A Magyar True Blood FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagysikerű könyv-és televíziósorozat, a True Blood világában játszódó fórumos szerepjáték. Csatlakozz, játssz te is velünk! Hidd el, jó móka lesz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A Staff
Nika
Lorna Doone
Jesse Caine
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk a True Blood frpg-n!
Ha harapásra vágysz, vagy esetleg te harapnál meg szívesen másokat, rajta! Regisztrálj és játssz te is velünk! Legyél vámpír, vérfarkas, tündér, boszorkány vagy egyszerű ember, Louisiana örömmel befogad téged is.

A Fórum e-mail címe:
truebloodfrpg[@]gmail.com
FRPG TOP SITES KATTINTS MINDEN NAP!
Holdállás
CURRENT MOON
moon phase
Legutóbbi témák
» Dangerous Mystic World
Bárpult - Page 3 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:09 am by Vendég

» VampireDiaries
Bárpult - Page 3 EmptyKedd Feb. 26, 2013 4:00 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Bárpult - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:48 am by Vendég

» Enjoy The Hunt
Bárpult - Page 3 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 5:49 am by Vendég

» Kylwog De Lamar
Bárpult - Page 3 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 3:31 am by Vendég

» Alois Rock School
Bárpult - Page 3 EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:20 am by Vendég

» kilencedik csoport
Bárpult - Page 3 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 3:03 am by Vendég

» Last Minutes & Lost Evenings
Bárpult - Page 3 EmptyKedd Okt. 09, 2012 6:35 am by Vendég

» Prison - éld az életed!
Bárpult - Page 3 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 9:22 am by Vendég

» There is no light without darkness - HP next RPG
Bárpult - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 7:12 am by Vendég

» The Killing Dance(új)
Bárpult - Page 3 EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:36 pm by Vendég

» Parkoló és sikátor
Bárpult - Page 3 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:08 am by Vendég

» A Sakálnak címezve
Bárpult - Page 3 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:05 am by Vendég

» Mera és Ethan lakása
Bárpult - Page 3 EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:05 am by Vendég

» Kék Lagúna
Bárpult - Page 3 EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:55 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szer. Dec. 28, 2022 9:47 am-kor volt itt.

 

 Bárpult

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptyVas. Jan. 01, 2012 11:01 am

-Mivel nem is vagyok az. Jobban szeretek élni. Az sokkal szórakoztatóbb, még ha nem is mindig könnyű. – Kicsit elmélázom, hogy a kicsit nem könnyű, az nem egy kifejezetten helytálló kifejezés, hiszen sokszor durván nehéz. Pláne, mikor a családod egy részének a halálát, a te számládra írják és mellé az apád is gyűlöl. Oké, én is hibás vagyok, sőt… nem kis részben, de az már nagyon régen történt.
- Én, pedig most térképezem fel a várost, hogy mi is a helyzet és van-e valami egy olyannak mit én. – Egyelőre semmi munkát ne találtam, de mivel nem is régen vagyok itt ez nem is csoda, és azt is figyelembe kell venni, hogy eddig nem olyan bárokba néztem be, ahol táncosokat is foglalkoztatnának, vagy ha volt is, akkor az kategórián aluli volt.
- Eddig nem volt vele gondom. Diszkrétek az ott dolgozók, és nem csesztetnek feleslegesen. – Vonom meg a vállam, az igazgatóval még semmi dolgom nem volt, és nem is tudom ki is az. Bár érdekelne nem érdekel, legalább is addig még nem ő lesz a kulcsa annak, hogy találjak magamnak valami jó kis munkát.
- Nem mintha a vérrel bajom lenne, de az nekünk nem táplálék. – Dörmögöm az orrom alatt és közben lerázom azt a nőt aki az előbb rám akaszkodott.
- Érdekes neve van… - Nem ismerem, bár szinte a várost sem ismerem, eddig minden este csak elindultam valamerre, és ha olyan hely mellett mentem el, akkor betértem oda, és megnéztem mi is a helyzet.
- Temető… nem hinném, hogy jó ötlet lenne… - Kétlem, hogy repesnének az örömtől, ha egy párducot látnának ott mászkálni, szóval inkább az erdő, ott talán több esélyem van elkerülni a nem kívánatos közönséget.
Nem csak ő indult el kifelé, hanem én magam is, semmi kedvem itt rostokolni, mikor érezhetően nem ez az a hely amit keresek. Odakint megállok és felnézek az égre. Hamarosan telihold lesz, addigra ki kell találnom hova is vonulok el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptyPént. Jan. 06, 2012 9:15 am

Adrian

- Olyannak is tűnsz, mint aki szeret élni és néha talán bulizni is egy jót nem? Vagy minek a reményében jöttél ide? Itt keresnél munkát egy vámpírfőmuftinál? - érdeklődöm, lassan sétálva, és zsebembe nyúlva előhúzok egy doboz cigit. Fekete dobozka, rá ezüstös betűkkel van írva a felirat, hogy Dunhill.
- Ne haragudj - jegyzem meg, miközben egy dísztelen fekete gyújtóval meg is gyújtom. Közben hallgatom mit mond.
- Olyannak mint te, mindig van, csak az a kérdés hogy mi kellene? - szólalok meg nagy diplomatikusan, mert lám én is találtam itt munkát. A nők meg hagyjanak békességben, nem kell, csak a nyűűg vagy velük. De komolyan.
- Jah ha azt vesszük nem rossz hely, és a főnök se rossz ha bírod az eszes szőkéket- mosolyodom el, és kiérünk lassan a bárból, körülnézek, és lehamuzom a cigim. Hm, semerre senki, elindulok egyenesen előre, egy igen szép típusú kocsihoz, egy Escalade-hoz. Hiába na, a büszkeségem a kicsike, nem volt olcsó mulatság... nagyon nem. Viszont, ha már kiátkozott a falkám, még szép hogy a szolgálati kocsit loptam el, amit azóta sem mert visszavenni tőlem senki.
- Jah, nekem csak azt jelenti hogy jól végzem a munkám, ha sok vért látok - vonok vállat, majd elnyomom a csikket. Kiveszek egy slusszkulcsot a zsebemből, és rápittyegek a kocsira.
- Jah fura neve van, de kajájuk teljesen jó. Mielőtt a Hadesba mentem volna, ott dekkoltam pár napot és nem volt kifogásom ellene - mondom, és közelebb lépek a kocsimhoz. Megszokásból végigsimítok az oldalán, mielőtt kinyitnám, aztán kinyitom, és a kesztyűtartóból egy kis szerkezetet veszek elő, és bekapcsolom. Kettőt pittyeg ami jó. Kikapcsolom és visszateszem.
- Nem rossz hely az sem, bár az az elrejtett tisztás és lakatlan táj nekem jobban bejön ha bundát kell húzzak magamra - mondom, majd lassan visszanézek Adrianra.
- Nos, ha gondolod és arra jössz elviszlek, én a Vándorba megyek- állok meg, és csak akkor szállok be, ha válaszol merre megy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptyHétf. Jan. 09, 2012 10:52 am

-Az életem egy nagy buli, pontosabban a szakmám. De amúgy igen, szeretek élni, és szeretem, ha pörögnek körülöttem az események, és nem megy a punnyadás. Nem az az otthonülő típus vagyok. - Megrázom a fejem. - Nem, ez a hely nem nekem való, nem vagyok agyaras, és itt csak azok a kelendőek, viszont benéztem, hogy tudjam mi is itt a helyzet. Amolyan terepfelmérés. – Válaszolom neki, és érzem én magam is egyre éhesebb vagyok, jó lenne valami jót, finomat és meleget enni, mert már unom a hideg ételeket. Egy szendvicset még össze tudok magamnak ütni, sőt még egy meleg szendvicset is, de főzni már nem igazán.
- Ha a cigire érted, akkor nem haragszom, ha nem a képembe fújod. – Válaszolom neki, miközben ő beleszív a vékonyka kis rúdba, aminek a vége narancssárgán felizzik.
- Táncos vagyok. – Vonom meg a vállaimat kecsesen macskás eleganciával, én nem szégyellem a munkám, szeretem csinálni és amúgy sem értek máshoz.
- Nem találkoztam még vele, csak lefoglaltam magamnak egy szobát és annyi. – Veronicaval még nem hozott össze a sors, de hallottam már róla, a szállodában. Több helyről is jött az infó, hogy eszes szőke, és most ez a farkas is ezt mondja nekem, hogy ez a nő nem hülye és még csak nem is flúgos.
Egy félmosolyt mutatok a kocsija láttán, én magam is megsimogatom. Tényleg jól néz ki, nem rossz a formája, de én más típusok híve vagyok.
- Nem rossz, de én a sportkocsikat jobban szeretem, például a ferrarit. Az áramvonalasabb formák nekem jobban bejönnek, de ettől függetlenül ez is szép darab. – Mondom neki miután beültem mellé a kocsiba.
- Ha én végzem jól a munkám, akkor ott nők alélnak el, és bugyit kell cserélniük. – Újabb féloldalas mosolyt villantok, aztán kinézek a szélvédőn. Igen, ha én jól csinálom, amit kell, akkor ott nők tömege alél el és sikong örömében és vágyában.
- Ne csigázz tovább így is úgy érzem, hogy megbírnék enni egy egész lovat is. – Komolyan nagyon éhes vagyok mostanra.
- Veled tartok a vándorba, mint mondtam éhes vagyok,és ideje lenne enni is valamit, közben hátha hallok valamit, hogy valahova kell egy magamfajta is. A tisztásról pedig még mesélhetnél nekem, hiszen nyakunkon már a telihold.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:11 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptySzomb. Május 05, 2012 6:44 am

Phillip Bishop

Alig vártam, hogy ideérjek. Nagyon idegesít az a sok nyálcsurgató alak, akikre hatással van az illatom, még a parfüm ellenére is. Mégis egészen jó hangulatban telepedtem a bárpulthoz. Elég régen volt már, hogy pusztán a szórakozás végett jelentem meg valahol. Leginkább a kiválasztott áldozataimat követtem egy-egy helyre, vagy csak dühös voltam, és azt tettem el láb alól, aki rám szállt. Az a szerencsém, hogy legutóbbi ismereteim szerint még nem nagyon akadt olyan vámpír vagy alakváltó, akinek esélye lett volna arra, hogy jelentsen rólam bárkinek is.
Gondolkodtam a rendelésemen, de csak pár pillanatba telt a döntés.
-Egy Bloody Mary-t kérek, de ne csípősen. - mondtam mosolyogva.
Miután megkaptam szétnéztem, de nem láttam senki érdekeset, majd hirtelen meg akadt a szemem egy fura alakon, aki elég rondán nézett rám. Talán egy áldozatom rokona lehet. Ma mázlija van, ha nem köt belém, nem lesz balhé. Állítólag az itteni seriff nem piskóta alak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptySzomb. Május 19, 2012 4:05 am

Elena


Egy kemény nap után tértem be a bárba, hogy megünnepeljem az újabb eladást. Sajnos drága feleségem még dolgozik, így vagy majd otthon találkozunk, vagy csak nagyon későn ér majd ide. Azt beszéltük meg, ha nem ér ide tíz perccel zárás előtt, akkor otthon találkozunk. Amint végeztem az első körrel - ami egy korsó sört jelent - egy nő lépett be, és leült a bárpulthoz. A szagából egyből éreztem, hogy nem szimpla ember, de nem is vámpír, váltó meg még kevésbé. Boszorkány. Arcom fura fintorba fordult. Nem kedveltem a boszikat, és ezt nem is lepeleztem sosem. Valahogy nem bírtam megbékélni azzal, hogy ezek mire képesek. Felém nézett, és tekintetünk találkozott. Kérdőn felvontam a szemöldököm, hátha valami extra dologra gondol, és felfedi előttem ezt, végül felálltam, odasétáltam a pulthoz és kértem egy Long Island Ice Tea koktélt. Számomra a legfinomabb, és imádtam. Próbáltam közömbös maradni, mikor megszólaltam.
- Csak így egyedül? - volt némi él a hangomban, de próbáltam elrejteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 EmptySzomb. Május 19, 2012 4:28 am

Phillip


Nem igazán bírom, ha ok nélkül néznek rám csúnyán, mondjuk azt se, ha okkal. Nem rémlik, hogy láttam volna már ezt az alakot. Mikor megéreztem az illatát az elmondta, hogy mivel állok szemben.
Egy alakváltó. Long Island Ice tea-t kért. Fúúúúj! Már a gondolatára is kivert a veríték, persze csak képletesen.
Amúgy semmi bajom a fajtájával, de egy-kettő már végezte a kezem által.
Azután hozzám szólt. Van egy olyan sejtésem, hogy nem szívleli a boszikat, vagy első pillanatra megutált. Nem tudom.
-Miért ne ülhetnék egyedül?-az én hangom sem nélkülözött némi élt.
-Nem szeretek kertelni, tehát mit akarsz tőlem? Engem nem lehet felfogadni, arra kereshetsz mást.
Jobb előre leszögezni a dolgokat. Ő nem az a kaliber, akinek valaha dolgoznék és, hogy még jobb legyen a hangulatom az italom olyannyira nem sikerült, hogy az első korty után visszaadtam és kértem inkább egy gyömbérsört.
Elgondolkodtam, hogy ajánljam-e fel a szolgálataimat az itteni vámpírvezetőnek, végül is még megeshet. Elmerültem a gondolataimban, nem figyelve az alakváltóra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bárpult - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bárpult
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» °°Bárpult°°
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Magyar True Blood FRPG :: - JÁTÉKTÉR - LOUISIANA :: SHREVEPORT :: Fangtasia :: A bár-
Ugrás: