A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
LeFleur's Bluff State Park EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
LeFleur's Bluff State Park EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
LeFleur's Bluff State Park EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
LeFleur's Bluff State Park EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
LeFleur's Bluff State Park EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
LeFleur's Bluff State Park EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
LeFleur's Bluff State Park EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
LeFleur's Bluff State Park EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
LeFleur's Bluff State Park EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
LeFleur's Bluff State Park EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
LeFleur's Bluff State Park EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 LeFleur's Bluff State Park

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




LeFleur's Bluff State Park Empty
TémanyitásTárgy: LeFleur's Bluff State Park   LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Júl. 24, 2012 5:38 am


LeFleur's Bluff State Park Lefleurs01

A város egyik erdős parkja, egy nagy tóval
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




LeFleur's Bluff State Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: LeFleur's Bluff State Park   LeFleur's Bluff State Park EmptyKedd Aug. 07, 2012 10:56 pm

Lehunytam zöldes szemeimet, mélyen beszippantottam az esti levegőt. Itt, ahol a holtak nyugodtak, sokkal tisztábbnak éreztem az oxigént.
Elmosolyogtam a változástól, ujjaim a kockás kerítés köré fonódtak. Apró fejmozdulatot tettem a levegőben, majd eltoltam magam a vaskerítéstől és Chloe furcsa arcára vigyorogtam.
- Itt minden olyan... más. Erőteljesebb. - vállaim fölött a kövekre pillantottam, majd összerázkódtam, alig láthatóan. Mintha ott egy... egy ember lett volna. Biztos csak képzelődtem.
Megráztam a fejemet, majd tettem egy lépést előre, s mintha villám csapott volna belém, megszállt egy sötét erő.
Köhögni kezdtem, próbáltam magamból kiűzni, de nem sikerült. Harcoltam magamban, de kívülről semmi sem látszott, Chloe-nak talán az jött le, hogy beteg vagyok.
Éreztem, hogy nem tudok beszélni, ez a valami nem engedte, hogy megszólaljak. Lehunytam szemeimet és próbáltam összpontosítani. Talán ez volt a hiba.
Fúj, undorító vérszívó, mit keresel itt előttem? Hogy merészel itt állni előttem, vigyorgó képpel, mintha rendben lenne az, hogy létezel?! - hevesen körül néztem, próbáltam egy olyan hegyes tárgyat találni, amivel azonnal szívem tudtam volna szúrni. Éreztem a boszorkányt, de nem foglalkoztam vele, egyszerűen csak elnyomtam, ha már kiűzni nem tudtam véglegesen ebből a testből. Szánalmas, hogy pont egy ilyen fiatal női testbe kellett szállnom, de nem igazán lehetek válogatós, be kell érnem azzal, ami van.
- Chloe. - mondtam ki a nevét a lánynak - fúj, dehogy lánynak, szörnynek! -, kissé érdesen, gúnnyal telien. Ezen változtatnom kell, nem tudhatja meg, hogy történt valami. Felszegtem a fejemet és úgy figyeltem a szőke, vékony vámpírt. Undorító lenézéssel mértem végig, szemeim előtt megjelent meztelenül, egy ágyon elterülve.
Az anyatermészet gyermeke összeáll egy istenverte éjszakai szörnnyel.
Bezzeg száz évvel ezelőtt... Az emberek az emberekkel voltak, a boszorkányok a wiccácal, mi pedig, vadászok, mindenkivel, akik nem éjszaka éltek, s mészároltak. A földre köptem, mint minden bevetés előtt.
Vettem egy mély levegőt és fáradtan elmosolyogtam. Túlságosan riszálva elindultam a lány felé - hogy tudnak ilyen magassarkúkban járni? -, s próbáltam úgy megérinteni a karját, hogy ne húzzam el a számat.
A boszorkány küzdött, de sehol nem volt Ő az én dühömhöz képest, ami a testében tartott. Ma hajnalra ez a vámpír halott lesz, s ez ellen nem tudott semmit sem tenni a barátnője.
- Merre van az a hely? - kérdeztem meg 'vidáman', s közben a vámpír mellkasát figyeltem, elképzeltem, ahogy egy vaskos rúddal keresztbe szúrom és nevetve élvezem, ahogy megsemmisül a parányi teste.
Vissza az elejére Go down
 
LeFleur's Bluff State Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: A város és környéke-
Ugrás: