy, én is.

Válaszolok neki kicsit szégyenlősen.

- Igen, én is szeretném... Játssz még nekünk valamit kérlek.

Tódítom én is, közben csillogó szemeket emelve a fiúra. Majd belekortyolok a Chivasba és közben elmosolyodom, mert jól eső emlékek jutnak eszembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 9:00 am

- Háhh, tudtam hogy csak úgy mondod - ölt nyelvet Nikára, és elteszi a filcet, és kezébe veszi ismét a gitárt. Felteszi az egyik lábát a másikra, hogy a gitárt megtámassza, majd végigpendít egy akkordot.
- Hm, mit szeretnétek hallani? Esetleg egy Sanata jó lesz? - kérdezi, és elkezdi pengetni Satana és Chad Kroeger közös számát, az Into the night-ot, és halkan énekli is hozzá, mert az egyik kedvence a szám. Lábával adja a ritmust hozzá.
Vissza az elejére Go down
Nika
Vámpír
Vámpír
Nika


Avataron: : Emilie Ullerup
Hozzászólások száma : 570
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 278
Tartózkodási hely : Shreveport

Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 9:24 am

Lornára mosolyog, majd nagyot kortyol a mennyei italból. Hátradől a kanapén, és poharát szorongatva hallgatja Chezzy zenélését. - Még a végén tényleg kérni fogok egy szignót, ha így folytatja - kacsint Lornára - aztán tovább élvezi a muzsikát.
Vissza az elejére Go down
https://truebloodfrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 9:34 am

Felcsillan a szemem, amikor Chezzy játszani és énekelni kezd. Ismerem ezt a számot, mi több, nagyon is szeretem. Persze ahhoz nincs elég bátorságom, hogy én is dalra fakadjak, mert borzalmas hangom van, de azért nem bírom ki, hogy halkan ne dudorásszak.
Mikor Nika rám kacsint, elpirulok és egy bólintással nyugtázom, amit mond.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 9:47 am

Beballag egy nagy pohár wisky-kólával a kezében és leül az egyik kényelmes fotelba, de ahogy meglátja Lornát átül mellé.
-Szia! – Köszön neki oda. A tündérlányt már ismeri a többieket még nem.
- Hello! – köszön a többieknek is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:04 am

Jesse ballag be a társalgóba és mellém ül.

- Szia. Bemutatlak a többieknek. Ő Nika, ő pedig Chezzy.

Mutat előbb a vámpír lányra, majd a gitáros srácra.

- Ő pedig itt Jesse.

Tudatja a többiekkel kicsoda az újonnan érkezett.
Mi újság Jesse?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:13 am

-Huh… ennek olyan hangulata volt mint az egyetemen az egyik pszichológia előadásnak, aminek kissé elvonós hangulata volt… - nevetek fel.
- Nem sok, erre jártam és benéztem. Kissé elfáradtam, új bandát keresek magamnak és sokat gyakoroltam. Veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Júl. 22, 2012 2:46 am

Újonnan szerzett, combközépig érő, hátul végig fűzős, fekete, szédítően magas sarkú csizmámban és rövidke farmerszoknyámban lépek be. Töltök magamnak egy pohár Chivas-t jéggel, majd leteszem a hátsóm az egyik kanapéra.
- Hy mindenkinek! - köszönök vidáman a társaságra és belekortyolok a whiskymbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Júl. 22, 2012 6:49 am

Végig néz az újonnan érkező lányon, és megállapítja a másik farkas is igen csak csinos, nem csak a tündér leány meg a vámpír. De a vörös hajúak a gyengéi. Így őt kezdi el figyelni, és vissza is köszön neki.
- Hello, kis vörös. -

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 EmptyVas. Júl. 22, 2012 7:42 am

A fehér hajút nem tudom hova tenni, de állati jó illata van, a szőke vámpír nem hat meg különösebben, mint ahogyan az ember sem. De a társaságban van egy másik farkas is, akinek még helyes is a pofija, így kezdem el méregetni.
- Rose. - mondom a nevemet, arra, hogy kis vörös, bár nem zavar, ha így szólítanak. Elvégre kicsi is vagyok, meg vörös is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter társalgó   Karakter társalgó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakter társalgó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Karakter temető
» Canon karakter kerestetik!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - ALTERNATÍVÁK :: Álom vagy valóság?-
Ugrás: